18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uchodźca nie wytrzymał ciśnienia

Nahfall • 2017-08-08, 21:34
Film przedstawia syryjskiego dindu nuffin (zwanego w niektórych kręgach uciśnionym czternastolatkiem uciekającym przed wojną) w swoim naturalnym środowisku, który podejmuje działania obronne przeciwko złym białym policjantom.

Maxi96

2017-08-09, 12:57
Cara_Al_Sol napisał/a:

Zawsze mnie to zastanawiało... Oni nie są uczeni jakiejś przyzwoitości? Matka nie uczy ich np. Zachowuj się jak porządny człowiek? Co wynoszą z domów? Polak ma tradycje, przywiązanie. Przeciętny Anglik kocha królową a np. Niemka popie**ala w Październiku w swoim Dirndl'u napić się piwa i zakąsić kiełbachą... A Ciapate? Zero tradycji, zero wstydu i jakiegoś przywiązania do swojego dawnego kraju.
Tylko koran i allah. Jak mają nas wzbogacić kulturowo, jak nie mają za kszty własnej kultury?



To jest własnie efekt uboczny

Ci hmm "ludzie" są odpadami cywilizacji które nie nadają się do życia w społeczeństwie.

Ludzie powinni ich zostawić w Afryce a nie sprowadzać tutaj gdyż w nowym środowisku nie potrafią się odnaleść i będą dążyć do tego by było tu tak samo jak u nich w domu. (Patrz Detroit)

I proszę tego nie nazywać rasizem czy mową nienawiści, jest to tylko stwierdzenie faktów które widać jakie są.

KociBolec

2017-08-09, 14:05
My na śląsku nie mamy takich bloków tylko familoki więc pewnie stolica.

Czacha92

2017-08-09, 15:38
Strzał ostrzegawczy w tył głowy i po problemie.

Greniu

2017-08-09, 18:04
York mojej sąsiadki ma podobnie. Też szczeka i szcza pod siebie w obliczu niebezpieczeństwa.