18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ubój węży.

Garrone • 2014-03-07, 13:09
Setki węży zabijanych dla ich skór, których cena ostatnio znacznie wzrosła. Wysyłane są one później do tzw. krajów rozwiniętych.



















Ne...........ro

2014-03-07, 13:39
no i prawidłowo nie lubię sk***ieli i fajne buty z nich robią

walusss

2014-03-07, 13:40
ten wąż na tym trzecim zdjeciu taki zawiniety, w ch*j ładny

Misiek_

2014-03-07, 13:48
Mięso do wykorzystania, czy je wyrzucają?

Garrone

2014-03-07, 13:53
Misiek_ napisał/a:

Mięso do wykorzystania, czy je wyrzucają?



Myślę, że raczej pyszny rosołek jest. Sam bym opie**olił :D

"Mięso węża - jest dostępne głównie w Azji oraz Ameryce Południowej. W Amazonii jada się głównie węże boa, natomiast w Wietnamie - kobry. Przyrządza się z nich zupy, sajgonki, a ze skóry nawet chrupki. Rarytasem jest zupa wężowa, wątróbka węża z sosem sojowym oraz wódka z...bijącym sercem kobry!"

zakart

2014-03-07, 14:00
Ubijcie lepiej tego węża, co go Tusk w kieszeni nosi...

Wojtass84

2014-03-07, 14:10
Żyć po to aby skończyć jako but jakiegoś bogatego frajera.Dla mnie to kurestwo.Zero poszanowania istot żywych.

pi...........in

2014-03-07, 14:13
Co to za poj***ny sposób myślenia, że jakiegoś gatunku nie lubię, to go wytępić? W ten sposób niemal wyniszczono wilki, tygrysy, lwy, niedźwiedzie i masę innych, zajebistych, zwierząt. Dla was to jakieś paskudztwo do wybicia, a powstaje dziura w ekosystemie, która nie zostanie już załatana. Każde zwierzę jest jakimś cudem ewolucji - jego sposób przystosowania się do życia, siła i szybkość biegu, rozwinięcie zmysłów w stopniu, którego ludzie nie są w stanie sobie nawet wyobrazić (np. wzrok sokoła wędrownego). To co jest tam pokazane, to zwykły skok na kasę. I proszę bez pie**olenia mi tutaj smutków, że nie przystosowały się, to muszą wyginąć, bo strzelanie do lwa z kilometra, albo wlewanie trucizny do wodopojów słoni nie ma nic wspólnego z przystosowaniem. Niech pójdzie taki jeden z drugim zapolować nawet nie na na lwy, ale na jelenia albo dzika z nożem i łukiem, to możemy pogadać o przystosowaniu się i "obcowaniu z dziką naturą".

Garrone

2014-03-07, 14:14
@Up: Co? lepiej skończyć jako kotlet na talerzu czy mamy na sadolu jakiegoś wegafreetarianipedała?

Ku...........is

2014-03-07, 14:16
@pin
pie**olisz,a nie solisz :krejzi:

cys23

2014-03-07, 14:37
Ale pie**olicie. Ten nie wygląda, żeby cierpiał. Wręcz przeciwnie:

Iperyt669

2014-03-07, 15:23
Nikt nie będzie za nimi tęsknił.

@pin porównanie trochę nie trafione, bo wilki, tygrysy, niedźwiedzie, lwy, jelenie i dziki nie stanowią takiego zagrożenia dla ludzi (łatwiej ich uniknąć czy odstraszyć) jak jadowite węże.

NieWiemZeWiem

2014-03-07, 15:53
buty ze skóry węża noszą j***ne cioty, które pomimo kasy są zjebami nie znający się na normalnym ubiorze. Nie jest mi żal węży, po prostu te buty są wieśniackie

fastsolution

2014-03-07, 18:07
i bardzo dobrze ze tepia to dziadostwo, ale zeby zadowolic ekologow z zielonym bolem dupy, niech trzepia tyle zeby nadazaly z namnazaniem na kolejne buty

ProVVe

2014-03-07, 18:16
NieWiemZeWiem napisał/a:

buty ze skóry węża noszą j***ne cioty, które pomimo kasy są zjebami nie znający się na normalnym ubiorze. Nie jest mi żal węży, po prostu te buty są wieśniackie





Ale pie**olisz... Takie ciżemki przywdziałbym podczas wyprawy do "Las Vegas"... Reszta zestawu mogłby byc losowa :amused: .


PS. Jeśli są to węże z farmy takiej jak np krokodyli to ch*j z nimi inaczej trzeba k***a uważać na pogłowie gatunków bo te jebańce nie maja myśli perspektywicznej i długofalowej...