18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ubój węży.

Garrone • 2014-03-07, 13:09
Setki węży zabijanych dla ich skór, których cena ostatnio znacznie wzrosła. Wysyłane są one później do tzw. krajów rozwiniętych.



















lajtek12

2014-03-07, 18:19
zapie**olcie wszystkie węże i koty a potem będziecie pie**olić że szczury i myszy sa k***a wszędzie ...

pi...........in

2014-03-07, 21:48
Garrone napisał/a:

@Up: Co? lepiej skończyć jako kotlet na talerzu czy mamy na sadolu jakiegoś wegafreetarianipedała?



Nie, nie macie. Schabowy jak najbardziej poproszę, ale chodzi mi o zabijanie zwierząt dla samego zabijania (bo brzydkie), albo dla kasy (jak te węże, albo słonie) i pie**olenie jeszcze, że to "obcowanie z naturą" (jak nasi rodzimi myśliwi).

zincum

2014-03-07, 22:24
Jesteś debilem. Nawet nie wiesz co i jak ale już masz prawo pie**olić od rzeczy. Nie wiesz nic o tzw. planowaniu pogłowia, o odstrzałach, o dokarmianiu. O wypłacaniu szkód rolnikom też nic nie wiesz. Ale pie**olić możesz, przecież to tylko internet.

nosleep

2014-03-07, 22:38
Im mniej tego ch*jostwa tym lepiej.

Skyperian

2014-03-07, 22:50
Kilka godzin temu był materiał o nosorożcu któremu ktoś lub coś uj***ło róg, ciekaw jestem na co wolelibyście się natknąć, na węża w odległości 2 metrów czy nosorożca też na 2 metry odległego ?

PS: A anakondÓW nikt nie ubija masowo ?

Zarammoth

2014-03-07, 22:51
Jakby miało się wybić wszystkie gatunki, których ktoś nie lubi to za 100 lat dzieciaki by jakiekolwiek zwierzęta (poza hodowlanymi) oglądały na starych filmikach w internecie.

kikutnik666

2014-03-07, 22:51
jesli kogos interesuje to na zdjęciu widać boa tęczowego oraz węże amurskie (obecne w handlu PL).

S.O.A.D.

2014-03-07, 22:53
@pin

Czaisz, że nikt, k***a, nie zapie**ala po dżungli, czy innym buszu, by nazbierać tyle węży? Że są z hodowli, a w warunkach sztucznych z każdego jaja się coś wykluje - a węże mogą złożyć bardzo dużo jaj.

To jest takie pie**olenie, którego nie lubię. Znajdzie się ktoś głoszący 'oświecone' prawdy o życiu i naturze, a gówno wie jak to wygląda w rzeczywistości.

1) W Chinach uważa się fiuta tygrysa za lek poprawiający potencję, więc się na nie poluje (a nie hoduje), co jest debilizmem i z tym można się nie zgadzać, bo to zwykłe kłusownictwo.

2) Tu masz hodowlę łuskatych sk***ieli. Tak jak w Europie hodujemy krowy, świnie, kozy i całą masę innych zwierząt, tak oni hodują węże. Co w tym takiego innego, by wypowiadać świętą wojnę i bluzgać kwasem? To samo dotyczy tych wszystkich komentarzy o psach, z których ściąga się skóry - je też się hoduje i nie, nie jest to 'złe', bo na tej samej zasadzie hindusi mogą nam mówić, że jesteśmy źli wpie**alając krowy.

kikutnik666

2014-03-07, 22:58
zincum napisał/a:

Jesteś debilem. Nawet nie wiesz co i jak ale już masz prawo pie**olić od rzeczy. Nie wiesz nic o tzw. planowaniu pogłowia, o odstrzałach, o dokarmianiu. O wypłacaniu szkód rolnikom też nic nie wiesz. Ale pie**olić możesz, przecież to tylko internet.



odlow, odstrzal, dokarmianie wezy? och*jales?
na weze nie ma pozwolenia do "odstrzalu", jedyne skory (teoretycznie) dozwolone do obrotu to te z wezy hodowanych w niewoli, na specjalnych fermach. To co tutaj masz to najzwyklejsze klusownictwo.

Szkoda zwierzat fakt faktem. Tym bardziej, ze spelniaja dosc pozyteczna role w ekosystemie. Nie wymagam myslenia od co poniektorych, ale ulozcie sobie kiedys domino i pusscie ktorys z klockow w ruch- niestety tak wyglada walenie sie ekosystemu przy likwidacji gatunku lub zbyt intensywnej 'gospodarce'.
I nie, nie jestem nawiedzonym ekozjebem (ktorych nie cierpie)- po prostu mysle racjonalnie i przyszlosciowo.
Jesli bedzie wiecej takich pajacow mowiacych 'jebac weze, wybic wszystkie' to nastapi np. duzy wzrost populacji gryzoni. A to oznacza zjadanie zapasow ludzkich, wszedzie. To oznacza glod.

wlaczcie myslenie co poniektorzy.

Loki_1993

2014-03-08, 00:14
Tak żal dupy za wężami, żal dupy za krowami, żal dupy za owcami kurde żreć będziemy robaki jak unia każe obecnie.

Elalex

2014-03-08, 01:01
Namiestnik_Króla_Korwina napisał/a:

no i prawidłowo nie lubię sk***ieli i fajne buty z nich robią



A zeby Cie Zaskroniec upie**olił , skonaj w męczarniach 8-)

ozarimielin

2014-03-08, 01:09
Cytat:


no i prawidłowo nie lubię sk***ieli i fajne buty z nich robią



fajne buty dla takiego wieśniaka jak Ty

zincum

2014-03-08, 13:14
kikutnik666 napisał/a:



odlow, odstrzal, dokarmianie wezy? och*jales?
na weze nie ma pozwolenia do "odstrzalu", jedyne skory (teoretycznie) dozwolone do obrotu to te z wezy hodowanych w niewoli, na specjalnych fermach. To co tutaj masz to najzwyklejsze klusownictwo...



Och*jałeś czy czytać ze zrozumieniem nie potrafisz? Ja się odnosiłem do wypowiedzi o "naszych myśliwych". Jak kogoś zachęcasz do włączenia myślenie to zacznij może od siebie.

pi...........in

2014-03-08, 23:19
zincum napisał/a:

Jesteś debilem. Nawet nie wiesz co i jak ale już masz prawo pie**olić od rzeczy. Nie wiesz nic o tzw. planowaniu pogłowia, o odstrzałach, o dokarmianiu. O wypłacaniu szkód rolnikom też nic nie wiesz. Ale pie**olić możesz, przecież to tylko internet.



Akurat coś wiem. Kiedyś w moim mieście była przepychanka z "panami" myśliwymi, którzy potrafili wj***ć się do parku na terenie miasta (!!!), albo na prywatny teren żeby sobie zapolować. Kumpel prowadził wycieczkę ze szkoły i wyszedł prosto w pole ostrzału myśliwych, którzy poszli robić "planowanie pogłowia" (w tymże parku). Do tego akcje w rodzaju strzelanie w mieście do zwierząt, które zabłąkały się z okolicznych lasów. Oczywiście cała banda bezkarna, bo sami sędziowie, adwokaci, prokuratorzy, radni miasta itd. Dokarmianie? Nie pie**ol mi tu głupot: postawili paśnik w jednym miejscu, zwierzęta schodziły się do niego i, co prawda nie strzelali do nich przy paśniku, ale nagonka poszła, przegonili zwierzęta 300 metrów dalej i już nie było przy paśniku. Tłukli sarny i dziki jakby to były karaluchy, zające to można było zobaczyć jak sobie znalazłeś zdjęcie w Google. Więc skończ pie**olić mi tu smuty jacy to panowie myśliwi są szlachetni, jak to dbają o środowisko, bo mi się zajady ze śmiechu robią.

Dla mnie myśliwi to jeszcze gorsza liga niż kłusownicy, zachowują się jakby byli właścicielami tych dzikich zwierząt, a co najgorsze - uważają, że są ponad prawem. Jeden pan myśliwy stwierdził nawet, że prawo łowieckie jest ponad prawem własności danego gruntu i mogą wleźć gdzie im się żywnie podoba jak będą polować. Mało tego, jeśli na tym ternie zobaczy, np. psa, to też go zastrzeli i w dupie czy to pies właściciela gruntu czy nie. Nie wiem jak się ta historia skończyła, bo wyprowadziłem się do innego miasta, ale nic konkretnego się nie wydarzyło, bo przecież pan sędzia czy prokurator, który jest myśliwym, nie dostanie działy za kłusownictwo.