18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ubogacony kucyk, ubogacone dzieci

mygyry • 2017-11-13, 18:59
23-letni Syryjczyk zgwałcił kucyka w mini zoo w Görlitzer Park w Berlinie. Na oczach dzieci – donosi dziennik „Berliner Morgenpost” O sprawie gazeta dowiedziała się od opiekunki jednego z dzieci, które było świadkiem gwałtu.
To co się wydarzyło było naprawdę traumatyzujące, szczególnie dla dzieci

—podkreśliła kobieta, która chce zachować anonimowość. Świadkowie zdarzenia sfotografowali sprawcę podczas gwałtu i powiadomili policję, która schwytała go kilka godzin później.
Jak twierdzą pracownicy mini zoo mężczyzna przestał gwałcić kucyka, gdy zorientował się, że obserwują go dzieci, i uciekł. Otrzymał dożywotni zakaz wstępu do mini zoo.
Jeśli tu wróci wezwiemy policję. Czegoś takiego u nas wcześniej nie było

—powiedziała pracownica mini zoo w rozmowie z „BM”. 23-letni Syryjczykowi grozi kara za wywołanie publicznego zgorszenia oraz złamanie ustawy o ochronie zwierząt. Maksymalna kara za pierwsze przestępstwo wynosi rok, a za drugie 3 lata więzienia, ale Syryjczyk prawdopodobnie otrzyma tylko grzywnę.
Mini zoo w Görlitzer Park jest bardzo popularny wśród rodzin. Są tam dwa kucyki, dwa osiołki, pół tuzina owiec i kóz oraz kury, kaczki i króliki.

(https://www.morgenpost.de/berlin/polizeibericht/article212502451/Junger-Mann-vergeht-sich-sexuell-an-Pony-im-Goerlitzer-Park.html)
(Podj***ne z wpolityce.pl)

Wiewór

2017-11-14, 13:51
100Burned napisał/a:

Abraxia, Sezamkowego, Loaloę i innych mniej lub bardziej odległych od rozsądnego myślenia użytkowników Sadola pewnie teraz bierze ch*j. W przenośni (choć loaloa pewnie i dosłownie).

Bierze ich ch*j bo nie mogą napisać że przecież Polacy też gwałcą kucyki.

:D



https://www.wprost.pl/zycie/10027784/Probowal-zgwalcic-konia-w-Janowie-Podlaskim-Mial-ze-soba-roznego-rodzaju-akcesoria.html

http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Szok-17-latek-zgwalcil-konia-na-oczach-policjantow,wid,13636497,wiadomosc.html?ticaid=61a396

Ale polska miłość do koni jest prawdziwa i szlachetna bo u nas jest tradycja w hodowli koni.
Brudny arab plugawi konia swoim fallusem a Polak wyraża miłość do tych pięknych i szlachetnych zwierząt.
Poza tym jaki gwałt. Stronniczy śledczy pewnie nie pytali konia czy poczuł się zgwałcony. Może koniowi się podobało? Zwłaszcza to, że współżyje z nim dumny Polak lepszy do arabskiego robaka? :mrgreen:

100Burned

2017-11-14, 13:58
Ale tu mowa o kucyku była. Był nieletni.


:ok:

Wiewór

2017-11-14, 14:02
A nasz rodak dumny spadkobierca dzielnych mężów obrońców Europy spod Wiednia wydupczył źrebaka. Nie dość, że konio jebca to jeszcze zoopedofil :-D

100Burned

2017-11-14, 14:03
Abraxiu myślę że powinieneś się przeprowadzić na postępowy zachód.

Wiewór

2017-11-14, 14:06
To jest pierwsza mądra rzecz jaką napisałeś odkąd sięgam pamięcią :mrgreen:

100Burned

2017-11-14, 14:09
Abraxus napisał/a:

To jest pierwsza mądra rzecz jaką napisałeś odkąd sięgam pamięcią :mrgreen:




Naprawdę chciałbyś iść ulicą i mijać się z ciapakenami i innymi mudżynami?

Nie bałbyś się kobietę z domu wypuścić?

Wiewór

2017-11-14, 14:15
W Polsce też muszę się o nią bać że ją napadną polskie napie**olone patryjoty. Pełno tego odpadu biega. Łyse kwadratowe szczurze ryje w koszulkach Polski walczącej.
Mamy znajomych w Niemczech i jakoś nikt ich do tej pory nie napadł :-)
Byłem wielokrotnie w raichu, we Włoszech, w Grecji, UK, Francji gdzie są hordy dzikich i wiesz co? też nas nikt nie napadł.
Za to ile razy mnie okradano w Polsce i ile razy dostałem wpie**ol pod domem? Po 10 razie to już nawet przestałem zgłaszać na policję bo mi się nie chciało wysłuchiwać od pana aspiranta, że i tak ich nie złapią...
Polscy bandyci nie mają godności. Napadli mnie po to, żeby mi zabrać stary zegarek Casio za 100zł.

A jak horda dzikich we Francji na lazurowym wybrzeżu zrobiła podjazd na polski camping to żandarmeria była na miejscu w 5 minut. 10 lodówek pełnych policjantów.
Mudżyny dostały taki wpie**ol od żandarmów, że zmienili kolory. Widziałeś kiedyś murzyna, któremu tak naj***li, że był fioletowy?

Oczywiście tajemnicą poliszynela jest, że dzicy napadali na polski obóz bo jeden z Polaczków zwyzywał murzyna od murzynów. Czarni przyszli po zemstę...

mygyry

2017-11-14, 17:03
Abraxus napisał/a:

Za to ile razy mnie okradano w Polsce i ile razy dostałem wpie**ol pod domem?


Może zapamiętaj, że rzeczywistość to nie internet i czasem stul ryj? :amused:

Apolityczny

2017-11-14, 19:00
Abraxus napisał/a:

W Polsce też muszę się o nią bać że ją napadną polskie napie**olone patryjoty. Pełno tego odpadu biega. Łyse kwadratowe szczurze ryje w koszulkach Polski walczącej.
Mamy znajomych w Niemczech i jakoś nikt ich do tej pory nie napadł :-)
Byłem wielokrotnie w raichu, we Włoszech, w Grecji, UK, Francji gdzie są hordy dzikich i wiesz co? też nas nikt nie napadł.
Za to ile razy mnie okradano w Polsce i ile razy dostałem wpie**ol pod domem? Po 10 razie to już nawet przestałem zgłaszać na policję bo mi się nie chciało wysłuchiwać od pana aspiranta, że i tak ich nie złapią...
Polscy bandyci nie mają godności. Napadli mnie po to, żeby mi zabrać stary zegarek Casio za 100zł.

A jak horda dzikich we Francji na lazurowym wybrzeżu zrobiła podjazd na polski camping to żandarmeria była na miejscu w 5 minut. 10 lodówek pełnych policjantów.
Mudżyny dostały taki wpie**ol od żandarmów, że zmienili kolory. Widziałeś kiedyś murzyna, któremu tak naj***li, że był fioletowy?

Oczywiście tajemnicą poliszynela jest, że dzicy napadali na polski obóz bo jeden z Polaczków zwyzywał murzyna od murzynów. Czarni przyszli po zemstę...


Pracujesz w tefałenie czy w wybiurczej? :amused:

sa...........os

2017-11-14, 21:19
Cytat:

Za to ile razy mnie okradano w Polsce i ile razy dostałem wpie**ol pod domem? Po 10 razie to już nawet przestałem zgłaszać na policję bo mi się nie chciało wysłuchiwać od pana aspiranta, że i tak ich nie złapią...



Skąd Ty mieszkasz? :shock:

Al...........go

2017-11-14, 23:33
sanctusdiavolos napisał/a:



Skąd Ty mieszkasz? :shock:



Napisał, że w polsce.

PanAndrzej666

2017-11-15, 00:00
teraz pytanie niemki tak brzydkie ,że wolił zdymać kucyka ?

CoJaTamKurwaWiem

2017-11-15, 04:23
Abraxus napisał/a:

Byłem wielokrotnie w raichu, we Włoszech, w Grecji, UK, Francji gdzie są hordy dzikich i wiesz co? też nas nikt nie napadł...


Najwyrazniej sie tam na tobie jeszcze nie poznali. Ale bedziesz czesciej ich wizytowal - wpie**ol murowany :mrgreen:

Abraxus napisał/a:

... ile razy dostałem wpie**ol pod domem? Po 10 razie to już nawet przestałem zgłaszać na policję ...



Co poradzisz, jak sie nalezy. Daj mi swoj adres, to pomoge chlopakom, bo pewnie ich juz rece bola a i mnie sie troche rozrywki przyda :mrgreen: