18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ubogacony kucyk, ubogacone dzieci

mygyry • 2017-11-13, 18:59
23-letni Syryjczyk zgwałcił kucyka w mini zoo w Görlitzer Park w Berlinie. Na oczach dzieci – donosi dziennik „Berliner Morgenpost” O sprawie gazeta dowiedziała się od opiekunki jednego z dzieci, które było świadkiem gwałtu.
To co się wydarzyło było naprawdę traumatyzujące, szczególnie dla dzieci

—podkreśliła kobieta, która chce zachować anonimowość. Świadkowie zdarzenia sfotografowali sprawcę podczas gwałtu i powiadomili policję, która schwytała go kilka godzin później.
Jak twierdzą pracownicy mini zoo mężczyzna przestał gwałcić kucyka, gdy zorientował się, że obserwują go dzieci, i uciekł. Otrzymał dożywotni zakaz wstępu do mini zoo.
Jeśli tu wróci wezwiemy policję. Czegoś takiego u nas wcześniej nie było

—powiedziała pracownica mini zoo w rozmowie z „BM”. 23-letni Syryjczykowi grozi kara za wywołanie publicznego zgorszenia oraz złamanie ustawy o ochronie zwierząt. Maksymalna kara za pierwsze przestępstwo wynosi rok, a za drugie 3 lata więzienia, ale Syryjczyk prawdopodobnie otrzyma tylko grzywnę.
Mini zoo w Görlitzer Park jest bardzo popularny wśród rodzin. Są tam dwa kucyki, dwa osiołki, pół tuzina owiec i kóz oraz kury, kaczki i króliki.

(https://www.morgenpost.de/berlin/polizeibericht/article212502451/Junger-Mann-vergeht-sich-sexuell-an-Pony-im-Goerlitzer-Park.html)
(Podj***ne z wpolityce.pl)

Sowa_wln

2017-11-13, 23:01
Tyle jeszcze do przerzniecia a tu zakaz

woytasw

2017-11-13, 23:35
Skąd wiadomo, że to gwałt? Kucyk się poskarżył ?

Karsa

2017-11-14, 00:20
Velture napisał/a:



Jakby niemkę zgwałcił to by nawet grzywny nie dostał.



Może się brzydził.

spinaczel

2017-11-14, 00:27
Syryjczyk z Syrii wyjdzie, ale Syria z Syryjczyka...

buoba

2017-11-14, 00:52
mygyry napisał/a:

Otrzymał dożywotni zakaz wstępu do mini zoo



Ja pie**ole, po takiej karze to się chyba w celi powiesi :lol:

DoubleBorger

2017-11-14, 02:42
A mógł mu się kucyk zesrać na tego ch*ja

elfis

2017-11-14, 07:09
do czego ten świat zmierza, do tej pory gwałcili tylko kozy

nowynick

2017-11-14, 08:51
Up

kozy, osły, kucyki, niemki, niemowlęta, małe dziewczynki, kiedyś nawet był tu film jak jakiś walił w układ wydechowy jakiegoś Opla Corsy :D dziwna moralność seksualna w tej religii pokoju ale skoro takie instrukcje zapisane w Surach...

z3r0c00l1337

2017-11-14, 09:42
Dopiero się obudziłem i pije kawę,nawet mordy nie przemyłem zimną wodą jeszcze. To żart jakiś tak? :P Powinni im w Brazylii zrobić też ośrodki ich tam wysłać, ciekawie by było.

RDX

2017-11-14, 10:09
Mógłby ktoś dodać zdjęcia z tego zajścia?? Może to nie był kucyk tylko jakaś niemka, z pyska prawie się nie różnią.

Wiewór

2017-11-14, 10:09
Ale jak to gwałtu? Kucyk protestował czy zgłosił się później na policję?

eruaknem

2017-11-14, 11:42
autor napisał/a:

Jak twierdzą pracownicy mini zoo mężczyzna przestał gwałcić kucyka, gdy zorientował się, że obserwują go dzieci, i uciekł



Dzieci mają przej***ne jak ich oskarży o zakłócanie spokoju i prywatności. Do tego ten zakaz wchodzenia do zoo...

100Burned

2017-11-14, 13:44
Abraxia, Sezamkowego, Loaloę i innych mniej lub bardziej odległych od rozsądnego myślenia użytkowników Sadola pewnie teraz bierze ch*j. W przenośni (choć loaloa pewnie i dosłownie).

Bierze ich ch*j bo nie mogą napisać że przecież Polacy też gwałcą kucyki. Też na oczach dzieci.

No właśnie k***a Polacy tak nie robią. Choćbyście nie wiem jak agresywnie i energicznie sobie grzebali teraz w dupach to nie udowodnicie, że jest inaczej. To znaczy możecie znaleźć w czeluściach internetu (lub swoich fap folderach) filmik na którym biały Europejczyk r*cha konia w celu udowodnienia, że ciapax = biały człowiek, ale udowodnicie tylko swoje sp***olenie umysłowe (choć nic udowadniać nie musicie)

:D