18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ubogacanie w Portugalii vol 2

GeorgeHarvey1 • 2022-12-17, 00:00

Uznany architekt dokonuje poprawek

mit2

2022-12-17, 22:36
Gantorian1994 napisał/a:

ale wylew lewaków.


No niestety rozpanoszyło się to bydło.

GeorgeHarvey1

2022-12-18, 00:00
xxmercy napisał/a:

mam w dupie co się dzieje w hiszpanii czy innej portugalii bardziej mnie interesuje, co się u nas dzieje, a u nas prawackie bydło rozwala co rok moje miasto. Gorzej niż te "smoluchy" tam



Wrzuć proszę jakiś filmik, jak prawackie bydło co rok rozwala twoje miasto. Yyyy, no chyba że nie masz?

Saika

2022-12-18, 00:36
kosioraldo napisał/a:

Co to za lewackie wyp***y na temat marszu bądź ludzi w nich uczestniczących, gdy w tle leci jakiś inżynier co ubogaca mieszkanców? gdziekolwiek nie wstawi sie czegoś jak jacys lekarze działają charytatywnie idzie szybka kontra w kierunku Polaków, lewackie pomioty skonczcie bronić swoich murzynskich kolegów bo ludzie nie są aż tak slepi jak wam sie wydaje, ja u siebie w kraju mogę chodzić spokojnie ze swoją rodziną, w waszej nowoczesnej Francji musiałbym miec przy sobie klamke zeby czuć sie odpowiednio, gdyby jakiś mechanik czy lekarz chciał mnie ubogacić, zycze wam zebyście spedzili mily tydzien ze swoimi profesorami, najlepiej to wypie**alać z tego kraju jak tak wam przeszkadza coś, won do Francji albo Niemiec i lizać dupę tym dzikusom, co to za zlewacenie tego portalu od ponad roku widać tu jakieś wysrywy jakiś dupolizów ukrainskich albo innego scierwa co pewnie by chetnie wpuscilo calą inżynierie czarnego lądu, co sie dzieje z tym portalem, won z tym lewactwem stąd



Spokojnie, spokojnie, choć rozumiem soczysty słowiański wk*** i popieram co do "joty", tak i nie dajmy się zbeblać i zmieszać z tym.
Chyba zacząć czas się organizować, w mniejszym lub większym stopniu, może być ciężko z naszą mentalnością ect, ale to chyba ten czas... Bo to co się odpierd...la to już dawno przeszło ludzkie pojęcie.


WeZr

2022-12-18, 09:42
taylorswift napisał/a:

pewnie polak



ja tam widzę ruską k***e taką jak ty

crookla

2022-12-18, 11:23
xxmercy napisał/a:

piękne zesrańsko kosioraldo
a bitwa pod Empikiem 2 lata temu to za PO była? widzisz, smoluchy są o tyle mądre, że niszczą to, co nie jest ich, bo są w obcym kraju. A tacy podludzie z marszu są gorsi od smoluchów, bo niszczą w swoim mieście



Bitwa? kilkudziestu kiboli pobilo sie pod empikiem, akcja trwala kilka minut ale widze ze media nieźle cie nakręcily i podkolorowaly xD

LubelskiCebularz

2022-12-28, 13:50
Caramon napisał/a:

Jaki "polak"? Z jakiego "marszu niepodległości? Wam Tusk do łóżeczka właził od niemowlęctwa czy co, że taki syndrom sztokholmski się wykształcił?



Co ty pie**olisz? Jak ci się jakiś pojeb z polityką skleił? Idź w ch*j..