18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ubogacanie w Portugalii vol 2

GeorgeHarvey1 • 2022-12-17, 00:00

Uznany architekt dokonuje poprawek

xxmercy

2022-12-17, 12:10
ququa napisał/a:

to że piszesz po polsku nie czyni cie polakiem ...i nie obchodzi nas co robisz po szychcie na zmywaku u araba....ale rozpie**alać wszystko to jest już w lewackiej naturze
smolny pan rozwala dekoracje a wszyscy udają że nic się nie dzieje ...ładnie wyprane mózgi



mam w dupie co się dzieje w hiszpanii czy innej portugalii :D bardziej mnie interesuje, co się u nas dzieje, a u nas prawackie bydło rozwala co rok moje miasto. Gorzej niż te "smoluchy" tam

kosioraldo

2022-12-17, 12:34
Co to za lewackie wyp***y na temat marszu bądź ludzi w nich uczestniczących, gdy w tle leci jakiś inżynier co ubogaca mieszkanców? gdziekolwiek nie wstawi sie czegoś jak jacys lekarze działają charytatywnie idzie szybka kontra w kierunku Polaków, lewackie pomioty skonczcie bronić swoich murzynskich kolegów bo ludzie nie są aż tak slepi jak wam sie wydaje, ja u siebie w kraju mogę chodzić spokojnie ze swoją rodziną, w waszej nowoczesnej Francji musiałbym miec przy sobie klamke zeby czuć sie odpowiednio, gdyby jakiś mechanik czy lekarz chciał mnie ubogacić, zycze wam zebyście spedzili mily tydzien ze swoimi profesorami, najlepiej to wypie**alać z tego kraju jak tak wam przeszkadza coś, won do Francji albo Niemiec i lizać dupę tym dzikusom, co to za zlewacenie tego portalu od ponad roku widać tu jakieś wysrywy jakiś dupolizów ukrainskich albo innego scierwa co pewnie by chetnie wpuscilo calą inżynierie czarnego lądu, co sie dzieje z tym portalem, won z tym lewactwem stąd

summersun

2022-12-17, 12:35
W pierwszym odruchu zastanowiłem się czy ten pan jest może naćpany, albo niepełnosprawny intelektualnie, ale nie, przypomniałem sobie dwie sekundy później, że jest po prostu ubogacony pigmentowo. No cóż. Case solved.

Ca...........on

2022-12-17, 12:37
Uprzejmie proszę nie karmić trolla xxmercy. To nie jest autentyczny użytkownik, tylko płatny pisacz komentarzy w internecie.

kosioraldo

2022-12-17, 13:03
Najgorsze w tym lewactwie to jest to że oni są jak te małe muszki co latają Ci przed głową, strącisz taka łajze to pojawia sie dziesięć nastepnych, to jak jakaś choroba rozprzestrzenia się na wszystkie media strony w których można pisać komentarze, ja sobie nie wyobrażam żeby tym krajem rządziło lewactwo bo bedzie jak w Niemczech czy innych krajach, idzie murzynek bambo wszystko na swojej drodze niszczy a Ty nawet nie mozesz nic zrobic bo bedziesz rasista i ksenofobem, a to właśnie Ci co krzyczą o rasizmie są najwiekszymi łajzami i powinno sie ich utylizować razem z oponami.

crookla

2022-12-17, 13:11
xxmercy napisał/a:

mam w dupie co się dzieje w hiszpanii czy innej portugalii bardziej mnie interesuje, co się u nas dzieje, a u nas prawackie bydło rozwala co rok moje miasto. Gorzej niż te "smoluchy" tam



Czekaj czekaj od kiedy PO stracilo władzę nie ma takich akcji :) Nie ma oplaconych prowokatorów i podjudzaczy... Jedynie znikome akty wandalizmu które były i będą zawsze na tak dużych marszach więc skończ pie**olić u Nas nie jest codziennością palący się samochód na środku drogi

xxmercy

2022-12-17, 13:16
piękne zesrańsko kosioraldo

crookla napisał/a:

Czekaj czekaj od kiedy PO stracilo władzę nie ma takich akcji Nie ma oplaconych prowokatorów i podjudzaczy... Jedynie znikome akty wandalizmu które były i będą zawsze na tak dużych marszach więc skończ pie**olić u Nas nie jest codziennością palący się samochód na środku drogi



a bitwa pod Empikiem 2 lata temu to za PO była? :D widzisz, smoluchy są o tyle mądre, że niszczą to, co nie jest ich, bo są w obcym kraju. A tacy podludzie z marszu są gorsi od smoluchów, bo niszczą w swoim mieście

kosioraldo

2022-12-17, 14:24

Xxmercy oglądałeś już z rodzinką?

xxmercy

2022-12-17, 14:41
kosioraldo napisał/a:

Xxmercy oglądałeś już z rodzinką?



nie mam pojęcia, co to za gówno. Polecasz? :-)

Ay...........ya

2022-12-17, 16:48
xxmercy napisał/a:

mam w dupie co się dzieje w hiszpanii czy innej portugalii bardziej mnie interesuje, co się u nas dzieje, a u nas prawackie bydło rozwala co rok moje miasto. Gorzej niż te "smoluchy" tam



Jakie "twoje" miasto? Kolejny oszołom czytający Wyborczą, z portretem Michnika nad łóżkiem klepiący bzdury o tym, jak to strasznie Marsz Niepodległości niszczy Warszawę - a w rzeczywistości jedyny syf, jaki w stolicy powstaje, to robią "rodowici warszafiacy" co to mame i tate za PRL dostali wysiedlenie z wiochy i się bydło do miasta przeniosło, a teraz kiwa się potomstwo tego wieśniactwa po ulicach Warszawy i mordę wyciera sobie hasełkami dyktowanymi przez komucha. Widziałeś ty marsz, jak ty zamykasz się 11-go w wersalce i srasz pod siebie ze strachu. Gorsze zniszczenia policja zarejestrowała po waszych tęczowych paradach równości, na których kompromitujecie osoby homoseksualne swoim wulgarnym i prowokacyjnym zachowaniem, z c**omaryjkami i innymi "genialnymi" wymysłami zwolenników socjalizmu.

kosioraldo

2022-12-17, 17:37
Aya dokładnie, wielu moich znajomych prawie co rok jest na marszu i o dziwo wracają cali i żadna policja ich nie zatrzymuje, te frajerskie prowokacje i nagrywanie tego co wygodne dla telewizji by siać ch*j wie co jest właśnie antypolskie i najczęściej siane przez żydowska telewizję

smc

2022-12-17, 19:40
Jaki kraj taka Godzilla :lol:

Savage01

2022-12-17, 20:49
Wylew lewaków i prawakow. Wszyscy nadajecie się do wora. :mrgreen:

neo001

2022-12-17, 21:17
Savage01 napisał/a:

Wylew lewaków i prawakow. Wszyscy nadajecie się do wora.



Co jest gorsze od prawicowca? Lewak i to się nigdy nie zmieni.