18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ubezpieczyciel płakał jak wypłacał

Barnellini • 2020-07-30, 23:04
Chciałbym zobaczyć minę kierowcy, który spowodował ten wypadek jeśli nie miałby ubezpieczenia ;)


DzidaZawodnik

2020-07-31, 14:21
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Skąd wiesz, że większość tego nie wie Sherlocku? Milion euro to ponad 4mln zł. Czy można zrobić większą szkodę? Można.
Ale ryzyko takiej szkody jest tak minimalne, że pomijalne.



To po ch*j chamie j***ny chcesz decydować za mni? Kimty k***a jesteś komuchu, ze wiesz lepiej co jest dla mnie dobre. Trzeba było zabić wszystkich komunistów kiedy to było możliwe, k***a.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-07-31, 15:46
DzidaZawodnik napisał/a:

To po ch*j chamie j***ny chcesz decydować za mni? Kimty k***a jesteś komuchu, ze wiesz lepiej co jest dla mnie dobre. Trzeba było zabić wszystkich komunistów kiedy to było możliwe, k***a.



Bo jak ubezpieczenie OC będzie dobrowolne, to więcej kmiotów będzie jeździć bez OC, jak widać jesteś jednym z nich.
Brak obowiązku OC oznacza brak funduszu gwarancyjnego, bo finansowany jest z kar za brak OC, nie ma obowiązku OC, nie ma kar, nie ma funduszu... I jakiś kmiot bez OC rozwali mi auto i zamiast naprawy przez fundusz gwarancyjny, będę dochodził swoich praw w sądzie 2 lata, a potem i tak okaże się, że kmiot bez OC nie ma nic, zarabia minimalną i h*ja mogę od niego ściągnąć. Więc tak kmiocie, w pewnych sprawach nie może być pełnej wolności, bo wolność jednej osoby będzie oznaczać szkodę nie do naprawienia dla drugiej.
Tekstu o komuchach nie będę komentował, bo szkoda słów. Ale się musiałeś zagotować, aż nie ten komentarz zacytowałeś ;)

Buliboss

2020-07-31, 23:37
Szkoda Tego Cadillaca CTS