18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ubezpieczyciel płakał jak wypłacał

Barnellini • 2020-07-30, 23:04
Chciałbym zobaczyć minę kierowcy, który spowodował ten wypadek jeśli nie miałby ubezpieczenia ;)


aaaaaaaaaaaaaa

2020-07-30, 23:15
Piękny dowód, że obowiązkowe ubezpieczenie OC to dobra rzecz.

An...........ur

2020-07-30, 23:29
Miotało nim jak Natankiem na kazaniu :mrgreen:

Henboh

2020-07-31, 00:04
Ubezpieczyciel powinien się na tępego sk***iela wypiąć i niech z własnej kieszeni płaci.

Pralpunkt

2020-07-31, 00:24
Mi się wydaje że jak walnie taka osobówka to powinna się odbić od takiej masy, chyba tez z tira więcej szkód zrobił swoją paniką

DzidaZawodnik

2020-07-31, 01:05
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Piękny dowód, że obowiązkowe ubezpieczenie OC to dobra rzecz.



Boże. Kolejny niewolnik. Czemu nie zmusić jeszcze na przykłąd pracowników, zeby płącili za ubezpieczenie sprzętu na którym pracują w fabrykach.

Henboh napisał/a:

Ubezpieczyciel powinien się na tępego sk***iela wypiąć i niech z własnej kieszeni płaci.



Kolejny k***a. To po to płaci, żeby ubezpieczalnia nieponosiła żadnego ryzyka tylko r*chała ludzi przy owacji takich komuszkóf jak ty?

BrunerOvned

2020-07-31, 01:12
DzidaZawodnik napisał/a:

Boże. Kolejny niewolnik. Czemu nie zmusić jeszcze na przykłąd pracowników, zeby płącili za ubezpieczenie sprzętu na którym pracują w fabrykach.
Kolejny k***a. To po to płaci, żeby ubezpieczalnia nieponosiła żadnego ryzyka tylko r*chała ludzi przy owacji takich komuszkóf jak ty?



pie**olisz, jakbyś w ubezpieczeniach robił...
Najpierw naucz się pisać po polsku.

Emilian89

2020-07-31, 01:23
DzidaZawodnik napisał/a:

Boże. Kolejny niewolnik. Czemu nie zmusić jeszcze na przykłąd pracowników, zeby płącili za ubezpieczenie sprzętu na którym pracują w fabrykach.
Kolejny k***a. To po to płaci, żeby ubezpieczalnia nieponosiła żadnego ryzyka tylko r*chała ludzi przy owacji takich komuszkóf jak ty?



hahahaha niewolnik xD jprd co za Typ

mi OC i AC uratowało nie raz dupe i nie raz uratuje ... a jak sie da na tym zarobić to masz racje mogę być niewolnikiem

atomboy

2020-07-31, 02:32
Jak Pan chce naprawić te pojazdy z Lory ? aj tam w pakiecie jest, że bezgotówkowo. A co Pan powie na natychmiastową wypłatę gotówki do ręki, już już już tak ze tysiąc! :D

roybatty

2020-07-31, 07:07
DzidaZawodnik napisał/a:

Boże. Kolejny niewolnik. Czemu nie zmusić jeszcze na przykłąd pracowników, zeby płącili za ubezpieczenie sprzętu na którym pracują w fabrykach.
Kolejny k***a. To po to płaci, żeby ubezpieczalnia nieponosiła żadnego ryzyka tylko r*chała ludzi przy owacji takich komuszkóf jak ty?



Kolega jak rozumiem jeździ bez OC? No to ciekawe jak będziesz cieniutko piszczał jak spowodujesz wypadek

:evil:

aaaaaaaaaaaaaa

2020-07-31, 07:15
DzidaZawodnik napisał/a:

Boże. Kolejny niewolnik.



Wiedziałem, że jakiś debil się znajdzie z takim tekstem. Jeżeli dla Ciebie to niewolnictwo, to zaszokuję Cię.
Gdyby OC było dobrowolne też bym płacił. k***a niewolnik-ochotnik.
Czemu? Każdemu może zdarzyć się błąd, rozjebię komuś auto, mam to w dupie, ubezpieczyciel zapłaci, bez OC zrobią mi regres.
Reasumując pie**olnij się w łeb...

wojtek239

2020-07-31, 07:58
I tu widać jak wiele osób w społeczeństwie jest ograniczonych umysłowo i nie ma pojęcia o podstawowych prawach codziennego życia.
Posłuchajcie i nauczcie się w końcu czegoś.
Jak zajrzyjcie do swojego ubezpieczenia to zobaczycie, że jest tam taka mała wzmianka o ograniczeniu ubezpieczenia (najczęściej ok. 1 mln euro) . Jeżeli koszta są większe to ubezpieczyciel nie odpowiada, a wtedy pieniążki Pan kierowca lawety może ściągać ze sprawcy, czyli z Was :) pozdrawiam

aaaaaaaaaaaaaa

2020-07-31, 08:04
wojtek239 napisał/a:


Jak zajrzyjcie do swojego ubezpieczenia to zobaczycie, że jest tam taka mała wzmianka o ograniczeniu ubezpieczenia (najczęściej ok. 1 mln euro) . Jeżeli koszta są większe to ubezpieczyciel nie odpowiada, a wtedy pieniążki Pan kierowca lawety może ściągać ze sprawcy, czyli z Was pozdrawiam



Skąd wiesz, że większość tego nie wie Sherlocku? Milion euro to ponad 4mln zł. Czy można zrobić większą szkodę? Można.
Ale ryzyko takiej szkody jest tak minimalne, że pomijalne.

Juzwa

2020-07-31, 08:33
Andżej_Rozpur napisał/a:

Miotało nim jak Natankiem na kazaniu



...albo twoją starą, jak wypędzali z niej Szatana.

An...........ur

2020-07-31, 08:50
Juzwa napisał/a:

...albo twoją starą, jak wypędzali z niej Szatana.



Widze ze wzbiles sie na wyzyny intelektu, a teraz idz i zapie**alaj w biedronce na kasie czy tam na wózkiem widłowym w magazynsie psia końcówko.

:mrgreen: