18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowy Seba

fazzie • 2013-04-17, 17:51
Nowy odcinek od śmieszków z Abstrach*je.TV




konkurs na najlepszy hejt, czas start !

Gumio

2013-04-17, 18:58
hah brakuje "Pierwszy Wszystko"

maXikinght

2013-04-17, 18:58
dlaczego typowy seba !!??!! ja jestem sebastian i nie wiem skąd ta nazwa
pamiętam teksty typu podaj na woleja, to było coś

KMD

2013-04-17, 19:01
MaXiknight- wpisz w YT seba i mati grają w gałę czy coś takiego ; )

fazzie

2013-04-17, 19:02
Tomaszu napisał/a:


To ten koleś na pierwszym ujęciu to twórca tego fanpejcza?




nie, ale pasowałby idealnie

Rezydent

2013-04-17, 19:05
No ten odcinek akurat dobry w ch*j xD

flightmen13

2013-04-17, 19:06
dobre dobre. wspomnienia z dziecinstwa powracaja

Plecionkarz

2013-04-17, 19:08
fazzie napisał/a:



naprawde jesteś na tyle naiwny żeby myśleć ze to jest podj***ne tak o?

"Filmik robiilismy z oryginalnym tworca fanpage. Niestety teraz konto zostalo przejete i nie chcemy propsowac zlodzieja. Jak odzyska konto dodamy podziekowania itd"



Sęk w tym, że te wyniki które podałem przedstawiają obrazki z 30 rożnych stron co najmniej a rzekomy oryginalny twórca to pewnie koleś który podj***ł ten pomysł i tylko zebrał znalezione obrazki w jedno miejsce nazywając się autorem. A znając życie to zdjęcie poj***ne z 4chana i przemianowane na coś polskiego.

marfab

2013-04-17, 19:13
Co to za pedaly?

wernetto

2013-04-17, 19:25
Madroxx napisał/a:

Nie warto, tragedia.



jak czytam komentarze tego typu i widzę ile ich jest to przeraża mnie jak dużo tutaj gówniarstwa. Myślałem, że sadistic zostanie stroną naszego pokolenia. Niestety, wszystko się zmienia.

Młodzi młodość spędzają przed komputerem, niestety. Nie wiedzą co tracą :amused: a my za tym tęsknimy :)

Zl...........ny

2013-04-17, 19:25
fazzie napisał/a:



pie**olisz?! SKĄD?!



Z memów które stworzyło sporo internautów, a homosie tylko to zebrały w całość i buda się kręci.

fazzie

2013-04-17, 19:27
Plecionkarz napisał/a:



Sęk w tym, że te wyniki które podałem przedstawiają obrazki z 30 rożnych stron co najmniej a rzekomy oryginalny twórca to pewnie koleś który podj***ł ten pomysł i tylko zebrał znalezione obrazki w jedno miejsce nazywając się autorem. A znając życie to zdjęcie poj***ne z 4chana i przemianowane na coś polskiego.




nie, twórcą mema jest też założyciel fp "Typowy Seba"

thexaw

2013-04-17, 19:32
SkinZ napisał/a:

Zabrakło mi jeszcze "ręka karny strzelam"



...albo "Trzy rogi i karny"...

Któregoś ciepłego wieczoru, 20 lat temu, człowiek zabrał piłkę, po meczu na bramki z cegieł, poszedł do domu, wysypał piach z butów i sobie k***a nie zdawał sprawy, że to było ostatni raz...

xarkons

2013-04-17, 19:38
bobrełę napisał/a:

100% dzieciństwa. Tak właśnie było. Obecna gimbaza pewnie nie wie o co chodzi.

Wyszedl bys teraz na dwor to tez bys uslyszal takie teksty. Widzisz nie wszystkie dzieci umarly w dobie internetu i komputerow niektore po dzis dzien pie**ola tak jak my jak bylismy kurduplami :D