18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowy sadolowy rasista odwiedził kebab w Janowie Lubelskim

Flodzia • 2021-04-25, 11:16

Taki wasz obraz 8-)

Azzazel

2021-04-25, 22:43
Awww moje miasto. Ale tego kebsa nie znam

Misiek_KRK

2021-04-25, 22:53
voyagerkg1 napisał/a:

grubo Cię poj***ło .nie widzisz iż USsraj wprowadza demokracjije wszędzie bombami Libia ,Syria , Awganistan Egipt ..mogę wymieniać bez końca

Awganistan
Ty pie**olony debilu. Jeśli skończyłeś podstawówkę to tylko dlatego, że matka była woźną w twojej szkole.
Nie znasz podstawowych zasad języka polskiego. Stawiasz przecinki po spacji, piszesz Afganistan przez W.
Kiedy USA zrzuciło bomby w Egipcie?

Marcin360360

2021-04-25, 23:18
To ten nowy nowoczesny elektorat holowni ktory podobno nie jest w zaden sposób związany z PO ha ha ha.

szaman1991

2021-04-25, 23:46
Zajebiste w ch*j mi się podoba. rozj***ł system widać ze awantura o te szmaty na mordy a ciapaty z zaplecza jak wychoidzi to dopiero wtedy zaklada, jaki to jest sens i gdzie tu logika, brawo dla mlodego naj***ny ale spoko. Miałem przywilej dać setne piwko hehe, a tym co się nie podoba stawiam po sztuce a co.

wioletkak

2021-04-25, 23:53
hamusq napisał/a:

Mialem napisana rozprawke na temat komunalow przez Ciebie wyskrobanych. Ale uznalem, ze z debilem nie nalezy polemizowac. Napisze, Ci tylko, ze jak Ci tak zle w naszym pieknym kraju to jedz tam gdzie bedziesz szczesliwy.



Dobrze że skróciłes swoje wywody. W Twojej rzekomej rozprawki zabrakło by i tak logicznych argumentów.

mit2

2021-04-26, 00:54
Sebik się nie popisał, to fakt.
Ale - imigranci muzułmańscy, nawet ci uczciwie pracujący, nie powinni nigdy czuć się jak u siebie. Widać co z tego wyszło na zachodzie...

reseton

2021-04-26, 01:58
To że pracują to OK ale maseczki gadzie ? Po trochu miał racje chłopina :)

Eryk88896

2021-04-26, 03:36
jakie rurki gejowskie ma xDD

T3RMINATOR

2021-04-26, 07:04
To się polaczek popisał... Co za niedowład mózgowy.

Wpfight

2021-04-26, 10:11
To zwykły zjeb, który pewnie więcej ćpa niż je, od środowisk prawicowych to mógłby zaledwie wpie**ol wyłapać, rasizm na podstawie koloru skóry to idiotyzm, to co jest nazywane rasizmem to niechęć do grup etnicznych ze względu na ich aspołeczne zachowania, oczywiście nie można wrzucać wszystkich do jednego worka, ale nie wiadomo ilu na 100 będzie ok a ilu nie, dlatego asekuracyjnie lepiej w ogóle nie wpuścić ich do swojego społeczeństwa i w tym kontekście jestem rasistą, wystarczy spojrzeć co dzieję się w stanach, 10% odpowiada za 90% przestępstw, niechęć do kolorowych to nie rasizm tylko zdrowy rozsądek podparty danymi statystycznymi, i to jest fakt a nie pogląd, a pajac z filmiku to zwykły dzban, któremu sam bym wj***ł jak bym był świadkiem takiego zajścia.

dadar123

2021-04-26, 11:58
Ronin026 napisał/a:

Ale jak Polak otwiera biznes za granicą bo jego własny kraj go r*cha na każdym kroku to co?
Anglik czy niemiec ma pluć na takiego który coś chce w życiu robić uczciwie?
Nie no, najlepiej to 500+, zasiłek, mieszkanie komunalne najlepiej, obiadki u babci albo mamusi i wrzeszczeć po pijaku pod sklepem, że roboty ni ma, same Janusze biznesu są wszystkiemu winni ale PIS zrobi w końcu z nimi porządek.
Naszych rodaków jest pełno za granicą. Ci co otwierają tam biznesy są elitą naszego narodu wyrzuconą siła z własnego kraju.
Zostaje sam motłoch którym łatwo sterować.
Żeby mogli się za co uchlać i kichę zapchać.
Rozejrzyjcie się jak wygląda rynek pracy dziś a jeszcze 10 lat temu.
Nie bronię obcokrajowców, pracodawców ani pracowników tylko zwracam uwagę na to jakie zabiegi socjotechniczne stosują rządzący i jak łatwo się dajemy wszyscy sterować.



Hm, wysmażyłeś tekst który sam się zjada? Przeczytaj kilka razy co napisałeś - nie pomyślałeś co chcesz napisać, tylko co napisałeś

CzerstWybut

2021-04-30, 08:23
Ronin026 napisał/a:

Ale jak Polak otwiera biznes za granicą bo jego własny kraj go r*cha na każdym kroku to co?
Anglik czy niemiec ma pluć na takiego który coś chce w życiu robić uczciwie?
Nie no, najlepiej to 500+, zasiłek, mieszkanie komunalne najlepiej, obiadki u babci albo mamusi i wrzeszczeć po pijaku pod sklepem, że roboty ni ma, same Janusze biznesu są wszystkiemu winni ale PIS zrobi w końcu z nimi porządek.
Naszych rodaków jest pełno za granicą. Ci co otwierają tam biznesy są elitą naszego narodu wyrzuconą siła z własnego kraju.
Zostaje sam motłoch którym łatwo sterować.
Żeby mogli się za co uchlać i kichę zapchać.
Rozejrzyjcie się jak wygląda rynek pracy dziś a jeszcze 10 lat temu.
Nie bronię obcokrajowców, pracodawców ani pracowników tylko zwracam uwagę na to jakie zabiegi socjotechniczne stosują rządzący i jak łatwo się dajemy wszyscy sterować.



Rynek wygląda tak że praca jest, tylko że jest zapotrzebowanie dla fachowców a nie na debili typu praca na stacji mu wystarcza Le mao placo. Niewiem jakich masz kolegów wkolo siebie ale ja nie znam nikogo z mojego otoczenia co siedzi na zasiłku i ma mieszkanie komunalne.

Nasz kraj cie r*cha na kazdym kroku? To wyjedź do niemiec i dowiedz sie ile podatku na co sie kladzie, a już tym bardziej prowadząc tam firme. Wszędzie w europie juz nie jest miętowo z prowadzeniem firmy.

Elita naszego narodu wyjechała powoadasz ?

:roll:

https://www.sadistic.pl/t/539185

Możesz do tej elity dołączyć. Powodzenia