18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowy sadolowy rasista odwiedził kebab w Janowie Lubelskim

Flodzia • 2021-04-25, 11:16

Taki wasz obraz 8-)

LB...........BZ

2021-04-25, 14:30
Jak już widzę taką miniaturkę i tytuł to w ogóle tego nie ogladam. Szkoda nerwów i czasu na patologię.

Ronin026

2021-04-25, 14:37
hamusq napisał/a:

Mialem napisana rozprawke na temat komunalow przez Ciebie wyskrobanych. Ale uznalem, ze z debilem nie nalezy polemizowac. Napisze, Ci tylko, ze jak Ci tak zle w naszym pieknym kraju to jedz tam gdzie bedziesz szczesliwy.



Nie mowie ze mieszkanie komunalne jest złe.
A co powiesz na przykład z mojego podwórka?
Gość prosi pracodawcę o to aby mu dal na papierze jak najmniejsze zarobki. Gościu kombinuje i dostaje komunalne mieszkanie. Po roku dostajemy do podpisania aneksy do umów na wyższa stawkę a ten nasz socjalista z pyskiem , że co co za umowa , niska stawka i jaka z niej będzie emerytura.

notak

2021-04-25, 15:00
Nie ma ich za dużo, pracują,
o co się pruje ten debil

luxpiotr

2021-04-25, 15:17
Nienawidzę blmów, czarnych co zachowują się jak małpy, ciapatych, ale... nienawidzę też jak ktoś bezsensownie ubliża normalnym ludziom. Co oni mają wspólnego z tymi kradnącymi, kwiczącymi małpiszonami?

0to

2021-04-25, 15:19
trochę śmiechłem :D

Gazownik

2021-04-25, 15:23
Nie wiem, nie znam typa, ale coś napisze. Akurat Ci ciapaci pracują i niech tak zostanie. Nawet w Polsce jest miejsce dla każdego. A jak ich tak bardzo nie lubi niech się zaciągnie do chrześcijańskiego YPG i z nimi walczy. Każdy jest cwany u siebie. Gdy jest pokój

pijecia

2021-04-25, 15:29
Hajna hajna hajna...kebaba proszę haha pojeb dobry

tomus79

2021-04-25, 16:00
Kupujac kebeba osiedlasz araba

longfly

2021-04-25, 16:09
Xaka napisał/a:

I dobrze im powiedział, u siebie zrobili rozpie**ol i teraz do Europy przyjechali też robić rozpie**ol.



idz sie zutylizuj w szambie wiejski myslicielu

shoe5maker

2021-04-25, 16:24
Dlaczego tak nie szczeka pod takim mopsem, gdzie ustawiają się cygany.

KissMyAsthma91

2021-04-25, 17:14
Xaka napisał/a:

I dobrze im powiedział, u siebie zrobili rozpie**ol i teraz do Europy przyjechali też robić rozpie**ol.



Rozpie**ol to ty masz w bani cepie

drzymek1906

2021-04-25, 17:14
Niedaleko pada jabłko od jabłoni. W tym wypadku Janów Lubelski od Kraśnika :D

ar...........up

2021-04-25, 18:15
Następny zjeb, co wyżywa się na uczciwie pracujących ludziach. Pewnie myśli, jaki on jest zajebisty patriota bo nabluzgał przypadkowemu kebabiście. Niech pójdzie w piątek do meczetu nabluzgać. Ale najlepiej gdzieś w Berlinie, Paryżu albo Londynie, bo w Polsce ich mało.

Zuni

2021-04-25, 22:31
Co za k***a łeb :roll:

atomboy

2021-04-25, 22:32
w Krakowie byłem świadkiem czegoś podobnego, odebrałem jedzonko swoją drogą zacne i nie pokłamane i ne na gównie z makro. Sobie konsumuję na spokojnie i wpada taki na oko 30 latek i zaczyna to samo napie**alać coś tam coś bum bum alahhu. Chłop w barze pracuje tam od kąd pamiętam dobre 20 lat jak nic.

Po Polsku mówił znacznie lepiej niż on, bez swojego akcentu. Poprawna Polszczyzna (wiem rzadkość). Chłop mu tłumaczy o co kaman, że on w ogóle to Chrześcijaninem jest i prowadzi biznes x lat jak on latał jeszcze w pieluchach. No i się zaczęło, zawinął krzesełko i w plexi uderzył. Chwile poskakał jak pawian a potem taki gość ze stolika obok wypłacił mu taką bułę, że aż mnie zabolało a byłem dobre 6m dalej :D .

Odziwo nie zezgonował, wstał chwiejnym krokiem wyszedł ale nie to - bo miał żarcie w ręce i je nie wypuścił, rozmymłało się w imen ale te resztki zabrał XD hahaha debili nie sieją, sami się rodzą.