18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowy rusek ..

~McSadol • 2022-04-28, 22:07
.. w metrze ..


Znawca_Cipek

2022-04-28, 22:12
Przeciez oni mowia po ukrainsku! Do tego barwy metra typowe dla metra w Kijowie. Lepiej sprawdzic, nim bedzie sie chcialo byc trollem.

dżonyłojlker

2022-04-28, 22:16
Znawca_Cipek napisał/a:

Przeciez oni mowia po ukrainsku! Do tego barwy metra typowe dla metra w Kijowie. Lepiej sprawfzic, nim bedzie sie chcialo byc trollem.



Tak czy inaczej, leje na sankcje zachodu :szydera:

lokal.szczecin

2022-04-28, 22:33
I to jest kultura a nie to co u nas. Jeszcze musimy sie wiele nauczyc o tej kulturze wschodu!

discoteq

2022-04-28, 22:37
lokal.szczecin napisał/a:

I to jest kultura a nie to co u nas. Jeszcze musimy sie wiele nauczyc o tej kulturze wschodu!



Uczmy się szybko, bo już niebawem u Nas będzie to samo :mrgreen:

Dot

2022-04-28, 22:51
niedługo u nas w metrze

baronturbina

2022-04-28, 23:48
Dot napisał/a:

niedługo u nas w metrze


A mamy tego metra k***a tyle że ooooo hoo hoooo. Prędzej w Autosanie z Białegostoku. Czekaj tam tak robią tylko pod siebie.

djpyza

2022-04-28, 23:57
baronturbina napisał/a:

A mamy tego metra k***a tyle że ooooo hoo hoooo. Prędzej w Autosanie z Białegostoku. Czekaj tam tak robią tylko pod siebie.



nie wiem co ci stara robi pod siebie lub na ciebie ^ jak to lubisz nie mam nic przeciwko tobie ! jeszcze my przyjedziemy tobie dolejemy lubisz to suczko ?

baronturbina napisał/a:

A mamy tego metra k***a tyle że ooooo hoo hoooo. Prędzej w Autosanie z Białegostoku. Czekaj tam tak robią tylko pod siebie.



jesteś na tyle głupim kidoskiem :D że nic nie rozumiesz z mojej wypowiedzi zaraz będziesz pisać że jestem ruskim trollem .Poproś mamę jak nie jest głupia na tyle co ty może ci jakoś to wytłumaczy co mam na myśli.

baronturbina

2022-04-29, 00:00
djpyza napisał/a:

nie wiem co ci stara robi pod siebie lub na ciebie ^ jak to lubisz nie mam nic przeciwko tobie ! jeszcze my przyjedziemy tobie dolejemy lubisz to suczko ?



Zanim z podlasssja furmankami dojedzjjjecje, to twoja matka zdąży obluzyc polowe wsjii oraz twoich przygranicznych białoruskich bracijjjii i ci się brat urodzi.
Jak ty jesteś djp*zda to on będzie jak?

A sorry za dialekt bo nie umijjeeee po podlasku pisać. Jedynie po polsku.

Dot

2022-04-29, 01:09
baronturbina napisał/a:

A mamy tego metra k***a tyle że ooooo hoo hoooo. Prędzej w Autosanie z Białegostoku. Czekaj tam tak robią tylko pod siebie.



ale nie kazdy z sosnowca jak ty, z reszta co to zmienia 1,2,3,50 linii jak zesrasz sie czy poszczasz przy innych, jakbys nie siedzial w tym swoim sosnowcu to bys widzial jak te ameby sie zachowuja

35i

2022-04-29, 03:47
djpyza napisał/a:

jesteś na tyle głupim kidoskiem :D że nic nie rozumiesz z mojej wypowiedzi





Dot napisał/a:

ale nie kazdy z sosnowca jak ty, z reszta co to zmienia 1,2,3,50 linii jak zesrasz sie



Teleturniej "Mistrzowie intelektu"? Jeżeli tak, to jeszcze Zbysława brakuje do kompletu.
:ja_pie**ole:

michal257

2022-04-29, 08:24
Zmień tytuł, bo Ci nie wyszło. To typowy ukraiński kacap w drodze do naszego kraju

leho

2022-04-29, 14:18
Ukraińcy go sprowokowali.

namate

2022-04-29, 15:50
Ale w spodnie się nie zlał