18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowy rusek ..

~McSadol • 2022-04-28, 22:07
.. w metrze ..


baronturbina

2022-04-29, 17:18
Dot napisał/a:

ale nie kazdy z sosnowca jak ty, z reszta co to zmienia 1,2,3,50 linii jak zesrasz sie czy poszczasz przy innych, jakbys nie siedzial w tym swoim sosnowcu to bys widzial jak te ameby sie zachowuja


Wiesz puloku ilu w Sosnowcu jest Ukraińców? Można by nimi całe Podlasie zasiedlić i wprowadzic tam cywilizacje.

ra...........ks

2022-04-30, 19:01
baronturbina napisał/a:

Zanim z podlasssja furmankami dojedzjjjecje, to twoja matka zdąży obluzyc polowe wsjii oraz twoich przygranicznych białoruskich bracijjjii i ci się brat urodzi.
Jak ty jesteś djp*zda to on będzie jak?
A sorry za dialekt bo nie umijjeeee po podlasku pisać. Jedynie po polsku.



Ale Ty k***a tępy jesteś. Wyr*chali cię w dupę na Podlasiu?

baronturbina

2022-05-01, 01:35
ratownikpks napisał/a:

Ale Ty k***a tępy jesteś. Wyr*chali cię w dupę na Podlasiu?


Podlaska duma delikatna jak jajeczko. Polska „c” niezmienna od zawsze…

roy1

2022-05-01, 18:38
Zawsze marzyłem aby spotkać takie coś w kmunikacji miejskiej. zawsze mam nóż ....

djpyza

2022-05-02, 12:15
35i napisał/a:

Teleturniej "Mistrzowie intelektu"? Jeżeli tak, to jeszcze Zbysława brakuje do kompletu.



ooo odezwały się i 3 z grona bogów sadolowy zjeb :D ja mam z was taki kabaret że to głowa mała :D a ten swój wiek w profilach na sadistiku to możecie sobie wsadzić wiecie gdzie. pisze w waszym języku żebyście 3 głąby kapuściane zrozumiały.bo jak bym napisał inaczej to byście biegli do mamy żeby wam wytłumaczyła tacy we 3 jesteście zacofani.

baronturbina napisał/a:

Podlaska duma delikatna jak jajeczko. Polska „c” niezmienna od zawsze…



:D ty ślązaku zafajdany uważasz się za pana :D niemiaszku gile ci z nosa wystają. wiem ze masz 16 lat i ci rodzicie niczego mądrego do głowy nie wpoili kończę z tobą dyskusje bo szkoda mego czasu na takiego niedorozwoja jak ty :*** wiesz pewnie że jesteś nikim w realnym życiu i do tego ameba umysłowa pewnie niektórych słów to ty w ogóle nie rozumiesz ale co się spodziewać po brudasie ze śluskaaaaa !!!