18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowy palacz efajek

Grishjarta • 2023-01-30, 20:19
Typowy wejpowicz



T3RMINATOR

2023-01-30, 20:26
Dziwne, żeby swojej sp***oliny się brzydzić.

Marian_Koniuszko

2023-01-30, 20:41
Co on tym chciał pokazać? Ma ktoś jakiś pomysł?
Gdyby nie był bezrobotny, to takich idiotyzmów w głowie by nie miał.

Baronessa

2023-01-30, 21:04
T3RMINATOR napisał/a:

Dziwne, żeby swojej sp***oliny się brzydzić.



Nie każdy potrafi się delektować własnym nasieniem tak, jak ty, a w zasadzie to chyba mało który facet.
Niestety to tak nie działa, jak bąk z dupy, który gdy puścisz to jebie jak jasny ch*j wszystkim wokół ciebie, tylko nie dla ciebie samego, w zasadzie tobie pachnie, jak przyjemny smrodek z dupska.

Własny świeży spust dla normalnego heteroseksualnego faceta jebie jak surowa ryba leżąca kilka dni w temperaturze pokojowej i od samego wąchania zbiera na rzygi i żadne wpie**alanie ananasków, czy brzoskwiń kilogramami tego nie zmieni.
Doprawdy podziwiam k***y, które chapią ten syf do pyska, łykają go i delektują się nim, jakby to była bita śmietana... Chwała im za to. :szloch:

Grishjarta

2023-01-30, 21:33
Baronessa napisał/a:

Nie każdy potrafi się delektować własnym nasieniem tak, jak ty, a w zasadzie to chyba mało który facet.
Niestety to tak nie działa, jak bąk z dupy, który gdy puścisz to jebie jak jasny ch*j wszystkim wokół ciebie, tylko nie dla ciebie samego, w zasadzie tobie pachnie, jak przyjemny smrodek z dupska.
Własny świeży spust dla normalnego heteroseksualnego faceta jebie jak surowa ryba leżąca kilka dni w temperaturze pokojowej i od samego wąchania zbiera na rzygi i żadne wpie**alanie ananasków, czy brzoskwiń kilogramami tego nie zmieni.
Doprawdy podziwiam k***y, które chapią ten syf do pyska, łykają go i delektują się nim, jakby to była bita śmietana... Chwała im za to.



Ja to bym się zgłosił do lekarza na Twoim miejscu, zdrowa sperma nie jebie aż tak, raczej trochę metalicznie (też zależy od ilości żelaza w organizmie) i rybio ale bez smrodu, niemniej całowanie dupy chwilę po spuście do ust to nieciekawe wrażenia smakowe

yaiba

2023-01-30, 21:58
Baronessa napisał/a:

Nie każdy potrafi się delektować własnym nasieniem tak, jak ty, a w zasadzie to chyba mało który facet.
Niestety to tak nie działa, jak bąk z dupy, który gdy puścisz to jebie jak jasny ch*j wszystkim wokół ciebie, tylko nie dla ciebie samego, w zasadzie tobie pachnie, jak przyjemny smrodek z dupska.
Własny świeży spust dla normalnego heteroseksualnego faceta jebie jak surowa ryba leżąca kilka dni w temperaturze pokojowej i od samego wąchania zbiera na rzygi i żadne wpie**alanie ananasków, czy brzoskwiń kilogramami tego nie zmieni.
Doprawdy podziwiam k***y, które chapią ten syf do pyska, łykają go i delektują się nim, jakby to była bita śmietana... Chwała im za to.



Grishjarta napisał/a:

Ja to bym się zgłosił do lekarza na Twoim miejscu, zdrowa sperma nie jebie aż tak, raczej trochę metalicznie (też zależy od ilości żelaza w organizmie) i rybio ale bez smrodu, niemniej całowanie dupy chwilę po spuście do ust to nieciekawe wrażenia smakowe




Dywagacje koneserów jak Gessler z Pascalem

Znawca_Cipek

2023-01-30, 23:32
Nie bede tego komentowal. Powtarzam. Nie bede tego komentowal.

CzapajewG

2023-01-31, 00:23
T3RMINATOR napisał/a:

Dziwne, żeby swojej sp***oliny się brzydzić.



czyli znasz rosyjski ?

wojtas09999

2023-01-31, 00:25
Niedługo z swojego gówna będą robić pizzę dla wyświetleń

TheDragomir

2023-01-31, 00:28
To naprawdę zły dzień by mieć oczy.

~tedwaha

2023-01-31, 00:56
Ja pie**olę ale się ciepło w komentarzach zrobiło....

T3RMINATOR napisał/a:

Dziwne, żeby swojej sp***oliny się brzydzić.



Widząc taką argumentacje muszę zadać pytanie: Gówna też byś spróbował bo twoje?

Spyra to spyra, zaczniesz od spróbowania swojej i zanim się obejrzysz lądujesz w sekcji komentarzy pod jakimś gejowskim materiałem dyskutując z nieznajomym typem, o smakach spyry. True story

Jim_Carrey

2023-01-31, 00:58
Mam nadzieje ze juz na froncie w okopach siedzi zjeb ruski xd