18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowy palacz efajek

Grishjarta • 2023-01-30, 20:19
Typowy wejpowicz



Leatherface

2023-01-31, 08:28
Cyklonu B powinien był sobie tam wsypać i nie męczyć się sam ze sobą już dłużej.

PhantomMask

2023-01-31, 09:27
Spuszczający się upadliniec ? Dawać tu halmana :lol:

postpost

2023-01-31, 14:43
Baronessa, wysyłaj tych co cie r*chają na jakieś badania. W życiu nie próbowałaś zdrowej spermy...

Moje partnerki to lubią.

psotna_cipka

2023-01-31, 18:36
postpost napisał/a:

Baronessa, wysyłaj tych co cie r*chają na jakieś badania. W życiu nie próbowałaś zdrowej spermy...
Moje partnerki to lubią.



Lewica i prawica? Czy grzejnik i odkurzacz?

:lol:

MysteryMan

2023-01-31, 20:00
Baronessa napisał/a:

Nie każdy potrafi się delektować własnym nasieniem tak, jak ty, a w zasadzie to chyba mało który facet.
Niestety to tak nie działa, jak bąk z dupy, który gdy puścisz to jebie jak jasny ch*j wszystkim wokół ciebie, tylko nie dla ciebie samego, w zasadzie tobie pachnie, jak przyjemny smrodek z dupska.
Własny świeży spust dla normalnego heteroseksualnego faceta jebie jak surowa ryba leżąca kilka dni w temperaturze pokojowej i od samego wąchania zbiera na rzygi i żadne wpie**alanie ananasków, czy brzoskwiń kilogramami tego nie zmieni.
Doprawdy podziwiam k***y, które chapią ten syf do pyska, łykają go i delektują się nim, jakby to była bita śmietana... Chwała im za to.



No nie wiem mój spust nie wali rybą radził bym wyskoczyć do lekarza :P

Jebac_pedalarzy

2023-01-31, 23:03
Głupi jak typowy pedalarz poruszający się jezdnią gdy obok jest droga dla rowerów.

barman32

2023-02-01, 01:05
postpost napisał/a:

Baronessa, wysyłaj tych co cie r*chają na jakieś badania. W życiu nie próbowałaś zdrowej spermy...
Moje partnerki to lubią.



Jak się nie chla, nie ćpa, nie jara, odżywia porządnie, ma zdrowe, piękne ciało, to laski najpierw są zdziwione, a później same chcą więcej i więcej, racjonalizując sobie, że to nie gówno, czy siki, czyli odpad trawienny, a życiodajny płyn.

Jak czyjeś ciało to j***ny śmietnik, to trudno, żeby coś innego z niego wyszło. Tyczy się to nasienia, jak i dzieci z niego wyrastających.