18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowy osiedlowy drifter

PanFajek • 2023-08-02, 21:18
W niedzielę około godziny 19:00 na ul. Paderewskiego w Koszalinie, na parkingu marketu budowlanego mężczyzna kierujący sportowym autem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w paletę z polbrukiem. Po przybyciu patrolu na miejsce zdarzenia okazało się, że mężczyzna wydmuchał 1.24 promila.


donkapusta

2023-08-02, 21:23
"Paletę z polbrukiem" .......

Syn_Milionera

2023-08-02, 21:27
Właśnie to dodawałem ch*ju. Uprzedziłeś mnie.

dżonyłojlker

2023-08-02, 21:29
Jedyne co mnie tu bulwersuje, to milicjant brudnopis. Co to k***a za porządki, żeby milicjant miał jakieś j***ne bohomazy na widocznych częściach ciała... Niech sobie śmiecie j***ne jeszcze nakrętki od słoików powsadzają w pyski, jak bambusy z chatek z gówna.

Cipczan

2023-08-02, 21:30
Z wypowiedzi gliniarza rozumiem, że chwilę wcześniej go puścił, bo obiecał nie pajacować. Później wyk***ił w betonek i bohatersko chciał sp***olić boczkiem. j***ć takich ku*asów, bez honoru i umiejętności. 2 : 0 dla normalności. Najpierw żółty w Krakowie, teraz czerwony w Koszalinie. Mam nadzieję, że urodził się nowy czelendż - "rozpie**ol se furę cioto j***na". Czekam na nowe odcinki.

C0C0JUMBO

2023-08-02, 21:41
motylekwbrzuchu napisał/a:

Jedyne co mnie tu bulwersuje, to milicjant brudnopis. Co to k***a za porządki, żeby milicjant miał jakieś j***ne bohomazy na widocznych częściach ciała... Niech sobie śmiecie j***ne jeszcze nakrętki od słoików powsadzają w pyski, jak bambusy z chatek z gówna.


Jedyne? Jesteś tak sp***olony jak pajac z burakowozu? ... Nie współczuję.

flejtuch

2023-08-02, 21:49
motylekwbrzuchu napisał/a:

Jedyne co mnie tu bulwersuje, to milicjant brudnopis.



ch*j mnie obchodzi wygląd, ważne aby dobrze wykonywał swoją robotę.

dżonyłojlker

2023-08-02, 21:50
C0C0JUMBO napisał/a:

Jedyne? Jesteś tak sp***olony jak pajac z burakowozu? ... Nie współczuję.



Nie no, ja akurat nie piję, ale ch*j mi do tego co kto robi na parkingu. Chciał pajacować przed jakimiś gówniakami, i popajacował, szkoda tylko, że nie rozjechał żadnego smroda, bo nic ciekawego się tu nie dzieje.

Ajot

2023-08-02, 21:51
Ogólnie inwencje i zaangażowanie miśka oceniam pozytywnie, tylko po co typa-driftera skuli? Jeżeli nie uciekał, nie stanowił zagrożenia, nie był poszukiwany, to jakiś absurd, bo to tylko wykroczenie drogowe.

Igorek95

2023-08-02, 21:52
Zawsze mnie rozwala ta podnieta plebsu co leci z telefonami i pewną satysfakcją nagrać jak ktoś trochę droższe auto rozbił :D

C0C0JUMBO

2023-08-02, 21:54
Ajot napisał/a:

Ogólnie inwencje i zaangażowanie miśka oceniam pozytywnie, tylko po co typa-driftera skuli? Jeżeli nie uciekał, nie stanowił zagrożenia, nie był poszukiwany, to jakiś absurd, bo to tylko wykroczenie drogowe.



Przestępstwo cepie. Zacznij się edukować.

Bartzgolebi

2023-08-02, 22:04
Ajot napisał/a:

Ogólnie inwencje i zaangażowanie miśka oceniam pozytywnie, tylko po co typa-driftera skuli? Jeżeli nie uciekał, nie stanowił zagrożenia, nie był poszukiwany, to jakiś absurd, bo to tylko wykroczenie drogowe.



Jest obowiązek skuć osobę która pakujesz do radiowozu .

~Velture

2023-08-02, 22:04
Ajot napisał/a:

Ogólnie inwencje i zaangażowanie miśka oceniam pozytywnie, tylko po co typa-driftera skuli? Jeżeli nie uciekał, nie stanowił zagrożenia, nie był poszukiwany, to jakiś absurd, bo to tylko wykroczenie drogowe.



Wydmuchał ponad złotówkę więc przestępstwo. Do tego się nie przyznał, że prowadził i cwaniakował pomimo, że policjant go widział wcześniej i z nim rozmawiał.
Do tego sp***olił z miejsca bo dość długo krzyczał aby kierowca wrócił na miejsce.

dżonyłojlker

2023-08-02, 22:18
VeIture napisał/a:

pomimo, że policjant go widział wcześniej i z nim rozmawiał.



Nie dość, że brudnopis, to jeszcze niedorozwój (w sumie, masło maślane). Rozmawiał z naj***nym i nic nie zobaczył i nie poczuł :-/
Precz z takimi ludźmi.