18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowy osiedlowy drifter

PanFajek • 2023-08-02, 21:18
W niedzielę około godziny 19:00 na ul. Paderewskiego w Koszalinie, na parkingu marketu budowlanego mężczyzna kierujący sportowym autem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w paletę z polbrukiem. Po przybyciu patrolu na miejsce zdarzenia okazało się, że mężczyzna wydmuchał 1.24 promila.


PancioUK

2023-08-02, 22:25
Wiadomo, że HWDP 100%, ale ten pies jest jednym z nielicznych wyjątków. HWD kierowcy.

jur

2023-08-02, 22:30
Chętnie odkupię tą kostkę ażurową potrzebuje !!!

Smutas35

2023-08-02, 22:53
Ajot napisał/a:

Ogólnie inwencje i zaangażowanie miśka oceniam pozytywnie, tylko po co typa-driftera skuli? Jeżeli nie uciekał, nie stanowił zagrożenia, nie był poszukiwany, to jakiś absurd, bo to tylko wykroczenie drogowe.



Z tym co wydmuchał to już przestępstwo kolego

I nie ważne gdzie

artiee

2023-08-02, 23:01
Zapraszamy bohatera tego pojazdu !!

Wiewór

2023-08-02, 23:03
Podoba mi sie jak policjant zrobil z niego cwe*a i szmate.

spike2222

2023-08-02, 23:27
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nie dość, że brudnopis, to jeszcze niedorozwój (w sumie, masło maślane). Rozmawiał z naj***nym i nic nie zobaczył i nie poczuł
Precz z takimi ludźmi.



Jeśli typ miał z 6-7 godzin wcześniej 2 promile, to nic od typa nie było czuć. A był na etapie mocnego trzeźwienia, sam czuł się trzeźwy, Policjant przy pouczeniu nie ma obowiązku badania alkomatem. Przy mandacie zresztą też nie.

V.A.L.A.K

2023-08-02, 23:43
Podsterowność, to k***a!

dżonyłojlker

2023-08-02, 23:49
spike2222 napisał/a:

Jeśli typ miał z 6-7 godzin wcześniej 2 promile, A był na etapie mocnego trzeźwienia



To napie**alałoby od niego trawionym alkoholem jak od skunksa. milicjant do zwolnienia + 100 lat stryczka.

kocur

2023-08-02, 23:54
Cipczan napisał/a:

Z wypowiedzi gliniarza rozumiem, że chwilę wcześniej go puścił, bo obiecał nie pajacować. Później wyk***ił w betonek i bohatersko chciał sp***olić boczkiem. j***ć takich ku*asów, bez honoru i umiejętności. 2 : 0 dla normalności. Najpierw żółty w Krakowie, teraz czerwony w Koszalinie. Mam nadzieję, że urodził się nowy czelendż - "rozpie**ol se furę cioto j***na". Czekam na nowe odcinki.



ch*j ze szrotem, grunt żeby te zjeby trzymacze kierownicy zdychali.



motylekwbrzuchu napisał/a:

Jedyne co mnie tu bulwersuje, to milicjant brudnopis. Co to k***a za porządki, żeby milicjant miał jakieś j***ne bohomazy na widocznych częściach ciała... Niech sobie śmiecie j***ne jeszcze nakrętki od słoików powsadzają w pyski, jak bambusy z chatek z gówna.



z każdym swoim postem potwierdzasz swoje ostre niedoj***nie mózgowe. z wyrazami pogardy, zdychaj murzynu.

420710247365

2023-08-03, 00:10
Challenger ale jaki? Jakiś dziwny ma ten wlot powietrza, chyba nieoryginalny.

smc

2023-08-03, 01:13
Jakby nie podszedł do gada, nic by mu nie zrobili...


Debil.

fi...........in

2023-08-03, 01:55
motylekwbrzuchu napisał/a:

Jedyne co mnie tu bulwersuje, to milicjant brudnopis. Co to k***a za porządki, żeby milicjant miał jakieś j***ne bohomazy na widocznych częściach ciała... Niech sobie śmiecie j***ne jeszcze nakrętki od słoików powsadzają w pyski, jak bambusy z chatek z gówna.



Ten brudnopis położyłby Cię jak dziecko do snu. W jakieś 3 sekundy. Obudź się, bo się zesrałeś. I nie, nie jestem policjantem, nie aspiruję, ale są potrzebni, bo w przeciwnym wypadku zginiemy w zalewie debili Twojego pokroju

silwerbalk

2023-08-03, 01:58
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nie no, ja akurat nie piję, ale ch*j mi do tego co kto robi na parkingu. Chciał pajacować przed jakimiś gówniakami, i popajacował, szkoda tylko, że nie rozjechał żadnego smroda, bo nic ciekawego się tu nie dzieje.



Najlepsze jest to że chciał zagonić na kogoś....

Speakerninja

2023-08-03, 07:02
motylekwbrzuchu napisał/a:

Jedyne co mnie tu bulwersuje, to milicjant brudnopis. Co to k***a za porządki, żeby milicjant miał jakieś j***ne bohomazy na widocznych częściach ciała... Niech sobie śmiecie j***ne jeszcze nakrętki od słoików powsadzają w pyski, jak bambusy z chatek z gówna.





O kierwa , pana wrażliwca tatuaże w oczy bolą.
No się nie zesraj przypadkiem. Zapewne jesteś czyściutki jak płatek śniegu i nim zaczniesz jeść zupkę to wciskasz sobie szmatę pod brodę ,aby nie zachlapać koszulki.