18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowy kierowca BMW

Jesse.Pinkman • 2022-03-16, 14:51
I jak tu nie trzymać się stereotypu, że zawsze BMW=debil za kółkiem skoro widzi się takie akcje.

NataliaW

2022-03-17, 22:17
Najgorszymi kierowcami są kierowcy francuskich samochodów. A tych w BMW i audi poprostu ponosi fantazja

oskiboski7890

2022-03-17, 22:55
Nie wiem jak to jest ale każdy kto wsiada do bmw młody czy stary to małpiego mózgu dostaje. Cieszę się że jeżdżę dziadkowozem

wsza104

2022-03-24, 17:37
Policeman napisał/a:

Po ponad 20 latach za kółkiem i zjeżdżeniu Polski wzdłuż i wszerz mogę powiedzieć tylko, że to nie jest stereotyp.
O ile nowe drogie bety to jeszcze jako-tako, średnia drogowa inteligencja, nie są jakimś super odchyłem od normy, to już te starsze...
Niemal zawsze to jakiś wieśniak, zakompleksiony frajer, który nie może zdzierżyć, że nie jedzie przed kimś i musi zaczekać, że musi zahamować, że go ktoś nie wpuści pomimo braku kierunku i próby zajechania drogi. Jak parkuje, to w ch*j krzywo, najczęściej z linią pomiędzy autem, wyj***ne na jakiekolwiek koperty etc.
I serio, jak miałem 19 lat i byłem w ch*j wieśniakiem i lamusem to pierwsze autko jakie sobie kupiłem to starą betę i jeździłem jak skończona głupia k***a, aż nie wydoroślałem i nie zrozumiałem, że ruch drogowy to nie są przelewki, mimo, że wygodnie się siedzi i przyjemnie się jedzie, to jednak byle ruch ręką i można posłać ludzi do piachu.



i najechałeś k***a daleko...po ch*ju :amused: