18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowy kierowca BMW

Jesse.Pinkman • 2022-03-16, 14:51
I jak tu nie trzymać się stereotypu, że zawsze BMW=debil za kółkiem skoro widzi się takie akcje.

Payan

2022-03-16, 16:50
Jełop chciał przyświrować, bo ma BMW.

Anal_Intruder_69

2022-03-16, 17:57
Użył kierunku (nie w tę stronę co trzeba, ale może się uczy?) i zabrakło pamięci RAM na pozostałe czynności.

Insaner

2022-03-16, 18:47
No właśnie to nie stereotypowy kierowca BMW, bo widać kierunkowskaz. Przypuszczam, że to jakaś kobita której pomyliła się kierownica z drążkiem od kierunkowskazów i stąd ten wypadek. :amused:

Policeman

2022-03-16, 18:58
Po ponad 20 latach za kółkiem i zjeżdżeniu Polski wzdłuż i wszerz mogę powiedzieć tylko, że to nie jest stereotyp.
O ile nowe drogie bety to jeszcze jako-tako, średnia drogowa inteligencja, nie są jakimś super odchyłem od normy, to już te starsze...

Niemal zawsze to jakiś wieśniak, zakompleksiony frajer, który nie może zdzierżyć, że nie jedzie przed kimś i musi zaczekać, że musi zahamować, że go ktoś nie wpuści pomimo braku kierunku i próby zajechania drogi. Jak parkuje, to w ch*j krzywo, najczęściej z linią pomiędzy autem, wyj***ne na jakiekolwiek koperty etc.
I serio, jak miałem 19 lat i byłem w ch*j wieśniakiem i lamusem to pierwsze autko jakie sobie kupiłem to starą betę i jeździłem jak skończona głupia k***a, aż nie wydoroślałem i nie zrozumiałem, że ruch drogowy to nie są przelewki, mimo, że wygodnie się siedzi i przyjemnie się jedzie, to jednak byle ruch ręką i można posłać ludzi do piachu.

Sliders1995

2022-03-16, 19:40
bo włączył kierunkowskaz i auto nie wiedziało o co chodzi

sard

2022-03-16, 20:28
Wypasiona wersja - musiał srogo dopłacić za działające kierunkowskazy!

Misiek3218

2022-03-16, 22:14
Takie są skutki włączenia kierunkowskazu w BMW :)

kocur

2022-03-16, 23:05
Policeman napisał/a:

Po ponad 20 latach za kółkiem i zjeżdżeniu Polski wzdłuż i wszerz mogę powiedzieć tylko, że to nie jest stereotyp.
O ile nowe drogie bety to jeszcze jako-tako, średnia drogowa inteligencja, nie są jakimś super odchyłem od normy, to już te starsze...
Niemal zawsze to jakiś wieśniak, zakompleksiony frajer, który nie może zdzierżyć, że nie jedzie przed kimś i musi zaczekać, że musi zahamować, że go ktoś nie wpuści pomimo braku kierunku i próby zajechania drogi. Jak parkuje, to w ch*j krzywo, najczęściej z linią pomiędzy autem, wyj***ne na jakiekolwiek koperty etc.
I serio, jak miałem 19 lat i byłem w ch*j wieśniakiem i lamusem to pierwsze autko jakie sobie kupiłem to starą betę i jeździłem jak skończona głupia k***a, aż nie wydoroślałem i nie zrozumiałem, że ruch drogowy to nie są przelewki, mimo, że wygodnie się siedzi i przyjemnie się jedzie, to jednak byle ruch ręką i można posłać ludzi do piachu.



od jakiegoś czasu Audi i Seat też ma pecha do właścicieli, jak nie p*zda , która myśli że od debilnych manewrów urosną mu jaja, to tępy k***iszon z mordą w telefonie.

TerazPolska123

2022-03-17, 05:03
dymiący dizel bmw to dzisiaj symbol słomiarzy

se...........ed

2022-03-17, 08:16
kocur napisał/a:

od jakiegoś czasu Audi i Seat też ma pecha do właścicieli, jak nie p*zda , która myśli że od debilnych manewrów urosną mu jaja, to tępy k***iszon z mordą w telefonie.



Myślę że tępa k***a z ryjem w telefonie jest tutaj odpowiednim zwrotem . widuję to nagminnie , najczęściej na rondach w naszym mieście .

kupaDelfina

2022-03-17, 10:17
Dobra bmw to bmw to juz wszyscy wiemy, ale dlaczego nagrywqjacy usilnie blokuje lewy pas?

M_A

2022-03-17, 11:56
Kierowca BMW = Ciul