18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowe polsko-ukraińskie przejście graniczne

Adolf • 2019-07-02, 05:25
Ot, dzień jak co dzień na jednym z polsko-ukraińskich przejść granicznych. Ukraińcy w typowy dla siebie sposób okazują radość z przedostania się na terytorium jewrosojuza.


InnyName

2019-07-02, 16:03
Dobrze wspominam granice UA/PL , zawsze było zabawnie i nie pie**olą się z motocyklami, każą jechać na przejście dla pieszych i bez kolejek :)
Co innego od Macedońskiej strony, tam celniczki stoją na bramie i podnoszą szlaban, a celnicy w środku siedzą gbury j***ne :D

Swoją drogą, jeśli nie wydzieracie p*zdy że lwów jest polski to polecam UA, mega tanio nawet w centrum turystycznym, spoko klimat, na wioskach jeszcze jest klimat zacofanego państwa no i ludzie przyjaźni, ale to zaznaczam, jak sie nie wydziera p*zdy głupi tekstami :)


hardowski

2019-07-02, 18:39
InnyName napisał/a:

Dobrze wspominam granice UA/PL , zawsze było zabawnie i nie pie**olą się z motocyklami, każą jechać na przejście dla pieszych i bez kolejek Co innego od Macedońskiej strony(...)



Od kiedy to Macedonia graniczy z ukpainą? :?:

carl92

2019-07-02, 23:35
hardowski napisał/a:

Od kiedy to Macedonia graniczy z ukpainą?



Pewnie pomylił z Mołdawią :D

mieszał

2019-07-02, 23:42
Szenrik , szenrik jest najlepszy .

NyanWarrior

2019-07-03, 00:34
htp napisał/a:

Dla jednych wycie, dla innych niezły chór. Pewnie jadą do Polski na jakiś festiwal.



Dla mnie ruskie zawsze będzie wyciem i nic tego nie zmieni :)

Dżizas_kurde

2019-07-03, 00:52
czarno czerwone koszule....
Jakby to było na mojej zmianie to by dostali upaińcy misia w paszport a nie wizę.

krasnal_hałabała

2019-07-03, 12:05
DzidaZawodnik napisał/a:

JesteS debilem? Czy debilem ukrem?



Na pewno nie ortalionowym śmieciem, spójrz w lustro to może jakiegoś dostrzeżesz.

pankruk

2019-07-04, 00:12
Widzę obraźliwe komentarze nt. Ukrainy i Ukraińców ale jak kiedyś jeździłem do Francji na prace wakacyjne to akurat nasi robili wszystko żeby mnie oszukać, okraść lub podj***ć, a Ukraińcy mi pomagali jak czegoś nie wiedziałem i nawet tańszy nocleg ogarnęli.

miedzianek

2019-07-04, 19:13
na pewno przykrywka, żeby uśpić czujność, coś przemycali, pewnie ciapatych