18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowa przedstawicielka katolików

Mi...........13 • 2013-02-04, 22:15
Moderacja usunęła bo nie było opisu filmu( :hitler: ). Filmik obrazuje wiedzę typowej katoliczki, katolika również.

Tutaj całość:

ex32

2013-02-05, 10:36
@Arashel:
Tak jak wielki chrześcijanin Hitler który miał po swojej stronie wsparcie watykanu. Stalin i Lenin mieli wąsy, czy to znaczy że każdy kto ma wąsy jest zły?

Ronoaro

2013-02-05, 10:42
ex32 napisał/a:


Tak jak wielki chrześcijanin Hitler który miał po swojej stronie wsparcie watykanu.



Hitler był ateistą. :plzdie: k***a czy na sadisticu są same nieuki i debile, czy tylko dziś mają jakieś swoje święto i napie**alają komentarze ku chwale swojej głupoty?

oGOALoneYaYo

2013-02-05, 10:54
Ronoaro napisał/a:



Hitler był ateistą. :plzdie: k***a czy na sadisticu są same nieuki i debile, czy tylko dziś mają jakieś swoje święto i napie**alają komentarze ku chwale swojej głupoty?



Nie i nie.

Delfin

2013-02-05, 11:07
Skąd to jest? To jakaś seria wykładów czy programu ? Chciałbym obejrzeć tego więcej. Proszę o pomoc.

Sitwa8

2013-02-05, 11:12
Nie ma to jak pojmowanie wszystkiego w postacie widzę babę z ch*jem myślę baba z ch*jem. Kościół opiera się na symbolice i kultywowaniu pewnych działań jako nauka moralności i wykształceniu nawyku zastanawiania się nad światem i nad własnym działaniem. To, że coś jest tam nazwane ciałem Chrystusa nie oznacza, że opłatek zmieni się w zakrwawiony kciuk, tylko, że jest to symbol podtrzymania wiary i zaakceptowania poglądów przedstawionych w Biblii. Jak ktoś jest prosty, to myśli prosto. I nie ma żadnych przeciwwskazań istnienia nauki i religii obok siebie. Tak dla przypomnienia, kiedyś religia była nauką...

vajron

2013-02-05, 11:52
cys23 napisał/a:

Cwaniaki z telewizji...

Czemu nikt nie weźmie jakiegoś AllahAkbara do takiego show?
Czemu nikt nie zadaje niewygodnych pytań muzułmanom?

Zrobili nagonke na chrześcijan, potem się dziwić, że szmatogłowe kozoje*y rozprzestrzeniają się jak zaraza...przez tą propagandę ludzię wolą w nic nie wierzyć, niż wierzyć w Boga, co ułatwia wstęp innych religi do państw...

Także dalej śmiejcie się i dzielcie moi drodzy...



Jakbyś oglądnął ten film to byś wiedział, że kozojebcom dzień wcześniej robili taka samą debatę. Poza tym Ty nazywając ich kozojebcami, równie dobrze siebie i innych chrześcijan powinieneś nazywać matkojebcami, bo jakby nie patrzeć, wszyscy wywodzicie się od rodziny, w której synowie bzykali matkę dla potomstwa (Ewa ze swoimi synami).

Srasz na kozojebców, a prawdopodobnie żadnego nie widziałeś. Za to Polacy w UK, którzy przyjechali jak rumuny do nas są okej.

Ale pomijając wszystko. Co za hipokryzja wk***iać się na ciapatych, że się modlą na ulicach, podczas gdy katolicy robią dokładnie to samo (pielgrzymki chociażby) mnie jako ateistę wk***iają obie te rzeczy. Ale ktoś kto wierzy w bajki i próbuje udowodnić innym, że to prawda, chyba nie powinien się wk***iać na tych co robią dokładnie to samo.

Oczywiście, że jestem przeciwko islamizacji europy (chociaż tu na sadolu nadużywa się tego stwierdzenia) jak również jestem przeciwko chrystianizacji europy (tyle, że z tym urodziłem się za późno bo to już nastąpiło).

Zaraz się posypie, że mnie r*chają kozjebcy więc napiszę jeszcze raz: kozojebcy i matkojebcy(katole) won!


sebeks

2013-02-05, 11:55
skoro przyszła katoliczka to czemu mają zadawać pytania muzułmanom? czy tu siedzą wyłącznie zeschizowani na puncie swojego księdza ministranci?

Kemys

2013-02-05, 12:04
Każdy rozgarnięty człowiek wie że nie dyskutuje się publicznie z 3 razy starszą od siebie osobą która w życiu nie robiła nic innego.

baxter

2013-02-05, 12:19
Cytat:

nauka i religia siebie nie wykluczaja


jak to nie ? tak jak powiedziane w filmiku - religia, wiara nie musi być i nie jest oparta na żadnych racjonalnych faktach - zupełne przeciwieństwo nauki - wierzysz lub nie, twój wybór. Oczywiście jakiś naukowiec może sobie wierzyć jednocześnie w skrzaty i być naukowcem, to jedynie świadczy o jego hipokryzji bądź ignorancji lub wielu innych czynników których nie chce mi się wypisywać. Niemniej jednak nauka i religia nie mogą być na tej samej płaszczyźnie nosz k***a, trochę wyobraźni!

Cytat:

Tak dla przypomnienia, kiedyś religia była nauką...


tak tak, oczywiście - lecz musiała to być nauka zgodna z ówczesną doktryną - bo jak nie to taki nieposłuszny badacz mógł być uciszony lub po prostu spalony, albo jeszcze przekonany w różne sadolowe sposoby że jego poglądy są niepoprawne i złe. Człowieku, kościół miał wtedy wręcz monopol i środki by trzymać za pyski niektórych światłych ludzi

Ork.Fajny

2013-02-05, 12:26
oGOALoneYaYo napisał/a:

Nie i nie.


A jesteś wstanie wskazać mi miejsca w Biblii które katolikowi nakazują robić to co robił Hitler? Czyli min. zabijanie(w tym katolików), okradanie, kłamanie etc.?

Delfin

2013-02-05, 12:29
Niech ktoś mi powie skąd to jest? Gdzie mam szukać całego materialu.

SeleremJesteem

2013-02-05, 12:57
Dawkins od dobrych 40 lat pie**oli to samo... Cały czas o tym jaka to religia jest zła i bezpodstawna, a ludzie cały czas mu biją brawo. Na ch*j drążyć temat panie riczard ? Wielki k***a autorytet, od badania zachowań muszek owocowych. Nie żebym się nie zgadzał ze sporą częścią tego co mówi, ale mógłby już zmienić temat.

JebaćCyganów

2013-02-05, 13:30
Miczok13
Mam wrażenie, że nic innego nie robisz jak tylko wyszukujesz filmiki, które mają niby ośmieszać religię, zajmij się czymś pożytecznym, bo nie masz życia, ewentualnie obecność chrześcijan na świecie w liczbie ponad miliarda działa na ciebie paraliżująco, ale wtedy może pomóc tylko psychiatra albo eutanazja. Miłego dnia :D

arcyfelix

2013-02-05, 13:46
@Araschel. Wina katoli? Bezmózgie stada moherów owszem, ale co one mogą Ci zrobić? Pojęczą pod nosem i tyle.Problemem są ciapaci, bo, nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie mohery nie biegają z bombą przyczepioną do pasa ani nie robią protestacji takie jak muzlimy w Londynie. Pieprzysz jak gimnazjalista, któremu babcia zabrała papieroski...

bwg92

2013-02-05, 14:16
pan po lewej mógłby sobie sprawić dłuższe skarpety :|