18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowa moto...

~Velture • 2023-03-19, 19:28
Kolejny konkurs mierzenia ku*asów zakończony oczekiwanym wynikiem :amused:

(śmiało od połowy można oglądać)


Heliar

2023-03-19, 21:26
Siriuz napisał/a:

Wyjaśnij mi jak jadąc przepisowo można kogoś wk***ić? Bo przeważnie "szeryfowie" lewego pasa łamią punkt 4 Art. 16 o ruchu drogowym. Poza tym j***ć przepisy jeśli ktoś celowo utrudnia innym życie. Takim ch*jom należy się lekcja życia.



Lekcja to należy się ch*jom, którzy nie potrafią jechać z przepisową prędkością, do utylizacji całe to ścierwo i oby jeszcze zaostrzyli przepisy.

No...........95

2023-03-19, 21:45
Hollo napisał/a:

Opłacało się motop*zdzie, gratuluje. Już nie ważne o co poszło, ale trzeba być pie**olniętym żeby na piździku przepychać się z autem.



Do żadnego odstrzału tylko do więzienia. Motocyklistę napewno za utrudnianie ruchu i tworzenie zagrożenia na drodze szybkiego ruchu a jeśli samochodziarz odpowiednio zawinił to jego też.

Utrudnianie ruchu i tworzenie zagrożenia na drodze szybkiego ruchu. To chyba tylko mandat będzie dla motocyklisty ale kierowca przedstawi nagranie z wideorejestratora na którym pokaże że bałwan prosił się o krzywdę i może nawet prawo jazdy zabiorą za tak bezmyślne kierowanie pojazdem.

Siriuz

2023-03-19, 21:50
Heliar napisał/a:

Lekcja to należy się ch*jom, którzy nie potrafią jechać z przepisową prędkością, do utylizacji całe to ścierwo i oby jeszcze zaostrzyli przepisy.



A może tak sobie wyjedziesz do Afryki i będziesz wpie**alał robaczki i żył z małpami na drzewach skoro technika tak Cię przeraża? My sobie będziemy zapie**alać ile tylko się da i wszyscy będą szczęśliwi.

zdun

2023-03-19, 21:56
smc napisał/a:

Motocykliści mają małe ch*jki, bo pojemność silnika w piździkach mierzy się w ccm sześciennych, a w samochodach w litrach
Oni lubią, jak jest mało.



Szczególnie w smartach

:lol:

Vinyard

2023-03-19, 22:05
A ja mam refleksję trochę z innej beczki niż ogół komentarzy pod filmem: nikogo nie dziwi, że motocyklista wstał o własnych siłach i chodził po takim odbiciu od barier? Moja pierwsza myśl była "no i zabił gnoja" ;)

hardowski

2023-03-19, 22:10
Heliar napisał/a:

To nie piździk tylko normalny motor.



W porównaniu do samochodu to nadal piździk... :roll:

szlovak

2023-03-19, 22:16
Ładny dałn na pierdziawce. Samochód niestety zrobił za gwałtowny ten końcowy manewr, powinien z deblem się jeszcze trochę pobawić bo to wyglądało na premedytację

mariusz3pl

2023-03-19, 22:22
VeIture napisał/a:

Typowa moto...)



Raczej nie typowa...
Ten tu to jakiś imbecyl. A kierowca auta wk***iony też stracił wyobraźnie. Obaj się wyr*chali
:-?

PsikutaBezS

2023-03-19, 23:38
... a samochodem jechała Małgorzata Gersdorf, była prezes Sądu Najwyższego... która gówno widziała. :)

AbdulWisiMiLacha

2023-03-20, 18:06
Liczyłem że wpie**oli sie łbem miedzy te sztachety...

opółnocyuciebie

2023-03-24, 10:07
mam nadzieję, że zginął na miejscu w okrutnych męczarniach...

Cymesowy

2023-03-31, 19:10
Sam jeżdżę motocyklem ale jak oglądam te parówy które specjalnie prowokują zajeżdżają albo zapie**alają 120 po mieście i się potem pienią że ich 60 letnia kobieta nie zauważyła to mi się nóż w kieszeni otwiera , najczęściej są to młode gnojki bez pokory którym się wydaje że jak wsiedli na ścigacza kupionego za pieniądze z truskawek to są panami dróg, elegancko go załatwił myślę że kozaczyć już nigdy tak nie będzie