18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w urzędzie

BMWswap • 2012-02-22, 18:26
grunt że załatwił


Koli

2012-02-22, 19:36
By mi typiara z czymś takim wyjechała, to bym jej przez tą szybę przypie**olił, że by się nogami nakryła.

the_satyr

2012-02-22, 19:44
Nie zapomnij, że spaliłbyś jej dom , zgwałcił psa, urwał głowę i nasikał do szyi.
Przebił opony w samochodzie, zabił dzieci i wszystkich na literę N.

Jesteś kozak, nie ma co.

Phallucifer

2012-02-22, 20:48
Koli wrocil :)
swoja droga administracja u nas sie rozrasta, wbrew obietnicy milosciwie panujacej bandy ch*jow.

~krzys.toxic

2012-02-22, 20:58
czyli Polskie Normy Urzędowe... Po co ułatwić ludziom życie skoro można je utrudnić.

Ks...........ak

2012-02-22, 21:06
FEJK!

Nie ma w ch*j długich kolejek do obu okienek.

~Vuko

2012-02-22, 21:07
Barnaba666 napisał/a:

FEJK!

Nie ma w ch*j długich kolejek do obu okienek.


W dodatku okienko jest otwarte! :shock:

Pilot_Tupolewa

2012-02-22, 21:10
Naoglądali się 12 prac Asterixa i chcą nas wykończyć. Sk***ysyny!
Urzędy w Polsce mają taki bałagan jak koli w dyni.
I tylu petentów, ile ku*asów opie**olił.

.:...........:.

2012-02-22, 21:12
Oraz jak upływ czasu pokazany był. Urzędy nie urzędują ponad z urzędu nałożonym czasem.

bezimienny90

2012-02-22, 21:27
moja matka jakieś 3 lata temu zakładała działalność gospodarczą ok. 2 miesięcy sumując część procedur. Teraz z tego co słyszę jest o wiele szybciej. Ja z kolei, 2 lata temu załatwiając sobie staż w znajomej mi firmie potrzebowałem około miesiąca na wypełnienie wszystkiego (skakałem od pokoju do pokoju i "obsługiwały" mnie zawsze inne urzędniczki przez kilka dni roboczych (wiem jak to brzmi) :) Państwo urzędników....

scric102

2012-02-22, 22:13
wk***il mnie ten filmik,ciekawe dlaczego?!!!

shin69

2012-02-23, 00:23
A żeby to k***a był tylko jeden urząd. A tu k***a mamy w tym ch*jowym państwie zus, skarbówka, gus i itp. bo szkoda wymieniać nawet skróty, żeby się nie wk***ić na myśl o nich. Ale i tak najgorsze to są te k***y z ZUSu. Siedzą, wpie**alają tony ciasteczek i hektolitry kawusi, poplotkowywują sobie przy papierosku z psiapsiółkami, oczywiście na nieokreślonej czasowo przerwie. Głupie szmaty, tylko zabić i powbijać im w c**y te formularze.

BMWswap

2012-02-23, 00:29
shin69 napisał/a:

A żeby to k***a był tylko jeden urząd. A tu k***a mamy w tym ch*jowym państwie zus, skarbówka, gus i itp. bo szkoda wymieniać nawet skróty, żeby się nie wk***ić na myśl o nich. Ale i tak najgorsze to są te k***y z ZUSu. Siedzą, wpie**alają tony ciasteczek i hektolitry kawusi, poplotkowywują sobie przy papierosku z psiapsiółkami, oczywiście na nieokreślonej czasowo przerwie. Głupie szmaty, tylko zabić i powbijać im w c**y te formularze.



spoko spoko stary, już niedługo zus pie**olnie w kalendarz, wtedy sie szmatom naleje wody do p*zdy :D napijmy sie za to :D

Loki91

2012-02-23, 11:02
Nie wierzę...
Tylko ja zauważyłem dwuznaczność we wniosku "CUNT"?

Goly567

2012-02-23, 15:27
Może ślepy jestem ale czy to nie jest jeden z barci Figo-Fagot? A w urzędzie swego czasu zrobiłem scenę: kiedy kobieta przy rejestracji motocykla też mówiła że wypełnić to i tamto potem zajść tam i siam, starczyło głośno powiedzieć coś w stylu "Pani, ja ze wsi jestem. Ja nie wiem jak. Świni i krowy muszę za godzinę nakarmić. PKS zaraz mam. Pani ja nie wiem jak to napisać. Pani, niech Pani pomoże." I takie tam podobne i pomogło. Kobieta się trochę skonsternowała, wzieła się za papiery, pochodziła po okienkach i załatwiła po 15 minutach. Od tej pory zawsze półżartem-półserio właściwie mówię gdy trzeba po okienkach latać, że ze wsi, że u mnie na wsi tego nie uczyli, że kończyłem podstawówkę a nie administrację i że potrzebuje pomocy z tym. Muszę powiedzieć że papierologia to dla mnie mnie piekło ale gdy po takim tekście widzę uśmiech na twarzy pani z okienka jak zrozumie ten żart to wiem że pomoże.