18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Tymczasem w Szwecji

corpo_kills_me • 2016-01-03, 18:03
Trzydziestu muzułmanów zaatakowało w Szwecji kobietę i jej syna

Cytat:

Potężny tłum w ośrodku dla tzw. uchodźców w małej miejscowości Nora próbował wedrzeć się do pokoju, gdzie kobieta zabarykadowała siebie i swojego syna. Muzułmanie próbowali wyważyć drzwi aby ją zgwałcić i zabić syna.
Dramatyczne zdarzenie miało miejsce w hotelu w Nora, w którym przebywali imigranci.
Około trzydziestu muzułmańskich mężczyzn uważało, że kobieta złamała islamskie prawo szariatu, przebywając w Szwecji bez towarzyszącego jej mężczyzny. Dlatego uważali, że powinna zostać zgwałcona, a jej nastoletni syn zamordowany.
Obsługa ośrodka wezwała policję, która uniemożliwiła realizację makabrycznego planu.
Koran jasno mówi kim jest kobieta:
– „Kobieta nie jest zdolna do samodzielnego życia bez pomocy mężczyzny: Mężczyźni mają pierwszeństwo nad kobietami, ponieważ Bóg dał im wyższość nad niemi i wyposaża je przez mężczyzn” (4:38).
– „Kobieta jest istotą pustą i bezmyślną: Czyż powiedzą, że Przedwieczny jest ojcem tak wymyślnego stworzenia jako jest córka, której młodość przebiega na ubieraniu się i przyozdabianiu i która zawsze spiera się bezzasadnie?” (43:17).



źródło

Klocu16

2016-01-03, 18:05
To takie postępowe i nowoczesne

cuurniprime

2016-01-03, 18:16
Mają co chcieli, teraz się to na nich mści. Wpuścili bydło i zapomnieli o bacie...

An...........or

2016-01-03, 18:26
palcowka_oswiatowa napisał/a:

– „Kobieta jest istotą pustą i bezmyślną: Czyż powiedzą, że Przedwieczny jest ojcem tak wymyślnego stworzenia jako jest córka, której młodość przebiega na ubieraniu się i przyozdabianiu i która zawsze spiera się bezzasadnie?” (43:17).



Jakby się nad tym zastanowić, to całkiem mądre słowa :amused:

MaratHS

2016-01-03, 18:34
Ja czekam do 19 na "Fakty" i zobaczymy czy będzie choć 5 sekund poświęcone tej sprawie.

~Sol

2016-01-03, 19:14
Kocham Polskę!!!

Tamtaramtam

2016-01-03, 19:33
Dzisiaj mi się sniły te k***y i muszę przyznać, że nie nawidzę ich jeszcze mocniej. Może nie dczułem ich figli na własnej skórze ale we śnie poczułem namiastkę tego co może spotkać mnie i moich bliskich.

Miles87

2016-01-03, 19:39
najpierw zobaczcie źródło nazistowskiej k***y zanim uwierzycie w te gówna pisane przez podludków.

Kaddafi

2016-01-03, 20:04
@up Stul pysk lewacki pomiocie!

mygyry

2016-01-03, 20:29
Każdy wie, że w takich norach byle co się może wydarzyć :amused:

zeleksrelek

2016-01-03, 21:16
klamca dawaj oryginalny txt bo za ch*ja nie moge znalezc

zwracam honor jest piwo

BrianGriffin

2016-01-03, 21:19
MaratHS napisał/a:

Ja czekam do 19 na "Fakty" i zobaczymy czy będzie choć 5 sekund poświęcone tej sprawie.



Heh, no tak. To podajcie sprawdzone zagraniczne źródła. Może jeszcze linki do niezależnej i radia maryja?

Ciasny

2016-01-03, 21:41
kogo to interesuje co brudachy robią z tamtymi idiotami? :D
ciapak spróbował kogoś zgwałcić i zabić WIELKA MI k***A SENSACJA, pokaż mi takiego który tego ne robi to postawie piwo :D