18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w RPA

~Sunday • 2022-07-21, 17:51

Biali nie mają tam lekko.

zbynekmaslanka

2022-07-21, 22:47
Jest taki kanał goscia na youtube gdzie jezdził po swiecie ... w niektórych czarnych krajach miał ochroniarza z karabinem (nie pistoletem ale karabninem), w niektórych nie wychodził z hotelu

bania88

2022-07-21, 22:56
Kibol83 napisał/a:

apartheidu



Czarni imigrowali do RPA, bo mimo apartheidu i tak czekało ich tam o niebo lepsze i bezpieczniejsze życie niż w "nierasistowskich" krajach Afryki.

TheBadFrog

2022-07-21, 23:05
skowyt lewactwa w komentarzach najlepszy xD

jazeck

2022-07-21, 23:12
Nie no, jak widzisz czarnego, lepiej trzymaj nóż otwarty w kieszeni, który biały napada jak gang małp na czarnego... Nie widziałem jeszcze...!

Wombat212

2022-07-21, 23:30
A co to czarne gowno tam pie**oli w tym swoim błotnymi dialekcie

Hedonistyczny

2022-07-22, 00:17
Jako, ze czasem sobie dorabiam na uberze w Anglii to czesto trafiają mi się biali ludzie którzy wrócili z południowej Afryki ze względu na bezpieczeństwo.
To co powtarza się najczęściej to zdziwienie młodych kobiet które są, aż w szoku, że mogą bezpiecznie chodzić po ulicy po zmroku.
Oczywiście biali nie mają przej***ne w całej Afryce, ale są miejsca gdzie jest naprawdę tragedia.

Mzimu

2022-07-22, 01:14
Biali stamtąd wyjadą, ale kopalni złota i diamentów nie zostawią - tam dopiero będzie na noże.

Bul_od_bytu

2022-07-22, 03:17
RPA, Liberia to tylko przykłady co się stanie gdy władzę dostaną czarni. Szkoda, że media nie wspominają ilu afrykanerów zamordowali czarni w ciągu ostatniej dekady. Jak zajebią ostatniego białego to wrócą do domków lepionych z gówna i gliny jak ich przodkowie. Mandela powinien być z siebie dumny

wpr

2022-07-22, 12:09
j***ne małpy nawet nie sp***alają, tylko sobie odchodzą spacerkiem - wiedzą, że są bezkarni. Panu starszemu życzę klamki zamiast noża.

Andrzejas

2022-07-22, 22:22
BarmanInternetu napisał/a:

Dlatego póki czarne gówno było wyłapywane w siaty i zaganianie do robót typu bawełna, przemysł chemiczny itd to był spokój ale lewackie ruchy polityczne dały robactwu prawa ludzkie i się teraz tak dzieje



No i tutaj nie dość, że masz rację, to i bez jakichś wielkich błędów się obyło. Piwko!