18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tymczasem w RPA

~Sunday • 2022-07-21, 17:51

Biali nie mają tam lekko.

d-_-bE.Prigozhin61

2022-07-21, 17:56
Dlatego póki czarne gówno było wyłapywane w siaty i zaganianie do robót typu bawełna, przemysł chemiczny itd to był spokój ale lewackie ruchy polityczne dały robactwu prawa ludzkie i się teraz tak dzieje

dadar123

2022-07-21, 18:20
Biali sami są winni w RPA, tłukli bambusów, torturowali, zamykali w obozach koncentracyjnych. Teraz to tylko skutki choć przemoc dotyczy i białych Afrykanerów

cavern69

2022-07-21, 19:17
dadar123 napisał/a:

busów, torturowali, zamykali w obozach koncentracyjnych. Teraz to tylko skutki choć przemoc dotyczy i białych Afrykanerów



"Z roku na rok zmniejsza się populacja białych w Republice Południowej Afryki. W ciągu ostatnich 10 lat wyjechało ich około miliona. W ubiegłym roku decyzję o emigracji podjęło ponad 20 tysięcy przeważnie młodych osób. To oznacza, że białych jest mniej niż 4,5 miliona z 56,5 milionowej ludności, która szybko rośnie.13 paź 2017"

ProVVe

2022-07-21, 19:30
dadar123 napisał/a:

Biali sami są winni w RPA, tłukli bambusów, torturowali, zamykali w obozach koncentracyjnych. Teraz to tylko skutki choć przemoc dotyczy i białych Afrykanerów



Czy ty jesteś normalny? Czy myslisz, ze ten czlowiek jest winny bo jest biały? Obys k***a dostal kosę od bambusa i ciekawe czy będzie mu przeszkadzało ze ty nie nie niewolników, a aprthajduś be be... Skoro jesteś taki "sami winni" dlaczego nie napadasz i nie mordujesz Niemców, ruskich, ukraincow, czechow, Szwedów, Turków i kogo tam jeszcze się napierdzielalo w historii (przeciez mielismy z nimi na pienku, szwedzi potop, slask kiedys czeski, czesc dawnych terenow niemieckich, ruski nam czesc zabrali, etc etc.). Myślenie typowej tokarczuk... Chyba chcesz Nobla dostać a przy okazji mieć odarte kolana od polerownia lewych mieczy. Czlowieku zastanow się zanim cokolwiek napiszesz... Niemcy odpowiedzialne za wojnę nie żyją, rpa nie ma już bambusa na smyczy tylko morduje się białych i według ciebie ok... Poznałem chłopa z RPA i do rany przyłóż, starszy jegomość z żoną, ale w ich towarzystwie można było konie kraść i życzę wszystkim tyle radości życia i podejścia do niego co ta para miala. oby im się jak najlepiej i jak najdłużej żyło. Takie "zasługują na to co mają można mówić o każdym kto chce ubogacen kulturowych... A nie o tym co się dzieje w RPA bambusolandii... Obecnie prześladowanie białych jest takie ciotowate i modne ze tylko z pedałami mi się kojarzy. Przynajmniej lgbt najwięcej po pysku dostaje od swoich beżowych ziomków. Zresztą pie**ole nie miałem się udzielać i chyba czas na przerwę kolejna widze bo się nie da ujechać. Historie sie pamieta i nalezy znac, a nie nią zyć bo inaczej można cala ta planetę wyjebac w kosmos. Dlatego sebixy to barany, którzy sobie Polska walczącą wycieraja mordy, a rodaka na ulicy pobiją... Pedały nie doceniają co nasi przodkowie musieli przejść, aby mogli latac w tych tęczowych gatkach i tak mamy burdel...

dadar123

2022-07-21, 19:35
ProVVe napisał/a:

Zresztą pie**ole nie miałem się udzielać



Masz rację. Jeszcze przy okazji przemyśl jak żyją biali, a jak bambusy i kogo na co stać

Sraj1

2022-07-21, 19:42
Ja tam lubię RPA bo to świetny szkoleniowy przykład co się dzieje z krajem jak się odda władzę murzynom. Przypomnę że ten kraj za apartheidu miał własny program kosmiczny, czy dokonano tam pierwszego przeszczepu serca. A i samym murzynom żyło się pewnie lepiej, bo przemoc i przestępczość obecnie dotyka tam każdego.

psotna_cipka

2022-07-21, 19:50
Czarni nie mają w RPA łatwego życia. Nie dość, że biały nie chciał oddać samochodu po dobroci to jeszcze nożem gnojek wymach*je.

Terror

2022-07-21, 20:17
dadar123 napisał/a:

Biali sami są winni w RPA, tłukli bambusów, torturowali, zamykali w obozach koncentracyjnych. Teraz to tylko skutki choć przemoc dotyczy i białych Afrykanerów



Pracowałeś kiedykolwiek w RPA,byłeś tam, wiesz jak tam jest? Czy tylko tak pie**olisz?

TylerPL

2022-07-21, 20:37
GTA: Johanessburg - new DLC comming soon.

jawox

2022-07-21, 20:48
Kurde, toć to barbarzyńca zrobiony na okrzyki. W 8 sekundzie doskonale widać że dał boo i zaraz mu skile a dmg skoczyły do góry :)
A że zaliczył glebę, no cóż - shieeeet hapens :)

MalcolmUT

2022-07-21, 22:28
Komorowski na wakacjach