18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Tymczasem w Niemczech

kolosasz • 2020-08-02, 23:25
Kiedyś ktoś tu jarał się AfD, że walczy z Islamem, że nie dopuści do islamizacji, itd.
Napisałem wtedy, żeby się tak ta osoba nie ekscytowała, bo po islamistach przyjdzie
czas na innych obcych. No i proszę. Działaczom AfD z Goerlitz nie podobają się
handlarze nie-Niemcy, więc naciskają na dzierżawcę targowiska
Cytat:

AfD zarzuca dzierżawcy, że preferuje polskich handlarzy, przydziela im lepsze i większe działki, a także przyznaje ulgi w opłatach. "To nieprawda" – zapewnia Fritz.
Prawicowi populiści agitują ponadto przeciwko handlarzom odzieży z Pakistanu. Zdaniem AfD zarówno Pakistańczycy, jak i Polacy, Czesi, Hindusi i Wietnamczycy powinni opuścić bazar, żeby zrobić miejsce dla handlarzy niemieckich.



No i żeby umieścić Polaków w jednej grupie z handlarzami z Pakistanu? Co ta AfD? nie wie, że Polacy są obrońcami europejskiej kultury przed islamską nawałą?
Po więcej info klikamy TU

:emo: :amused:

Wiewór

2020-10-06, 22:00
@Ghoscik8

Szkoda ze Churchill nigdy tak nie powiedział choćby z tego względu że brytyjska rodzina królewska pochodzi w prostej lini od niemieckiej arystokracji. :roll:

ra0mir napisał/a:

Nie zesraj się.
Niemiec nigdy nie będzie naszym przyjacielem.
Tak powtarzał moj ś.p. dziadek.



Bo twój dziadek był idiota tak jak ty.
Mój pradziadek pracował przed wojną w Niemczech i powtarzał ze nie ma milszych bardziej kulturalnych ludzi od Niemców. Naród pracowity, uczciwi i wysoko rozwinięty. Jak przyjezdzal do Polski to mu się rzygać chciało jak widział polskich jaskiniowcow pie**olonych swietojebliwych zakłamanych katolików.
Mówił że nie ma większego bydła złodziejskiego od Polaków.
Niemcy budowali potęgę a polaczki kościoły.
100 lat minęło i słowa pradziadka wciąż są prawdziwe.

A do roboty jeździł do Niemiec bo był człowiekiem pracowitym i ambitnym a Polska byla osranym pastwiskiem bez perspektyw gdzie ludzie srali w trawie za obora bo nawet k***a kibla nie potrafili postawić.
I w sumie od 1ws zmieniło się tylko tyle że kible potrafimy już budować.

sa...........os

2020-10-15, 21:41
Cytat:

Mój pradziadek pracował przed wojną w Niemczech i powtarzał ze nie ma milszych bardziej kulturalnych ludzi od Niemców. Naród pracowity, uczciwi i wysoko rozwinięty. Jak przyjezdzal do Polski to mu się rzygać chciało jak widział polskich jaskiniowcow pie**olonych swietojebliwych zakłamanych katolików.



Pomieszkałbyś parę miesięcy w Niemczech i zdałbyś sobie sprawę z tego, że nie nienawidzisz Polaków, tylko całej ludzkości - a jedynie żyjesz w krainie iluzji wykreowanej przez media i internet, w której to Polska jest Kraśnikiem Europy. ;-) Prawda jest taka, że wszędzie jest to samo. Obłuda, ignorancja, zawiść, sp***olenie, patologia - w niższym szczeblu; biurokracja, hipokryzja, populizm, manipulacja, arogancja - w wyższym.
Pomijając już chamstwo, wieśniactwo i butę szwabów, warto wspomnieć o tym, że najniższe wartswy społeczne specjalnie się nie różnią od tych z naszej pięknej krainy. Rzekłbym nawet że takiego natężenia ćpuństwa i menelstwa nigdzie w Polsce nie widziałem, a tu i ówdzie pomieszkiwałem.
Brakuje jeszcze mojego ulubionego sloganu-mitu: "w Niemczech jest wyższa kultura na drogach" i mamy komplet, buahahahahaha.