18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w Niemczech

kolosasz • 2020-08-02, 23:25
Kiedyś ktoś tu jarał się AfD, że walczy z Islamem, że nie dopuści do islamizacji, itd.
Napisałem wtedy, żeby się tak ta osoba nie ekscytowała, bo po islamistach przyjdzie
czas na innych obcych. No i proszę. Działaczom AfD z Goerlitz nie podobają się
handlarze nie-Niemcy, więc naciskają na dzierżawcę targowiska
Cytat:

AfD zarzuca dzierżawcy, że preferuje polskich handlarzy, przydziela im lepsze i większe działki, a także przyznaje ulgi w opłatach. "To nieprawda" – zapewnia Fritz.
Prawicowi populiści agitują ponadto przeciwko handlarzom odzieży z Pakistanu. Zdaniem AfD zarówno Pakistańczycy, jak i Polacy, Czesi, Hindusi i Wietnamczycy powinni opuścić bazar, żeby zrobić miejsce dla handlarzy niemieckich.



No i żeby umieścić Polaków w jednej grupie z handlarzami z Pakistanu? Co ta AfD? nie wie, że Polacy są obrońcami europejskiej kultury przed islamską nawałą?
Po więcej info klikamy TU

:emo: :amused:

Eknen

2020-08-03, 11:56
sądzę , że mieszkańcy Goerlitz nie mają nic przeciwko Polakom . Polacy pracują w tym miasteczku od lat 50 ubiegłego wieku i nigdy nikt się nie skarżył .

ra0mir

2020-08-03, 15:15
Cenzurator2000 napisał/a:

piwko dla dziadka, ruskich też tak nie lubił ? moja śp babcia opowiadała, że w porównaniu z ruskimi to niemcy to były potulne baranki. jak ruskie wjechały to gwałty, rabunki etc.



Ruskie jeszcze gorsze, wiadomo.
Dziadek opowiadał, że Niemiec był panem, dał zarobić i często przymykał oko na różne sprawy.
Jak ruskie weszły to tylko gewałty i pobicia były.
A teraz pogadaj z jakimkolwiek ruskim: "uratowaliśmy was".
Ni ch*ja nie dociera do niego co to była IRON CURTAIN za którą nas wsadzili, a Katyń to zrobili Niemce.
Będziecie mieli kiedyś możliwośc to zapytajcie, aż nie chce się wierzyć.
A jak rusek się wk***i to Zaolzie wam przypomni, więc się przygotujcie :)

Pierre_Dolec

2020-08-03, 15:19
ra0mir napisał/a:

Ruskie jeszcze gorsze, wiadomo.
Dziadek opowiadał, że Niemiec był panem, dał zarobić i często przymykał oko na różne sprawy.
Jak ruskie weszły to tylko gewałty i pobicia były.
A teraz pogadaj z jakimkolwiek ruskim: "uratowaliśmy was".
Ni ch*ja nie dociera do niego co to była IRON CURTAIN za którą nas wsadzili, a Katyń to zrobili Niemce.
Będziecie mieli kiedyś możliwośc to zapytajcie, aż nie chce się wierzyć.
A jak rusek się wk***i to Zaolzie wam przypomni, więc się przygotujcie



I przede wszystkim szykujcie się na mordobicie jak będziecie obstawać przy swoim, kacapy są drażliwe w tym temacie

mygyry

2020-08-03, 16:02
janlew napisał/a:

Ale jednak są u siebie, i mają prawo mniejszości Polskiej nie lubić tak, jak my tu nie lubimy mniejszości niemieckiem



Chwila moment, szwaby nie uznały mniejszości Polskiej w nazilandii a w Polsce mamy mniejszość szwabską nawet z reprezentacją w sejmie!

Fo...........er

2020-08-03, 17:04
Donald Tusk lubi to.

bigoslaw_lyzka_von_wood

2020-08-03, 17:21
A ja należę do PEGIDA i jestem z tego dumny i już :)
Macie z tym kłopot? To kebab Wam w mahometa :P

freaky

2020-08-03, 17:26
mygyry napisał/a:

Chwila moment, szwaby nie uznały mniejszości Polskiej w nazilandii a w Polsce mamy mniejszość szwabską nawet z reprezentacją w sejmie!



A czyjej my reprezentacji w Sejmie nie mamy?

mygyry

2020-08-03, 17:53
freaky napisał/a:

A czyjej my reprezentacji w Sejmie nie mamy?



Polskiej :ciasteczkowy2:

Vendetti

2020-08-03, 18:45
Dużo zależało "jacy" ruscy "wyzwalali". Najgorsze bydło było ponoć ze wschodniej strony Rosji, Ci co byli z krańców zachodnich, ponoć byli zauważalnie bardziej "cywilizowani". Moja babcia mieszkała podczas wojny na wschodniej Słowacji (Spisz), miała może 9 lat wtedy. Jak kiedyś pytałem, to mówiła, że akurat oni mieli zajebiste szczęście, bo i szwaby i ruscy, którzy przechodzili przez wieś byli w miarę ogarnięci i nie było żadnych incydentów (wiadomo, jakieś bydło skonfiskowali, nakarmić się kazali itd.). Z drugiej strony wiemy jak to wyglądało w większości przypadków...

freaky

2020-08-03, 18:45
mygyry napisał/a:

Polskiej



Jakby dobrze poszukać, to znalazłoby się takie koło poselskie.

ps...........88

2020-08-03, 19:09
ra0mir napisał/a:

Nie zesraj się.
Niemiec nigdy nie będzie naszym przyjacielem.
Tak powtarzał moj ś.p. dziadek.



I dlatego, że tak powtarzał Twój dziadek to znaczy, że wszyscy mają tak myśleć? Ile pokoleń jeszcze polaczki będą miały Kompleks Niemca przez takie myślenie...

ra0mir

2020-08-03, 19:27
psyhic88 napisał/a:

I dlatego, że tak powtarzał Twój dziadek to znaczy, że wszyscy mają tak myśleć? Ile pokoleń jeszcze polaczki będą miały Kompleks Niemca przez takie myślenie...



Tak. 100.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-03, 22:36
freaky napisał/a:

Jakby dobrze poszukać, to znalazłoby się takie koło poselskie.



Cóż to jest 11 posłów wobec rzeszy zdrajców...

RastaSoldat

2020-10-05, 20:04
psyhic88 napisał/a:

I dlatego, że tak powtarzał Twój dziadek to znaczy, że wszyscy mają tak myśleć? Ile pokoleń jeszcze polaczki będą miały Kompleks Niemca przez takie myślenie...



Do końca świata brak szacunku do Niemiec, w imię zasad, profilaktycznie nie zaszkodzi ;)