18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w Inowrocławiu

pytolsky • 2022-06-28, 15:30
Robak cebulak nie potrafi dostosować się do prostych i zrozumiałych komend wydawanych przez funkcjonariusza Policji, dlatego też zostaje słusznie spryskany Muchozolem czy też innym podobnie działającym specyfikiem



szkoda jedynie, że nie skończyło się jak w hAmeryce przy interwencjach z umorusanymi odpowiednikami rodzimej sebixiarni ...

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-06-28, 17:01 ]
inne nagranie


TrzyDwaJeden

2022-06-29, 00:29
Takie odpady społeczne powinny być regularnie pałowane - taka deratyzacja sebixów niezależnie od wieku czy płci. Jedyne co potrafią po kręcić srajfonem a potem chlać pod blokiem i chwalić się kto głośniej na psy szczekał. Ha tfu na patusów!!!!

hfbnmiuytp

2022-06-29, 03:25
wszyscy tutaj piszą o policji, a na materiale wyraźnie widać milicję

Futrotniol1

2022-06-29, 05:11
Brawo policja, napie**alać tych europejskich tumanów. Już dawno powinniśmy z Rosjanami zająć Ukrainę i wystąpić z euro kołchozu. Zaraz nam dziewczyny z siusiakami będą w szkole nauczać, że rodzina kochająca to dwóch tatusiow. Na sumie w niedzielę ksiądz już wspominał, ze mu ministrantów zabierze Macierewicza ekipa. Bronmy kościołów, religii, Macierewicza, Jędraszewskiego i ojca Rydzyka! Gdzie jest wrak ja się pytam panie Tusk.

Od tego dobrobytu się im w głowach popie**oliło. Trzeba nam bardziej zdecydowanej policji jak u somsiadow Rosjan, tam nie pie**olom się z takimi lewakami co kiedyś byli kobietami a teraz biegają z siusiakami na wierzchu.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2022-06-29, 07:08
Kundel akceptując pracę w policji musi trzymać nerwy na wodzy, jeśli tego nie potrafi to na wysypisko. Ten tego nie potrafi i nie ma o czym dalej dyskutować. Co do Ameryki to jest inny temat i inna mentalność, w Ameryce policja jest od poprawy bezpieczeńśtwa i tylko od tego. W Polsce policja w połowie jest jest od robienia pieniędzy więc nie jarajcie się tak możlwiością użycia broni w USA bo to inna liga "funkcjonariusza" To jak porównać komandosa jako policjanta USA i ruskie mięso armatnie w pierwszych dniach wojny jako polski policjant, to jest taka przepaść. W Polsce to kundle a nie policja, na nagraniu to dokładnie widać.

rayner1790

2022-06-29, 07:58
jebac cie policyjny opie**alaczu ku*asow

RodrigoCortez

2022-06-29, 08:03
Już sam opis filmiku zdradza jakim idiotom jest ten typ co to napisał

"Robak cebulak nie potrafi dostosować się do prostych i zrozumiałych komend wydawanych przez funkcjonariusza Policji, dlatego też zostaje słusznie spryskany Muchozolem czy też innym podobnie działającym specyfikiem"

Do tego kretyn nie wie że użycie gazu jest ściśle regulowane i dokładnie opisane kiedy można a kiedy nie i w tym przypadku nie było można użyć gazu ale milicja kaczora nie zna prawa więc się nim nie przejmuje.
Władze Inowrocławia już się wypowiedziały na ten temat i mam nadzieje że pociągną do odpowiedzialności tego milicyjnego śmiecia.
Jak widać na załączonym filmiku prywatna ochrona pisowców jest coraz bardziej bezczelna i agresywna , ludzie już nie mogą wyrazić swojego zdania na wiecach tego kurdupla bo na nich są tylko jego ludzie którzy przytakują jak idioci kiedy karzeł niszczy kraj oby żył jak najkrócej a pis się rozpadł

kris1978

2022-06-29, 09:20
Ale mnie wk***ia ta dzisiejsza policja. Po to jest, aby pilnować porządku. Powinno być raz wydane, zrozumiałe polecenie i tyle. Nie wykonanie go przez delikwenta, zmusza psa do wyjęcia pały i zaj***nia mu nią w jego głupi ryj ile fabryka dała. Płacę podatki i tego wymagam. Porządek musi być, tylko jak, skoro matoł coś pie**oli a pies słucha. On nie jest od słuchania, on ma płacone za reagowanie. Nie, nie jestem psem i nigdy nie byłem.

Wiewór

2022-06-29, 10:05
Jestem zwolennikiem twardej policji ze znacznymi uprawnieniami do środków przymusu ale to było k***a przegięcie.
Facet nie miał prawa użyć gazu. Raz ze jest agresywny i atakuje demonstrantów a dwa użył gazu w sposób nie uzasadniony bo nikt ich nie atakował ani nie zrobił nawet żadnego ruchu który mógłby być uznany za atak czy przejaw agresji.
To ze ich wyzywali nie daje prawa do użycia gazu. Jeśli ich wyzywali to należało ich wylegitymować i przed sąd albo mandat.
Pała to pała i zawsze k***a pozostanie.

Szermix

2022-06-29, 19:13
gazować k***a patusów

dadar123

2022-06-29, 19:18
Ukasz995 napisał/a:

Debil w akcji
No debil



Kaczorowy kryptopedał jest tak oderwany od rzeczywistości, że jak robił gałę Rabiejowi to prawdopodobnie też po raz pierwszy widział takie urządzenie

Ukasz995

2022-06-29, 19:25
dadar123 napisał/a:

Kaczorowy kryptopedał jest tak oderwany od rzeczywistości, że jak robił gałę Rabiejowi to prawdopodobnie też po raz pierwszy widział takie urządzenie



A z twoimi starymi jak? Znają te urządzenia?

Janko

2022-06-29, 19:55
j***ć psy j***ne bykiem

bartekmmm

2022-06-30, 23:57
Jebac pis i ciebie ubeku.

Gazownik

2022-08-06, 00:38
niejestemrobotem999 napisał/a:

tak swoją drogą!



Chyba we Francji nie był

A tak swoją droga czy to nie ten prezydent jest ojcem tego posła? A gazem dostał mieszkaniec Żnina, wymieniony wyżej z nazwiska, który z owego parkingu ch*ja korzystał. Make me famous by TikTok