18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w Inowrocławiu

pytolsky • 2022-06-28, 15:30
Robak cebulak nie potrafi dostosować się do prostych i zrozumiałych komend wydawanych przez funkcjonariusza Policji, dlatego też zostaje słusznie spryskany Muchozolem czy też innym podobnie działającym specyfikiem



szkoda jedynie, że nie skończyło się jak w hAmeryce przy interwencjach z umorusanymi odpowiednikami rodzimej sebixiarni ...

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-06-28, 17:01 ]
inne nagranie


Raflik

2022-06-28, 20:25
A trzeba było skuć jednego i drugiego posadzić na 48 i spokój pie**olą się z nimi jak z dziećmi.

Gazownik

2022-06-28, 20:41
jasiek234 napisał/a:

Co tam robi Duduś od prawej strony gazownika?



Ej ej mnie tam nie było. Ja mam rączki tutaj

ruddie

2022-06-28, 20:55
Patusy patusami, ALE

to jest k***a milicja a nie policja, a jak ktoś zna nazwisko tego zamaskowanego ch*jka z wąsikami, to powinien upublicznić, bo za takie zachowanie powinni mu najnormalniej spuścić wpie**ol

Komentarze zj***nej psiarni i ich rodzin mnie nie interesują, to powinni być funkcjonariusze, a nie k***y z sebistanu przypadkowo w służbie.

lolaxxdd

2022-06-28, 20:57
i pała w ruch napie**alać dzicz piwo dla ,,kola w masce....

ruddie

2022-06-28, 20:57
I dodatkowo, na pytanie, kim jest, powinien się przedstawić. Te k***y w mundurach rozbestwiły się w czasie zarazy i nie widać końca temu szaleństwu.

baronturbina

2022-06-28, 21:27
ruddie napisał/a:

I dodatkowo, na pytanie, kim jest, powinien się przedstawić. Te k***y w mundurach rozbestwiły się w czasie zarazy i nie widać końca temu szaleństwu.


Nie miałem do dalszej konwersacji z ciemnogrodu dołączać… ale… skąd wiesz co on zrobił co nie. Osoby kręcą filmy tak aby jak najwiecej doj***ć. Na jaki ch*j tak stał i kręcił zamiast odpuścić? Tyle i aż tyle. Nie musisz odpisywać… pozwalam.

Zbysław

2022-06-28, 21:28
Ja jakbym miał średnią to odrazu bym szedł do policji
lał bym tych co by mnie się nie słuchali no i łapówy bym brał z chęcią

Equerto

2022-06-28, 21:40
Widzę że większość wypowiadających się tu to p*zdOWCY xD

mianas

2022-06-28, 21:58
To jest chojrak Krzysio Konikowski ze Żnina. Krzysio ubliżał policjantom i domagał się by ci potraktowali go gazem. Policja spełniła jego prośbę. Krzysio zeszczał się w majtki, popłakał i zaczął udawać Diduszkę... Nie bądź jak Krzysio ze Żnina!

Emsiser1990

2022-06-28, 21:59
k***a czy Wy znacie w ogóle sytuację, która się tam odj***ła?? Po komentarzach widzę, że nie. Z tego co mi wiadomo to odsłaniali kolejny pomnik "zimnego lecha", w miejscu, na które nie było żadnego pozwolenia tamtejszych władz. Jaruś zabrał ze sobą stołeczną policję, która pilnowała parkingu, na którym to stały prywatne auta mieszkańców i nie pozwalano im się dostać do noch. Nie wk***ili byście się na ich miejscu? Jaruś robi co chce, a Wy klakiery mówicie, że ten pies się dobrze zachował?? Powinien chociaż ryj odsłonić

raq

2022-06-28, 22:08
No i sie odsunął, brawo policja!

Figlarz_

2022-06-28, 22:39
bishfinger napisał/a:

" funkcjonariusza Policji" policja z dużej litery? Przyznaj się twój stary pałował górników za czasów PRL i odziedziczyłeś po nim inteligencję.



POLICJI. Bo POLICJĘ trzeba szanować, żeby j***la tych pie**olonych patusow ile się da. Dopóki k***a nie wytępią tego bydła. Do ostatniego brajana i karyny - JEBAC BYDŁO.

zeus6

2022-06-28, 23:02
Dlaczego te pedały jeszcze same siebie nagrywają i dostarczaja w ten sposób psiarni piekny materiał dowodowy?

robsonx79

2022-06-29, 00:10
Figlarz_ napisał/a:

POLICJI. Bo POLICJĘ trzeba szanować, żeby j***la tych pie**olonych patusow ile się da. Dopóki k***a nie wytępią tego bydła. Do ostatniego brajana i karyny - JEBAC BYDŁO.



Dopóki ktoś nie uzna, że sam jesteś bydłem, wtedy się trochę zdziwisz. I nawet takie lizusy mogą wypaść z łask, pamiętaj.