18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tylko koni żal ...

~_Yarko_ • 2020-04-22, 10:11
Praca przy wycince drzewa.


Matt

2020-04-22, 10:21
Ale k***a śmieszne z chęcią bym ta babe tak k***a powiesił na drzewie i gniazdo os między nogi wsadził.

Halman

2020-04-22, 10:22
Matt napisał/a:

Ale k***a śmieszne z chęcią bym ta babe tak k***a powiesił na drzewie i gniazdo os między nogi wsadził.


a ja bym tylko wydupczył... ;-)

SPIERDOLIX

2020-04-22, 10:26
I z czego ta nagrywająca ciota się śmieje? Pośmiejmy się z niego (niej) że za niedługo dostanie kulke w ten pusty łeb ;D

~HAL9000/2 napisał/a:

a ja bym tylko wydupczył...



To już wiemy dla kogo te niektóre pedalskie filmiki są tu wrzucane ^^

Halman

2020-04-22, 10:29
sp***OLIX napisał/a:

I z czego ta nagrywająca ciota się śmieje? Pośmiejmy się z niego (niej) że za niedługo dostanie kulke w ten pusty łeb ;D
To już wiemy dla kogo te niektóre pedalskie filmiki są tu wrzucane ^^



dokup sobie okulary i doczytaj jedno słowo: babe i na przyszłość nie wpie**alaj sie miedzy wódkę i zakąskę...

stefanwtiorturiowanyprzez

2020-04-22, 10:40
To ja będę Poligonem od koni:)
Dobrze tak kopytnym sk***ielom,bo Francuzi by je zjedli.Powinny k***y tak wisieć trzy dni,to by się k***a nauczyły robić porządną staropolską zrywkę .Chomąto mają,ale za luźne i to na plus,ale konie bez kagańca?Nikt tego nie wymyślił?To ja mam nowy pomysł,bo przecież koń też może ugryźć.Trzeba też amputować nogi z tyłu,żeby kogoś czasem nie kopnął,niech ciągną drzewo na dwóch przednich.Człowiek sobie radzi,chodząc na dwóch nogach,to takiemu silnemu koniowi będzie tylko lżej....

silwerbalk

2020-04-22, 10:56
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

To ja będę Poligonem od koni:)
Dobrze tak kopytnym sk***ielom,bo Francuzi by je zjedli.Powinny k***y tak wisieć trzy dni,to by się k***a nauczyły robić porządną staropolską zrywkę .Chomąto mają,ale za luźne i to na plus,ale konie bez kagańca?Nikt tego nie wymyślił?To ja mam nowy pomysł,bo przecież koń też może ugryźć.Trzeba też amputować nogi z tyłu,żeby kogoś czasem nie kopnął,niech ciągną drzewo na dwóch przednich.Człowiek sobie radzi,chodząc na dwóch nogach,to takiemu silnemu koniowi będzie tylko lżej....



Wiesz co poligonem nie zostaniesz za ch*ja pana.... Brakuje ci tego jego pie**olenia.. I robisz to bez składni i wytłumacz mi na co koniowi kaganiec?...

poligon6

2020-04-22, 11:35
Akurat o konie trzeba dbać, kazdy z nich wykonuje konkretna pracę. Nie ma takiego, który by nic nie robił.

Nie to co durne pchlarze, no chyba że opie**alanie im odbytu przez psiarzy to też praca.

luja27

2020-04-22, 11:53
Człowiek to najgłupsza istota żyjącą na ziemi :!:

Magik2501

2020-04-22, 12:38
No to będą kabanosy i klej :)

Garbik28

2020-04-22, 12:41
Sprawa jest prosta im ktoś głupszy tym więcej rzeczy go bawi.

gieie

2020-04-22, 12:44
Wiedzieli, że tak si stanie dlatego filmował to ten dureń.
A batem sk***ieli pociągnąć kilka razy to by we łbach się poukładało !!!
Pojeby.

Kamil3l

2020-04-22, 12:46
No i on wtedy do tych koni mówi "wiśta"...

kulawiec

2020-04-22, 13:00
I do Ikea na kuleczki. Swoją drogą jak były z koniny, to były rewelacyjne, a teraz niejadalne.



stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

To ja będę Poligonem od koni:)



To żeś sobie wzór do naśladowania znalazł. To już lepiej było wzorować się na jakichś normalniejszych postaciach, bo ja wiem, np. Ławrientij Pawłowicz czy Eichmann.