18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tygrys z zespołem Downa

arroyo • 2013-05-24, 19:37
Pewnie każdy z Was zastanawiał się jak wygląda tygrys z Downem... nie? Ja też nie. Znalezione przypadkiem w czeluściach internetu.


Tygrys Kenny (bo tak go nazwano) urodził się w niewoli. Białe tygrysy są bardzo rzadkie, co czyni je również niezwykle cennymi. Aby "otrzymać" takiego osobnika, robi się to rozmnażając istniejące białe tygrysy. A ponieważ jest ich mało, to i pula genów jest niewielka, co prowadzi do upośledzeń tygrysiątek.

Miejsce: Turpentine Creek Wildlife Refuge w Eureka Springs, Arkansas.

Parę fotek:



Oryginalny opis:
Kenny is a white tiger that was ‘selectively’ inbred while in captivity in the United States. As zoos and exotic pet stores have increased the demand for white tigers, breeders have attempted to recreate the ideal white tiger — large snout, blue eyes, white fur — by relying on a limited pool of white tigers that are in captivity.

The result? With such a limited gene pool, white tigers are born with an astoundingly high rate of deformities and health issues. For example, Kenny is mentally retarded, has significant physical limitations, and is considered the first tiger with down syndrome. The pictures, in many ways, speak for themselves to the condition that Kenny is in

Nathaniel_Demerest

2013-05-24, 19:42
Wygląda jak nowy gatunek tygrysa: Tygrys amerykański

W końcu prawo Darwina o dostosowaniu się do warunków życia się sprawdza. Tak jak mówi stare powiedzenie "Jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one", tudzież "Jeśli wejdziesz między debili, musisz być jak i oni".

kokinosz

2013-05-24, 19:45
Męczą zwierzęta, bo chcą mieć białego tygrysa... Niech sobie fiuta olejną pomalują... debile...

maXikinght

2013-05-24, 19:45
j***ny, wygląda z deka jak sztuczny

Nathaniel_Demerest

2013-05-24, 19:48
kokinosz napisał/a:

Męczą zwierzęta, bo chcą mieć białego tygrysa... Niech sobie fiuta olejną pomalują... debile...



Być może jest efektem rozmnażania kazirodczego, a nie rasowego..

W końcu jakiś biznesmen z ZOO pomyślał że tak wyjdzie taniej.

Moby_Dick

2013-05-24, 20:25
Chyba to nie tygrys biały r*chał matkę Kennego, czy jak go tam się odmienia.

NieWiemZeWiem

2013-05-24, 20:30
hahaha jak zoabczylem pierwsze zdjecie tej mordy to hahaha

Dz...........ak

2013-05-24, 20:59
Tygrys z zespołem Tourette'a.

grzybek507

2013-05-24, 21:00
Miękkim ch*jem był robiony i dlatego taki oryginalny :D

longlong7

2013-05-24, 21:50
trochę brzydki, ale jakiś taki sympatyczny

PLpunk

2013-05-24, 22:13
Wykapany Maciek :krejzi:

pharmasone

2013-05-24, 22:31
robilem takiemu sekcje + zdarcie skóry z ojcem - raczysko wątroby. zywy wart 30 tys euro , skóra 10 tys ...