18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ty idioto!

~_Yarko_ • 2019-08-27, 20:05
Więcej już nie pojeździ.


Respektuj

2019-08-27, 21:42
pewnie w kredycie i jeszcze nie spłacony hehe dlatego taki płacz XD

eLzar

2019-08-27, 22:09
Przypomnina mi sie sytuacja doslownie z wczoraj. Ziomek jechal jakims ala transitem wieczorem bo byl bank holiday i tak jechal naj***ny ze opona zeszla z felgi i zaczal dymic auto ten wjechal na parking osiedlowy wysiadl jakby nigdy nic wlaczyl jeszcze alarm w aucie oddalil sie z kobieta od auta by isc na impreze. Tacy sa anglicy to jest najwiekszy kraj patusow jaki moglem widziec na oczy. Ich edukacja tutaj jest taka, ze ten kraj "hoduje" samych beneficiarzy.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-08-27, 22:27
eLzar napisał/a:

... Ziomek jechal jakims ala transitem...... Tacy sa anglicy to jest najwiekszy kraj patusow jaki moglem widziec na oczy......



Kierował Polak, czy jesteś Anglikiem? k***a jak mówisz to też bełkoczesz?

Dzisiaj

2019-08-27, 23:28
jusz tumacze, jestem ekspertem :

nie nie mylicie sie - kierownica po prawejh stronie - witamy w wielkiej brytanii a doklaniej okolice londynu - najprawdopodobniej zachodni londek , okolice maidenhead. (na co wskazuje bialy van (The Commonwealth War Graves Commission (CWGC) ) choc van mogl pojechac daleko w p*zdu od siedziby glownej wiec moze byc to pierdylion mil od maidenhead.

Za kierownica typowy anglik - chav (czaw) czyli poprostu zjeb, lump, zasilkowiec, beneficjent 500+ (nazwijcie jak kto woli)
Motto takiego anglika to - kto wybrzydza ten nie r*cha a ze angielki to tluste k***y to bardzo czesto widac takie pary : koles z 70kg babka ze 170kg

Jazda bez koszulki w cieple dni to niczym zakladanie dresu adidasa w polsce i czapeczki z daszkiem - ludzie musza z daleki widac, ze jestes zjebem.
Taki anglik bardzo czesto jezdzi naj***ny - wiec nie wykluczylbym, ze wlasnie to bylo przyczyna tego co sie tutaj odj***lo.

Przecietne IQ takiego pana to 45 wiec mozeliwe, ze byl trzezwy - poprostu jest idiota (cos jak kodziarze w polsce)

bartekmmm

2019-08-27, 23:53
Jaki trawnik, taki debil.

Dżizas_kurde

2019-08-28, 00:02
Mała wieprzowinka tatusia zrobiła prawo jazdy !
Hura !

polakwrocek

2019-08-28, 00:31
Pamiętaj głupia p*zdo zawsze odpalaj na jałowym i sprzęgle. Przynajmniej w autach do jazdy po mieście...

LuzaQ

2019-08-28, 01:28
Puczysta napisał/a:

Zalecam wizytę u okulisty.



Wizyta przeprowadzona dziekuję za poradę.

dalsza rozkmina wskazuje na bejciorowe wideo koles nie musiał wogole cofac zeby jechac dalej
a furki w anglii są tanie jak barszcz.i zaden anglik by tak za szybką tylnią nie przeżywał.

bercisko

2019-08-28, 05:00
Bonifacy69 napisał/a:

Co to za gruba maciora obok?



Typowa Angielka. I w ciemno mogę obstawić, choć tego nie widać, że ma dziary - jakieś słodziutkie i romantyczne rysuneczki bo przecież wewnatrz jest Syrenką.

saves

2019-08-28, 06:37
Typowe najechanie z powodu braku zachowania odstępu. Kontener powinien dostać pięć stówek i sześć punktów.

banior

2019-08-28, 10:20
Respektuj napisał/a:

pewnie w kredycie i jeszcze nie spłacony hehe dlatego taki płacz XD

Jeśli "w kredycie" to musi mieć AC ,więc w czym niby problem?


bravoteampolska

2019-08-28, 14:37
Brak koszulki i taka grubasica daje do zrozumienia że to p*zda a nie chłop. Jakby to grubasica wyj***ła to rozumiem łydy jej się nie mieszczą pod kolumną i nie wie co dusi. Ale że to on kierował to szkoda słów

semperfidelispl

2019-08-28, 21:21
las3rr napisał/a:

albo jestem ślepy albo kierownica jest po stronie gościa, i w momencie trzaskania przez frytownice drzwiami jest ruch reki na stacyjce, wiec to głąb wj***ł się a nie ona



Przecież widać od razu po blachach na autach, domach i desce rozdzielczej ze to jest UK i kiera po lewej stronie eksperciku...

las3rr napisał/a:

albo jestem ślepy albo kierownica jest po stronie gościa, i w momencie trzaskania przez frytownice drzwiami jest ruch reki na stacyjce, wiec to głąb wj***ł się a nie ona



Przecież widać od razu po blachach na autach, domach i desce rozdzielczej ze to jest UK i kiera po prawej stronie eksperciku...

forshow

2019-08-28, 21:53
las3rr napisał/a:

albo jestem ślepy albo kierownica jest po stronie gościa, i w momencie trzaskania przez frytownice drzwiami jest ruch reki na stacyjce, wiec to głąb wj***ł się a nie ona



masz racje, inne auta maja na froncie biale blaszki a na dupie zolte, wiec to UK :)