18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ty chuju to nie taksówka

Syn_Milionera • 2022-12-16, 06:16
Mała sprzeczka w autobusie.


35i

2022-12-16, 13:16
ErwinR napisał/a:

Nie tak, te chamstwo i bydlo w wiekszych miastach robia ci wielcy miastowi ktorzy nie dalej jak 10 lat wczesniej napie**alali gnój z kupki na kupke widlami w rodzinnej "posiadlosci"



Jeszcze do tego dochodzi to, że w wielkim mieście czują się anonimowi, a w rodzinnej wiosce czy miasteczku natychmiast by każdy wiedział, co odj***ł. Stąd tylu pedałów w Warszawie, nad czym boleje. :-(

sothis

2022-12-16, 14:07
35i napisał/a:

Jeszcze do tego dochodzi to, że w wielkim mieście czują się anonimowi, a w rodzinnej wiosce czy miasteczku natychmiast by każdy wiedział, co odj***ł. Stąd tylu pedałów w Warszawie, nad czym boleje.



Kolega narzekał, że 30 lat temu chodzili z ziomkami pobawić się w bicie pedziów, brali rurki mosiężne czy tam miedziane, ciężkie w każdym razie i lapali takich i przeprowadzali kurację. Teraz mu smutno, bo to dobre czasy były i fajnie można było się wyszaleć. No myślę, że nie dla każdego były równie fajne :D

Ale do rzeczy - w wawie jest tyle ścierwa, sk***ysynów i bydła, a Ciebie najbardziej jakieś zaburzone mniejszości bolą?
No bo mnie np dużo bardziej triggerują kolejki do lekarzy oraz cała reszta funkcjonowania eeeee xD infrastruktury XD państwowej.

No serio - problemy z sercem, Kardiolog na nfz za 2 lata xD

A każdy ciągle o pedałach, lewych, prawych i k***a że Kaczyński pierdnął.

Acik

2022-12-16, 14:15
"A to k***a nie taksówka jest"
No na restaurację mi to też nie wygląda a frytki żre

Siriuz

2022-12-16, 14:26
Igorek95 napisał/a:

Też to zauważyłem już kiedyś, ludzie z większego miasta to w dużej większości zakompleksione k***y z chowu klatkowego i dziwaki, gdy właśnie w mniejszych miastach doświadczysz jakiejś kultury i uprzejmości, między ludźmi jak i na drodze.



Jako rodowity Warszawiak - potwierdzam - miasta to skupiska nieporadnych życiowo imbecyli, którzy mają o wszystko, do wszystkich pretensje. Może kiedyś było inaczej.

35i

2022-12-16, 15:05
sothis napisał/a:

Kolega narzekał, że 30 lat temu chodzili z ziomkami pobawić się w bicie pedziów, brali rurki mosiężne czy tam miedziane, ciężkie w każdym razie i lapali takich i przeprowadzali kurację. Teraz mu smutno, bo to dobre czasy były i fajnie można było się wyszaleć. No myślę, że nie dla każdego były równie fajne
Ale do rzeczy - w wawie jest tyle ścierwa, sk***ysynów i bydła, a Ciebie najbardziej jakieś zaburzone mniejszości bolą?
No bo mnie np dużo bardziej triggerują kolejki do lekarzy oraz cała reszta funkcjonowania eeeee xD infrastruktury XD państwowej.
No serio - problemy z sercem, Kardiolog na nfz za 2 lata xD
A każdy ciągle o pedałach, lewych, prawych i k***a że Kaczyński pierdnął.



Wiem coś o tym, w tym roku zaliczyłem mały wylewik z powodu zakrzepicy. Jeszcze dochodzę do siebie, po pół roku. A lekarzy pie**olę, kuruje się sam.
Najbardziej mnie boli, że byle seba, czy saszka sobie przyjedzie i robi bydło, chociaż nie przypominam sobie, żebym kogokolwiek zapraszał. Natomiast jak wyjedziesz na wioskę i rwiesz jakąś lokalną świnię, od razu Cię sztachetami pogonią. Warszawa jest jak stara k***a, przyjmuje każdego.

Juzwa

2022-12-16, 15:29
sothis napisał/a:

A każdy ciągle o pedałach, lewych, prawych i k***a że Kaczyński pierdnął.



To bzdura, podobno Kaczyński nie pierdzi.

Raflik

2022-12-16, 16:35
Ale co było prędzej k***A zawsze pokazują od dupy strony !!!!!!!

Gwardek

2022-12-16, 21:51
Może i się poróżnili, za to później i tak wszyscy uczestnicy tej jakże wysublimowanej w słowach konwersacji pójdą wspólnie, z uśmiechem na ustach zagłosować na pis.

weezyxboss2137

2022-12-16, 23:13
I ma racje stare k***isko przychodzą te śmierdzące brudasy zawszone oszczane osrane i jeżdżą z porządnymi ludźmi kierowcy powinni ich z miejsca wypie**alać z buta

krasnal_hałabała

2022-12-17, 07:43
Chłop się pyta swojej baby czy mu zaj***ć, normalka, kiedyś pozwoliłem sobie nie zapytać czy mogę delikwentowi wyj***ć, to mnie baba napie**alała potem, że burdy robię na ulicy i mnie parasolką napie**alała aż rozj***ła parasolkę a potem się wyj***ła na ryj, bo mnie butem chciała napie**alać i zdejmując go się wyj***ła, pruła mordę tak głośno i w domu też, że pożałowałem, że gościowi zaj***łem w ryj. pie**oliła, że bandyta jestem i w ogóle, dajcie sobie spokój, lepiej zapytać, bo jak też nie przyjebiesz, to wasza będzie pie**oliła, że jesteście tchórz, mięczak i p*zda, więc lepiej zapytać, jak odpowie to zrobić to co każe, jak każe zaj***ć, to zaj***ć, będzie się pruła, to masz wymówkę "sama kazałaś", jak każe nie przyj***ć to powiesz "zabroniłaś, kochanie", lepiej zapytać, patronem współczesnych mężczyzn jest Święty Spokój.

sothis napisał/a:

Kolega narzekał, że 30 lat temu chodzili z ziomkami pobawić się w bicie pedziów, brali rurki mosiężne czy tam miedziane, ciężkie w każdym razie i lapali takich i przeprowadzali kurację. Teraz mu smutno, bo to dobre czasy były i fajnie można było się wyszaleć. No myślę, że nie dla każdego były równie fajne
Ale do rzeczy - w wawie jest tyle ścierwa, sk***ysynów i bydła, a Ciebie najbardziej jakieś zaburzone mniejszości bolą?
No bo mnie np dużo bardziej triggerują kolejki do lekarzy oraz cała reszta funkcjonowania eeeee xD infrastruktury XD państwowej.
No serio - problemy z sercem, Kardiolog na nfz za 2 lata xD
A każdy ciągle o pedałach, lewych, prawych i k***a że Kaczyński pierdnął.



Brązowe, miedź się kruszy sama w sobie, mosiądz też, brąz robi się z mieszanki cyny i miedzi i czegoś jeszcze, jest mocniejsza niż stal ale przy tym cięższa i trudniejsza w obróbce.

turbonekro

2022-12-17, 08:05
Każdy k***a burak, co żre w autobusie, powinien dostać wpie**ol za przyzwoleniem państwa :)

summersun

2022-12-17, 13:08
Buddaa09 napisał/a:

"moge mu zaj***ć w ryj?"
haha ja pie**ole padłem, Janusz z wąsem w lśniącej zbroi



jeszcze o pozwolenie spytał :D

Mevv

2022-12-17, 18:18
krasnal_hałabała napisał/a:

Chłop się pyta swojej baby czy mu zaj***ć, normalka, kiedyś pozwoliłem sobie nie zapytać czy mogę delikwentowi wyj***ć, to mnie baba napie**alała potem, że burdy robię na ulicy i mnie parasolką napie**alała aż rozj***ła parasolkę a potem się wyj***ła na ryj, bo mnie butem chciała napie**alać i zdejmując go się wyj***ła, pruła mordę tak głośno i w domu też, że pożałowałem, że gościowi zaj***łem w ryj. pie**oliła, że bandyta jestem i w ogóle, dajcie sobie spokój, lepiej zapytać, bo jak też nie przyjebiesz, to wasza będzie pie**oliła, że jesteście tchórz, mięczak i p*zda, więc lepiej zapytać, jak odpowie to zrobić to co każe, jak każe zaj***ć, to zaj***ć, będzie się pruła, to masz wymówkę "sama kazałaś", jak każe nie przyj***ć to powiesz "zabroniłaś, kochanie", lepiej zapytać, patronem współczesnych mężczyzn jest Święty Spokój.
Brązowe, miedź się kruszy sama w sobie, mosiądz też, brąz robi się z mieszanki cyny i miedzi i czegoś jeszcze, jest mocniejsza niż stal ale przy tym cięższa i trudniejsza w obróbce.


Święte słowa! Piwko!

NałkowyBeukot

2022-12-17, 18:38
Raflik napisał/a:

Ale co było prędzej k***A zawsze pokazują od dupy strony !!!!!!!



Prędzej? Chyba wcześniej.


Gwardek napisał/a:

Może i się poróżnili, za to później i tak wszyscy uczestnicy tej jakże wysublimowanej w słowach konwersacji pójdą wspólnie, z uśmiechem na ustach zagłosować na pis.



A przedtem lub potem (nie wiem, co dla nich ważniejsze) razem też do kościoła.


krasnal_hałabała napisał/a:

Brązowe, miedź się kruszy sama w sobie, mosiądz też, brąz robi się z mieszanki cyny i miedzi i czegoś jeszcze, jest mocniejsza niż stal ale przy tym cięższa i trudniejsza w obróbce.



Brązowe akurat łatwe w obróbce ;-] wiem, że zj***ny żart, ale ch*j mnie to obchodzi iksde :D