18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Twardy skurczybyk

hrabia9933 • 2015-06-23, 21:58
Dzieciak nie zostal wpuszczony na cmentarz zolnierzy 2 wojny swiatowej podczas obchodow ich memorialu. Pokazal, co to znaczy patriotyzm.
Angielski prymitywny, jak nie umiesz, to scrolluj dalej

Podoba mi sie u hamerykancow to, ze sa fanatykami na punkcie swojej flagi i swoich zolnierzy. Ciapki maja trudniej ;)

premium122

2015-06-23, 22:02

To jedna z przyczyn ich potegi.
A u nas jak masz orzelka czy flage to jestes nazista,rasista,kibol,zadymiarz,nacjonalista.

Waspin

2015-06-23, 22:11
Amerykanie wszędzie wpie**olą swoją flagę. Tylko potem ją wyjąć trudniej. Btw nie wiedziałem, że na plaży Omaha znaleźli ropę...

El_Vito

2015-06-23, 22:40
Gdzie można obejrzeć cały półtoragodzinny film z salutowania i mruczenia starych wojskowych piosenek? Mój kot wzrusza się przy takich produkcjach...

NiedźwiedzioGłowy

2015-06-23, 22:41
Wzruszająca historia. Niestety za 5 lat dzieciak pójdzie do Marines, przeszkolą go, wyślą do jakiegoś gównostanu obfitego w ropę czy inne surowce i tam zostanie kaleką fizycznie/psychicznie lub zginie. Jego dobre serce i charakter przepadną bezpowrotnie.

Tylko dlatego, że społeczeństwa nie zauważyły kiedy ich ziemie, ich domy, ich interesy, przestały być ich własnością, kiedy zostały im odebrane przez duży klub ludzi, którzy mają pieniądze i władzę. Ludzi, którzy mają w dupie kraj, rasę, wyznanie, szczęście czy miłość. Ludzi, którzy jak czarne dziury wchłaniają wszystko naokoło w pustkę, niszczą, rujnują i są zawsze głodni.

My też nie należymy do dużego klubu. A ta świadomość w niczym nam nie pomoże.

Murgen

2015-06-23, 22:42
Gdyby postawić rosyjskiego chłopca na jego miejscu, gdzieś na łuku Kurskim to zaraz byłoby że propaganda i od małego indoktrynacja. Na szczęście jest to amerykański chłopak więc to tylko pokaz patriotyzmu :)

PhantomMask

2015-06-23, 23:09
A mi tam szkoda amerykanów...tam są rodziny gdzie pra pra dziadek walczył w secesyjnej, pra dziadek na 1 wś, dziadek walczył w Normandii, ojciec w koreii albo wietnamie, starszy brat w Iraku a najmłodszy w Afganistanie....w samym Wietnamie młodych "żołnierzy" w wieku lat 18-19 zginęło przeszło 7000 i za co....?

sa...........ek

2015-06-23, 23:15
Nasi patrioci to tylko faszyści i naziści a Hitler jest ich władcą.

koolowsky

2015-06-24, 01:21
To już pod fanatyzm podchodzi. Jak byłem w jego wieku to w boga wierzyłem nawet...

sa...........ek

2015-06-24, 01:48
koolowsky napisał/a:

To już pod fanatyzm podchodzi. Jak byłem w jego wieku to w boga wierzyłem nawet...


To dla niech nie fanatyzm, bo to jest bardziej normalne niż to co robią nasi narodowcy "patrioci". Biorą robią salut rzymski i przebierają się w stroje nazistów.

ulifont

2015-06-24, 02:08
W Polsce za to, co roku 1 sierpnia cały naród jest katowany tym wspaniałym zrywem zwycięskim, który wyzwolił Warszawę i cały świat, no i nikt nie zginął przy tym, albo nie....

Pan.Umrzyj

2015-06-24, 02:26
ciekawe czy po nas ktoś zatrąbi :(

EUROPEJCZYK

2015-06-24, 05:34
co to w ogóle ma być ???
wrzućcie jakiegoś dobrego pranka a nie takie coś...

mi...........80

2015-06-24, 06:01
premium122 napisał/a:


To jedna z przyczyn ich potegi.
A u nas jak masz orzelka czy flage to jestes nazista,rasista,kibol,zadymiarz,nacjonalista.



Nie gadaj głupot bo już od dobrych iluś lat tendencje "patriotyczne" są bardzo modne wśród młodzieży, nawet pewien szarpidrut zbił na tym swój kapitał polityczny. Media też jak gdyby podchwyciły ten trend, żeby się załapać.

Jak zwykle amerykańscy chłopcy bez skazy i ta ich propaganda i patos, na pewno ma to swoich odbiorców.

kapelan_szturmowy

2015-06-24, 07:43
Aż mi k***a łzy pociekły. No w p*zdu k***a, poleciały jak babie.