18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Twarda głowa

~tedwaha • 2022-09-06, 19:39
Z kamerą wśród kacapów, odcinek pierwszy "Twarda głowa" czyli jak przyjąć sześć butów na łeb i się zawinąć

Halman

2022-09-06, 19:47
zaraz przylecą psy kremla i napiszą ze to ukraina... :wyj***ne:

perun14

2022-09-06, 19:51
Halman napisał/a:

zaraz przylecą psy kremla i napiszą ze to ukraina...



Ty to chyba masz jakieś skrzywienie prawda? Pod każdym filmikiem z cyrylica tak dzielnie będziesz bronił, żeby aby na pewno nikt twoich przyjaciół z ukrainy nie obraził? Napisz kurczę do zełeńskiego może jakiś medal dostaniesz.

:mrgreen:

janniezbedny23

2022-09-06, 20:07
A j***ć ich wszystkich niech się własnymi ku*asami duszą.

dżonyłojlker

2022-09-06, 20:08
Halman napisał/a:

zaraz przylecą psy kremla i napiszą ze to ukraina...



Tu trzeba kogoś kto zna zwierzęcy (chociaż to i tak gówno może dać, bo na ukrainie mówią też po rusku). Ten co wrzucił filmik, jak sam wiesz, bo zgłosiłeś dubla, dodał filmik z upadlińcem, pisząc, że to kacap. W sumie różnica niewielka, ale wprowadza celowo w błąd.

krolikosus

2022-09-06, 20:11
A i nadal wstala sucza blyat

kulawiec

2022-09-06, 20:13
Halman napisał/a:

zaraz przylecą psy kremla i napiszą ze to ukraina...



Trudno powiedzieć, generalnie Ukraina bliżej zachodu i więcej tam kultury niż w Rosji, ale jednak przez wiele lat komunizm odcisnął w nich piętno patologii bardziej niż u nas. Myślę, że najszybciej po języku ktoś by rozpoznał, dla mnie mowa obu nacji jest zbyt podobna, specjalistą od języków nie jestem.

~tedwaha

2022-09-06, 20:15
HenrykS. napisał/a:

Tu trzeba kogoś kto zna zwierzęcy (chociaż to i tak gówno może dać, bo na ukrainie mówią po też rusku). Ten co wrzucił filmik, jak sam wiesz, bo zgłosiłeś dubla, dodał filmik z upadlińcem, pisząc, że to kacap. W sumie różnica niewielka, ale wprowadza celowo w błąd.



Dla mnie wszystkie co gadają po rusku to kacapy :D

Dot

2022-09-06, 20:56
ruskie, ukrainskie, kacapy, a pewnie to znow w polsce

Znawca_Cipek

2022-09-06, 20:58
Ale wy jesteście śmieszni. Żaden z was nie ma wpływu na politykę, a się mądrujecie. Tylko ja mam. Niebawem będzie o tym głośno.

krzysieks997

2022-09-06, 21:01
Wstała jak gdyby nigdy nic.. na te zawody co się po ryju trzaskają powinna jechać :->

programista4k

2022-09-06, 21:24
Halman napisał/a:

zaraz przylecą psy kremla i napiszą ze to ukraina...



a Ruscy od Ukrainców czym się różnią?

kokogrom

2022-09-06, 21:26
Halman napisał/a:

zaraz przylecą psy kremla i napiszą ze to ukraina...



A ty jesteś pies banderowców

nudzimisiexd

2022-09-06, 21:31
Są już kremlowskie pożyteczne debile :lol: geopolityka nie jest wasza mocną strona bo każdy wie ze co by się nie działo to należy Ukrainę wspierać bo w NAJWYŻSZYM interesie polskim jest oddalanie zagrożenia ruskich, statystka tez nie jest wasza mocna strona bo w 43 to w upa służyło 0,7% Ukraińców na ziemiach polski a dzisiaj to dostają całe 2% w wyborach w parlamencie, polski tez nie jest wasza mocna strona bo wiedza o błędach logicznych zerowa. Ogólnie nic nie jest wasza mocna strona bo jesteście tłuki bez szkoły średniej nawet :lol:

Ziebaj

2022-09-06, 21:35
Co tam Khalidov robi?