18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Twarda głowa

~tedwaha • 2022-09-06, 19:39
Z kamerą wśród kacapów, odcinek pierwszy "Twarda głowa" czyli jak przyjąć sześć butów na łeb i się zawinąć

CoJaTamKurwaWiem

2022-09-06, 21:37
Takie tematy to doskonała sprawa- w 10 minut można wyłapac wszystkie wszawe ruskie trolle na forum :D

~tedwaha

2022-09-06, 21:39
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Takie tematy to doskonała sprawa- w 10 minut można wyłapac wszystkie wszawe ruskie trolle na forum



A ten ich ból dupy....
Istny miód na moje serce :D

perun14

2022-09-06, 21:43
djpyza napisał/a:

a ty ruski szmaciarzu pieś cię trącał a jak jesteś. polakiem to sp***.... do orków jak tam tak dobrze czego tu siedzisz pecie !!



Radzę skorzystać z pomocy specjalistów ;p

skywalker75

2022-09-06, 22:35
programista4k napisał/a:

a Ruscy od Ukrainców czym się różnią?



Ukraina to Europa, a ruski to Azja. Wystarczy spojrzeć na putina od razu widać że skundlony z Mongołami.

djpyza

2022-09-06, 22:36
sajk0 napisał/a:

Radzę skorzystać z pomocy specjalistów ;p



ja ci radze zamknąć mordę bo taki k***a głupi jesteś że tego ustawa nie przewiduję ! idz lizać sraki ruskim ! jesteś zbyt k***a tempy jak
trzonek od Siekiery by coś zrozumieć. biegnij to matuli niech ci wytłumaczy co dane słowo oznacza. już jeden pies co ujadał był na sadystiku taki co nie rozumiał o czym mowa !

perun14

2022-09-06, 22:44
djpyza napisał/a:

ja ci radze zamknąć mordę bo taki k***a głupi jesteś że tego ustawa nie przewiduję ! idz lizać sraki ruskim ! jesteś zbyt k***a tempy jak
trzonek od Siekiery by coś zrozumieć. biegnij to matuli niech ci wytłumaczy co dane słowo oznacza. już jeden pies co ujadał był na sadystiku taki co nie rozumiał o czym mowa !




A o czym mowa panie geopolityku proszę oświeć mnie i z takim słownictwem to z kolegami spod sklepu rozmawiaj, jak kultury z domu nie wyniosłeś to przynajmniej zachowaj pozory

:lol:

p0nury

2022-09-06, 22:53
To, że wstała i sobie poszła nie znaczy, że nic się jej nie stało. Uraz mózgu lub krwiak mogą dać objawy po kilku minutach lub godzinach.

Dżejsiczka

2022-09-06, 23:07
Halman napisał/a:

zaraz przylecą psy kremla i napiszą ze to ukraina...



Ty musisz każdemu upadlińcowi polerować berło migdałkami z nieskrywaną radością

kowboj

2022-09-06, 23:21
ja bym im tam dał po pistolecie i ich zamknął w jedym pokoju sami by się zutylilizowali i nie musiałyby być żadne procesy :P

eMCeONe

2022-09-07, 09:11
Ej w sumie rozkmina... Dostaje z buta w ryj, nawet nie piśnie.. Wsadzisz w dupę, płacze, że boli.. Baby to jednak popie**olone są xD

JackCola

2022-09-07, 11:04
wypad judeobanderowcy.

Ukrainski_Król

2022-09-07, 15:24
sajk0 napisał/a:

Ty to chyba masz jakieś skrzywienie prawda? Pod każdym filmikiem z cyrylica tak dzielnie będziesz bronił, żeby aby na pewno nikt twoich przyjaciół z ukrainy nie obraził? Napisz kurczę do zełeńskiego może jakiś medal dostaniesz.



Prosze nie obrazac pana Halmana, robi kawał dobrej roboty a na dodatek robi to w wolnym czasie i za free :) Nawet jesli do polski przyjedzie dodatkowe 10 lub 15 milionow Ukrainców - Hal bedzie nas bronil.

Jest wolnosc wypowiedzi i Halman moze pisac co mu sie podoba. Bardzo dobrze, ze nas broni, bo niewazne jakich krzywd doznacie od moich rodakow - to nic w porownaniu co mogliby zrobic ruscy. Jak zjedzie nas kolejne kilka/kilkanascie milionow, zalozymy partie to wtedy takich Halmanow juz nie bedziemy potrzebowac - ale do tego czasu jest on naszym rzyjacielem a o przeszlosci trzeba zapomniec (jak to powiedzial prezydent duda) Nie ma co roztrzasac sprawy Wołynia - krotka i na temat : jakby polacy nie gnebili Ukrainców - do niczego by nie doszlo, nasi przedkowie byli gnebieni i pewnego dnia nie wytrzymali, mozna powiedziec, ze sie tylko bronili.

W imieniu swoim i swoich rodaków dziekujemy takim ludziom jak Halman (oraz luziom z OMZRIK) bo dzieki nim jest mniej faszystow w polsce.



djpyza

2022-09-07, 17:23
sajk0 napisał/a:

A o czym mowa panie geopolityku proszę oświeć mnie i z takim słownictwem to z kolegami spod sklepu rozmawiaj, jak kultury z domu nie wyniosłeś to przynajmniej zachowaj pozory



zacznij używać swego pustego łba to będziesz wiedział o czym mowa. a do takiego jak ty to tylko tak zasługujesz by się do ciebie odzywać....