18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TVN Fakty i kobiety żądające równouprawnienia

toomash • 2011-03-06, 21:14
Kobiety o równouprawnieniu w trakcie jakiegoś marszu.





I riposta Pewnego Pana


Els

2011-03-07, 17:33
A średnia wieku komentujących to zapewne jakieś 16 lat. Ciekawa jestem czy do własnych matek też byście powiedzieli "won do kuchni".
@Jaro, a skąd Ty wiesz czego chce większość kobiet?Czyżbyś był tym wybrańcem który rozumie kobiety? Chyba się taki jeszcze nie znalazł.

Marlow

2011-03-07, 17:43
Els napisał/a:

A średnia wieku komentujących to zapewne jakieś 16 lat. Ciekawa jestem czy do własnych matek też byście powiedzieli "won do kuchni".
@Jaro, a skąd Ty wiesz czego chce większość kobiet?Czyżbyś był tym wybrańcem który rozumie kobiety? Chyba się taki jeszcze nie znalazł.



Wysoce prawdopodobne jest, że one same siebie nie rozumieją.

Azazel

2011-03-07, 17:58
Els napisał/a:

Czyżbyś był tym wybrańcem który rozumie kobiety? Chyba się taki jeszcze nie znalazł.



TAK!! Bo macie tendencję do zapierd*lania z Katowic do Wrocławia skrótami przez Gdańsk, i nigdy nie mówicie wprost o co wam chodzi tylko facet ma wiedzieć, a jak nie wie to jest jeszcze większe halo!!
-Kochanie co się stało??
-Nic!!
-Więc czemu jesteś smutna??
-NIC SIĘ NIE STAŁO!! NIE ODZYWAJ SIĘ DO MNIE!!
Miałem w liceum zatwardziałą feministkę, co przy każdej okazji wywlekała temat równouprawnienia. Szukała roboty na wakacje, więc zaproponowałem jej pracę na budowie ze mną zeby mogła dać przykład swoim przekonaniom co do równouprawnienia i ku mojemu zdziwieniu się zgodziła. Dopóki majster kazał nam zamiatać i nosić styropian wszystko było cacy, ale jak przyjechała ciężarówka i trza było rozładować 400 worków cementu po 25 kg każdy w 3 osoby to już nie dała rady wstać na następny dzień do roboty, ale przynajmniej zgarnąłem podwójną dniówkę :hurra: Innym razem grałem z feministką od siebie ze studiów w kosza (urok grup łączonych k***a) a przyzwyczajony jestem do podwórkowej gry z kumplami. jak chciała mnie zablokować to po prostu pobiegłem dalej a ona leżała plackiem na parkiecie. Potem było "jaki to jestem chamski wobec kobiet"!!
TAK WYGLĄDA W PRAKTYCE WASZE "RÓWNOUPRAWNIENIE"
I zaznaczam tutaj, że nigdy w życiu nie uderzyłem kobiety i nie mam takiego zamiaru a facet, który umyślnie bije dziewczynę to szmaciarz i menda

Aphte

2011-03-07, 19:48
Ciekawe co by było, gdyby w ramach równouprawnienia wysłać taką kobitkę do pracy w warsztacie samochodowym:P Niech by sobie tak wróciła kilka razy do domu uj***na smarem, ze zdartymi rękami, z guzem na głowie bo niezbyt dokładnie podparła maskę przed zajrzeniem do silnika, zj***na bo trzebabyło ścisnąć sprężynę od zawieszenia i z podbitym okiem bo jej śróbka odskoczyła jak koło zmeniała :P szybko by się skończyło rumakowanie xD

Ja tam bardzo lubie gotować i dobrze mi w kuchni:P :) ))))

Barak

2011-03-07, 20:22
@Jacek Placek: skoro tak zapie**alasz w kopalni to pewnie niezly babochlop jestes. Bo fajne laski nie beda nawalac w kopalniach albo z mopem zapitalac. Gruba beczka jestes i tyle, w kopalni nie widac :D

si...........er

2011-03-07, 21:19
kobiety mają dzieci, kochają je i dbają o nie tak jak warunki zewnętrzne pozwolą

kobiety są proste w obsłudze, kochają i nie dają się dymać w dupę, bo dumanie w dupę to rozkosz dla pedałów, i kara dla kryminalistów w pierdlu!!!!!!!
dobranoc

Coliber

2011-03-08, 22:48
Chcą równouprawniena? To niech zapie**alają do kopalni.

Azazel

2011-03-11, 15:43
czasami chciałbym, żeby oprócz opcji "postaw piwo" była też opcja "daj w mordę" albo coś takiego... :kop: