18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tusk Bucket Challenge

lukasoon15 • 2014-08-25, 11:05
‎Wojciech Szczęsny‬ nominował Donalda Tuska do Icy Bucket Challenge. Premier jeszcze dziś wygłosi to oto orędzie do narodu:
"Drodzy Rodacy,
W czasach gdy nasz kraj dzieli bieda i niedostatek, a młodzi ludzie nie mogą znaleźć pracy, przeznaczam te oto 100 tyś. zł. na pomoc potrzebującym.
Oczywiście fundatorem tego jakże pięknego żartu będziecie wy podatnicy. Za pieniądze wasze i tylko wasze oraz moje zdrowie,
Spokojnego i krótkiego życia,
Donald Tusk".

nowynick

2014-08-25, 11:21
liczymy na kolejnego "faila" ;)

Parowozo257

2014-08-25, 12:05
Nie komentujcie tego, bo TEATR TRZYRZECZE odświeża temat co 5 minut i można się wpie**olić :D :D :D

Gnoyek1990

2014-08-25, 13:00
Wystarczy ustawić proxy z chin i mozna komentować do woli

Lordzik92

2014-08-25, 13:59
Kogoś już złapali? Ciekawe ile dzieci nie wróci do szkoły, przez swoje wpisy na sadolu...

Infinis

2014-08-25, 16:58
W sumie lepsze 100.000 z podatków na cele charytatywne, niż na darmozjady rządowe.

mekarolly

2014-08-25, 20:32
Się znalazł wesołek/mędrzec. O Tusku można powiedzieć dużo złego, zresztą o każdym premierze przed Tuskiem bo to już taka polska tradycja. Ale k***a żeby pisać nasz kraj "...dzieli bieda i niedostatek..." (wiem co autor miał na myśli ale ni ch*ja nie ma sensu to co napisał) to już przegięcie pały. Mam pracę i pieniądz i o ile nie zarabiam (jeszcze) tyle ile bym chciał to znów nie zarabiam tak źle. A wszystkim tym którzy zawsze mają pretensję do innych a w szczególności do polityków za to jak im źle powiem jedne. Weźcie się w garść po prostu i przestańcie mękolić. To czy masz dobrze w życiu czy źle w 99% przypadków zależy od Ciebie a winnych w większości przypadków szukaj życiowi nieudacznicy.

Quazzami

2014-08-25, 20:42
Powinno być "Spokojnego życia do pierwszej emerytury".

morderuk

2014-08-25, 21:54
Ojapie**ole, dlugo nad tym myslales? Jebac rzad, ale ten tekst jest tak dretwy ze szkoda nawet pisac.

Jebievdenko

2014-08-25, 22:05
Po czym stwierdził, że należy mu się premia...

merh

2014-08-25, 22:47
mekarolly... chyba o czyms zapominasz. Zlicz wszystkie podatki,ktorymi obciazają cie z miesiaca na miesiąc i sprawdz kto cie okrada na legalu. Gdyby te pieniadze chociażbyły rozsadnie wydawane,a nie na utrzymanie darmozjadów i "nowoczesne projekty społeczne" typu tęcze itd.

Siekul

2014-08-25, 23:32
merh wiem, że jest do dupy, pełno podatków, kiepsko płacą, ale no k*rwa mać... w takim kraju żyjemy i kiedyś było o wiele gorzej, ale szczerze? Mimo tyle... "nieprawidłowości" w rządzie RP to uważam, że nie ma źle, mamy ładne widoki za oknem, ładne rynki, dużo zieleni (pomijając oczywiście Łódź i Sosnowiec), jestem z Górnego Śląska i jestem zadowolony z bardziej czystego powietrza niż w Krakowie, z większej ilości zieleni niż w Warszawie, ale nie szydzę z nikogo, jeżeli jest z tamtych rejonów, czemu tutaj - w Polsce - w kraju, w którym żyjemy i w głebi serca kochamy nikt nie żyje w jakiejś j*banej zgodzie? Rozumiem tych dresów, co się napie**alają o klub sportowy, mimo, że żaden mnie jeszcze nie pobił choć miał okazję - bo zawsze mówię, że jestem "za Polską i nie ważne kto gra, liczy się dobry mecz i zwycięstwo Polaków jako całości"... nie drwię z Tuska choć mnie również wkurza, ale w głębi serca wierzę, że choć trochę chce lepiej.
Mam pracę, za niedługo żonę, oboje zarabiamy, jak na Polskie warunki nie najgorzej, bo razem wychodzi powyżej średniej krajowej brutto, ale mamy perspektywy. Wierzę w nasze wojsko choć też wiem, że jest nie najlepsze, ale na 18 miejscu w rankingu potęg militarnych naszych czasów... jestem dumny z husarów oraz z GROM'u, mimo, że podobno drugi podupada - nie widzę tego - wiem, że w czasie wojny dostaniemy w dupę o ile pakt z NATO nie zagwarantuje nam wojska z innych krajów, bo inaczej są szanse na przegranie zbliżającej się wojny z Ruskimi. Wchodzę na ten portal i jestem tu od dawna i czytam dziennie komentarze o wszystkim i się śmieję i myślę. I jest w porządku, nie mam spiny na drogach, choć prawo jazdy od ok. 6 lat mam - mimo, że wkurzają mnie baby za kółkiem i nachlani, agresywni kierowcy - to mimo tego ustępuję pierwszeństwa. Jest spoko, żyję sobie i idę dalej własnym życiem i nie przejmuje się biedą w Afryce, bo największą głupotą jest interesować się kłopotami innych, w szczególności MY zwykli ludzie... ci co muszą to to robią i tyle. Znam kilka czarnoskórych osób - i są w porządku, mimo tego, że często kradną, może i są brutalniejsi - to są w porządku - ale nie wybaczyłbym nigdy dziewczynie, która by się z nimi przespała i na pewno z taką bym nie był... a arabusów j*bię, nie ja - spokojnie - tylko te pociski typu ziemia-ziemia, do Europy środkowej nigdy się nie dostaną - nie pozwoli na to nasza mentalność - chyba, że wejdą tylnymi drzwiami. Wzrost mam średni, ku*asa przeciętnego, urodę przeciętną, umysł - mam nadzieję, że trzeźwy i obiektywny - interesuje się nauką i nowinkami ze świata - jestem k*rwa normalnym człowiekiem i nie rozumiem hejtowania każdego za wszystko... wyluzujcie, choć wiem, że nic to nie da - że będzie hejtować mnie za to, że jestem, że popełniłem jakiś błąd ortograficzny/interpunkcyjny/albo jeszcze inny... ale co z tego? Ja potrafię posługiwać się naszym cudownym językiem starosłowiańskim, który jest już po części zgermanizowany i zrusyfikowany, choć większość zapożyczeń pochodzi z Czeskiego... (przynajmniej moja gwara śląska, której na co dzień nie używam)... po prostu kurde wyluzujcie.

lukasoon15

2014-08-25, 23:41
A nie przyszło wam k***a do mózgów, że to jest żart? Oczywista oczywistość niczym masło maślane, ale definicją żartu jest luźne podejście zarówno odbiorcy jak i nadawcy. A tu już teorie spiskowe i zaraz jeszcze niech ktoś się wpieprzy z Iluminatami bo tylko takich tu przemądrzało-wiedząco-wszystko-najlepiej profesorków brakuje.
:erniepalm:

Ra...........py

2014-08-25, 23:46
j***ny sk***ysyn