18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tusk Bucket Challenge

lukasoon15 • 2014-08-25, 11:05
‎Wojciech Szczęsny‬ nominował Donalda Tuska do Icy Bucket Challenge. Premier jeszcze dziś wygłosi to oto orędzie do narodu:
"Drodzy Rodacy,
W czasach gdy nasz kraj dzieli bieda i niedostatek, a młodzi ludzie nie mogą znaleźć pracy, przeznaczam te oto 100 tyś. zł. na pomoc potrzebującym.
Oczywiście fundatorem tego jakże pięknego żartu będziecie wy podatnicy. Za pieniądze wasze i tylko wasze oraz moje zdrowie,
Spokojnego i krótkiego życia,
Donald Tusk".

merh

2014-08-26, 07:46
Skoro ludzie są oburzeni i wręcz wk***ieni (np.setki afer i przekrętów przy budowie dróg,przy przetargach publicznych,sztucznie zawyżane koszty i ch*jowa jakosc usługi) to chyba to nie jest taki do konca żart. To pokazuje,że ludzie po tym człowieku mogą sie spodziewać wszystkiego. Informacja z dnia wczorajszego:odwołano rząd francji,bo minister bodajże gospodarki wprost powiedział,że francja idzie drogą,którą narzucają jej niemcy.Może nie cytuję dosłownie,ale tyle zdążyłem usłyszeć. U nas jest to samo.Ta sama polityka.
Jestem głęboko przekonany,że ten Tusk także jest pachołkiem niemieckim. Do tej pory nie moge sie doczytać jakichś pozytywnych ustaw z ostatnich kilku tygodni. Coś a'la "zrobiliśmy to,żeby Polakom było lżej". Jedyne co słychać to kolejne ustawy w myśl unii i zwiekszenia podatków do jej poziomu.

mekarolly

2014-08-26, 15:46
merh napisał/a:

mekarolly... chyba o czyms zapominasz. Zlicz wszystkie podatki,ktorymi obciazają cie z miesiaca na miesiąc i sprawdz kto cie okrada na legalu. Gdyby te pieniadze chociażbyły rozsadnie wydawane,a nie na utrzymanie darmozjadów i "nowoczesne projekty społeczne" typu tęcze itd.


Podatki byłą, są i będą. Też bym ich wolał nie płacić albo żeby chociaż były mniejsze ale to nie science fiction więc chcąc nie chcąc muszę je płacić bo mieszkam i pracuję w Polsce.