18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzy pitbulle dopadły murzyna...

Halman • 2021-11-22, 05:54

przybyli policjanci uratowali sytuację strzałami...

silwerbalk

2021-11-22, 05:57
No i prawidłowo jeszcze powinni tej starej torbie zajebac strzała w czoło....o my god :cry: a że jej pimpusie prawie nie wpie**oliły typa to ch*j z tym nie one się tylko tak bawią

Piter3

2021-11-22, 06:42
Myślałem że z przyzwyczajenia czarnego odjebią :D

Pralpunkt

2021-11-22, 07:20
Opis filmu dawal nadzieję...ech ta poprawność polityczna

mygyry

2021-11-22, 08:12
Ołów działa na pieski uspokajająco :ciasteczkowy:

pytolsky

2021-11-22, 08:17
Abstrah*jąc od tego, że pitbulle i ich właściciele nadają się bez wyjątku do utylizacji - ciekawe co przeskrobał czarniawy, że się na niego rzuciły?

picolo

2021-11-22, 08:23
Tyson Fury za kamerą i jest akcja.

Lexter

2021-11-22, 08:43
Że też psy ruszyły to gówno :lol:

Puczysta

2021-11-22, 08:46
Nie ma bardziej satysfakcjonującego widoku jak odj***nie atakujących psów i skowyt patologi na ten widok. Jeszcze k***ie powinni mandat doj***ć i obciążyć kosztami utylizacji tego ścierwa.

Kidl3r

2021-11-22, 09:06
Dla zielonej powinien być czwarty podarunek. Te ręce jej żeby pimpusiom nie robić krzywdy. Noszzzz

danutta

2021-11-22, 09:30
Spurek by się posrała...

RobsoN

2021-11-22, 09:36
Puczysta napisał/a:

Nie ma bardziej satysfakcjonującego widoku jak odj***nie atakujących psów i skowyt patologi na ten widok. Jeszcze k***ie powinni mandat doj***ć i obciążyć kosztami utylizacji tego ścierwa.



A może murzyn zgwałcił białe dziecko, może zabił i okradł sąsiadów, może zaj***ł dżemik ze sklepu i locha to widziała i psy napuściła... a wy już psy i właścicielka do utylizacji. A ja bym dał jej medal za obywatelską postawę a psom karmę w postaci tego bambusa.

KFCnigget

2021-11-22, 09:43
pytolsky napisał/a:

Abstrah*jąc od tego, że pitbulle i ich właściciele nadają się bez wyjątku do utylizacji - ciekawe co przeskrobał czarniawy, że się na niego rzuciły?



psy bez smyczy, wątpię żeby taka stara baba zdążyła zdjąć choć jedną gdyby coś się zaczęło dziać :)

RobsoN napisał/a:

A może murzyn zgwałcił białe dziecko, może zabił i okradł sąsiadów, może zaj***ł dżemik ze sklepu i locha to widziała i psy napuściła... a wy już psy i właścicielka do utylizacji. A ja bym dał jej medal za obywatelską postawę a psom karmę w postaci tego bambusa.



nie ma to jak polegać na wzroku jakiejś starej baby, sam byś pewnie nie potrafił odróżnić jednego murzyna od drugiego i to jeszcze tak ubranego, niezłe bajeczki wymyślacie, baba pewnie jakaś poj***na, zobaczyła czarnego w białej dzielnicy i tyle wystarczy żeby wydać wyrok śmierci XD a skoro policja odj***ła psy bez zwłoki to znaczy że one zaatakowały pierwsze ;)

Grymson

2021-11-22, 09:43
Dobrze ze odj***li psy bo po ugryzieniu murzyna i tak do uspienia. Z drugiej str mogli jebac do czarnego, przeciez pozytku zadnego z niego nie bedzie