18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzepanie dywanów w Muslimistanie

Duczki1234 • 2023-09-15, 12:28
Zgodnie z tradycją należy sprzątać przed świętami :) Afganistan kara za użycie telefonu


leonidkacap

2023-09-15, 12:30
na przyszłość się nauczy że obiad ma być o 14:30

0dbytBiskupa

2023-09-15, 12:43
Sadolowi rasiści nie wiedzą co myśleć. Z jednej strony, podoba im się takie napie**alanie baby, z drugiej, jak tu chwalić kozojebców? Mam propozycję: przejdźcie na islam i stwórzcie własny kalifat. Wreszcie poczujecie się jak prawdziwi mężczyźni. Ale jest jeden problem: islam pozwala na posiadanie kilku żon, można je napie**alać, ale też nakazuje je utrzymać. A wy, gołodupcy, ciągle na garnuszku mamusi, nawet na siebie nie zarabiacie. To z czego utrzymacie choć jedną? :mrgreen:
Dlatego, zamiast baby bijecie kapucyna. :lol:

onucek

2023-09-15, 12:57
0dbytBiskupa napisał/a:

Sadolowi rasiści nie wiedzą co myśleć. Z jednej strony, podoba im się takie napie**alanie baby, z drugiej, jak tu chwalić kozojebców? Mam propozycję: przejdźcie na islam i stwórzcie własny kalifat. Wreszcie poczujecie się jak prawdziwi mężczyźni. Ale jest jeden problem: islam pozwala na posiadanie kilku żon, można je napie**alać, ale też nakazuje je utrzymać. A wy, gołodupcy, ciągle na garnuszku mamusi, nawet na siebie nie zarabiacie. To z czego utrzymacie choć jedną?
Dlatego, zamiast baby bijecie kapucyna.



Miły kolego. W europie zachodniej stworzono państwa w których jeszcze 30 lat temu żyło się w miarę normalnie, dostatnie i bezpiecznie oraz nie musiałeś oglądać na ulicy na przykład wspomnianych kozojebców. W pięknym kraju, z którego pochodzi ten filmik powyżej, poziom życia od setek lat jest taki jak na tym właśnie filmiku. Teraz te kraje w europie skazują się na zalanie ludnością z takich właśnie krajów jak ten z którego jest ten uroczy filmik, kosztem własnej ludności, która zbudowała w miarę normalne i dostatnie państwa. Myślę, że to irytuje osoby, które nazywasz sadolowymi rasistami.

0dbytBiskupa

2023-09-15, 14:46
onucek napisał/a:

Miły kolego. W europie zachodniej stworzono państwa w których jeszcze 30 lat temu żyło się w miarę normalnie, dostatnie i bezpiecznie oraz nie musiałeś oglądać na ulicy na przykład wspomnianych kozojebców. W pięknym kraju, z którego pochodzi ten filmik powyżej, poziom życia od setek lat jest taki jak na tym właśnie filmiku. Teraz te kraje w europie skazują się na zalanie ludnością z takich właśnie krajów jak ten z którego jest ten uroczy filmik, kosztem własnej ludności, która zbudowała w miarę normalne i dostatnie państwa. Myślę, że to irytuje osoby, które nazywasz sadolowymi rasistami.


No patrz, a ja żyję w Europie zachodniej całkiem normalnie, dostatnio, bezpiecznie i nie muszę oglądać się na ulicy za siebie.
W której to zachodniej Europie ostatnio byłeś, może w jakiejś innej niż ja? A może widziałeś ją tylko w internecie? Bo w necie sama prawda święta, jak wie każdy sadol.

Zulu-Gula

2023-09-15, 15:03
0dbytBiskupa napisał/a:

No patrz, a ja żyję w Europie zachodniej całkiem normalnie, dostatnio, bezpiecznie i nie muszę oglądać się na ulicy za siebie.
W której to zachodniej Europie ostatnio byłeś, może w jakiejś innej niż ja?


Pewnie w tej ze spotów montowanych na Woronicza.
Straszą tam wszystkim, wiec nie ma się co mu dziwić, a że strach ma wielkie oczy, to tacy biedacy jak on srają pod siebie. :lol:
To są ludzie wielkiej wiary, w dupie byli, gówno widzieli, a wierzą we wszystko co im pokażą.

apolla

2023-09-15, 15:47
50 twarzy koziojebcy.

Cipczan

2023-09-15, 15:48
I wszyscy komórkami nagrywają, żeby dla postrachu mesendżerem i łotsapem porozsyłać. Pogański kraj pogańskich obyczajów.

smc

2023-09-15, 16:23
W United States of America zdelegalizowali Tiktoka. Więc czym oni się różnią od tych powyżej...?

mazga50

2023-09-15, 17:54
Duczki1234 napisał/a:

Afganistan kara za użycie telefonu



Jeśli już, to "karze".

Nero1682

2023-09-15, 19:18
0dbytBiskupa napisał/a:

Sadolowi rasiści nie wiedzą co myśleć. Z jednej strony, podoba im się takie napie**alanie baby, z drugiej, jak tu chwalić kozojebców? Mam propozycję: przejdźcie na islam i stwórzcie własny kalifat. Wreszcie poczujecie się jak prawdziwi mężczyźni. Ale jest jeden problem: islam pozwala na posiadanie kilku żon, można je napie**alać, ale też nakazuje je utrzymać. A wy, gołodupcy, ciągle na garnuszku mamusi, nawet na siebie nie zarabiacie. To z czego utrzymacie choć jedną?
Dlatego, zamiast baby bijecie kapucyna.



Duże propsy za ten komentarz. W PL jest straszna banieczka i ludzie boją się każdego kto mówi innym językiem albo ma inny kolor skóry [oprócz największych metropolii oczywiście].
Z jednej strony na kolanach liżą stópki elitom i prawakom z konfy, którzy chcą z nich zrobić jeszcze większych chłopów pańszczyźnianych a z drugiej jak nie ma obecnie komu pracować to dziwią się, że ci sami pracodawcy mają w ich w dupie i sprowadzają imigrantów, którzy będą pracować za nawet mniejsze stawki.

onucek

2023-09-15, 20:02
Nero1682 napisał/a:

boją się każdego kto mówi innym językiem albo ma inny kolor skóry



O jejku patrzcie się jacy biedni ci Polacy! Musimy się jeszcze wiele nauczyć. Dużo nam jeszcze brakuje do takiej na przykład Afryki. Proponuje z murzynów uczynić wzór do naśladowania - zwłaszcza tych z filmików na sadolu. W afryce nie boją się obcych. Przyjmują obcych z otwartymi ramionami, a zwłaszcza ich dobytek.

Black_Hole

2023-09-15, 20:10
Nero1682 napisał/a:

Duże propsy za ten komentarz. W PL jest straszna banieczka i ludzie boją się każdego kto mówi innym językiem albo ma inny kolor skóry [oprócz największych metropolii oczywiście].
Z jednej strony na kolanach liżą stópki elitom i prawakom z konfy, którzy chcą z nich zrobić jeszcze większych chłopów pańszczyźnianych a z drugiej jak nie ma obecnie komu pracować to dziwią się, że ci sami pracodawcy mają w ich w dupie i sprowadzają imigrantów, którzy będą pracować za nawet mniejsze stawki.



dokładnie, ja nie cierpie ukladu z magdalenki, ale niektorzy mysla ze jak zaglosują na konfederacje to w co drugiej bramie będzie rockeffeler mieszkał. Hahahahaha ... pamietajcie w polsce nie ma możliwosci aby obnizyc podatki gdyz zyjemy w monetaryźmie. W mo-ne-ta-ry-źmie! co do europy zachodniej, piekna sprawa, wszyscy mili, inna mentalnosc a poloki upaincow sobie sprowadzili, i sprowadzaja hindosow i innych caiapakow a wytykają zachodowi arabów. Hipokryzja level master

kevlarus

2023-09-15, 21:28
Afganistan zniszczyły USA, jak większość krajów w których chcą wprowadzić "demokrację". Amerykańskim terrorystom nie podobało się, że rozwijający się Afganistan flirtuje z ZSRR, więc w latach 70 wspierały bojowników islamskich wyposażając tych prymitywnie uzbrojonych partyzantów w rakiety przeciwlotnicze, które zadawały bolesne straty sowieckiemu lotnictwu., przy okazji niszczenia kraju od środka zrobili z Afganistanu światową fabrykę opium.

opółnocyuciebie

2023-09-15, 23:12
0dbytBiskupa napisał/a:

Z jednej strony, podoba im się takie napie**alanie baby, z drugiej, jak tu chwalić kozojebców?

spokojnie - to mogą być transwestyci, bo ch*ja widać przez te szmaty