18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzepanie dywanów w Muslimistanie

Duczki1234 • 2023-09-15, 12:28
Zgodnie z tradycją należy sprzątać przed świętami :) Afganistan kara za użycie telefonu


PiDżej

2023-09-16, 08:11
Za tłuczenie kobiet (nieważne, że muslim) browarka nie będzie. Wyjątek stanowią małpy. Gdyby można było to za każdy materiał z udziałem tłuczonych małp, leciała by skrzyneczka browca

Wiewór

2023-09-16, 11:07
kevlarus napisał/a:

Afganistan zniszczyły USA, jak większość krajów w których chcą wprowadzić "demokrację". Amerykańskim terrorystom nie podobało się, że rozwijający się Afganistan flirtuje z ZSRR, więc w latach 70 wspierały bojowników islamskich wyposażając tych prymitywnie uzbrojonych partyzantów w rakiety przeciwlotnicze, które zadawały bolesne straty sowieckiemu lotnictwu., przy okazji niszczenia kraju od środka zrobili z Afganistanu światową fabrykę opium.



Kto chcial to ze swojej szansy na demokrację skorzystal. Japonia, Korea… wielu innych.

Nero1682

2023-09-16, 13:58
onucek napisał/a:

O jejku patrzcie się jacy biedni ci Polacy! Musimy się jeszcze wiele nauczyć. Dużo nam jeszcze brakuje do takiej na przykład Afryki. Proponuje z murzynów uczynić wzór do naśladowania - zwłaszcza tych z filmików na sadolu. W afryce nie boją się obcych. Przyjmują obcych z otwartymi ramionami, a zwłaszcza ich dobytek.



Ale ty źle diagnozujesz przyczyny przemocy ze strony migrantów w stosunku do obywateli zachodu.
Jeżeli nie kontrolujesz migracji i sprowadzasz każdego człowieka, który nie zna języka albo zna bardzo słabo więc taki człowiek kończy w robocie, w której zarabia grosze i zostaje marginesem społecznym to myślisz jak to się skończy? Takie osoby często będą się radykalizować bo zrozumieją, że są dymane a cała "bogata europa z prawami człowieka" to ściema. Te bogactwo i prawa są dla rodowitych i elity a nie dla nich, oni są tanim bydłem, który ma tam pracować w pracach, których europejczycy już nie chcą wykonywać.

Zresztą typowy murzyński expat w PL to nie jest typ z Afryki bez wykształcenia tylko najczęściej Afroamerykanie z lepszym wykształceniem niż większość populacji u nas. Wiem bo pracowałem z takimi ludźmi.

My ściągneliśmy dosłownie wszyskich ludzi, których się dało z Białorusi i Ukrainy bo brakuje rąk do pracy co wynika z tego, że rynek się rozwija ale rąk do pracy brakuje, tzn. brakuje do gównopracy za gówniane stawki. Polacy w "dobrobycie" wolą pojechać za granicę, tam zaoszczędzić na zupkach chińskich i wrócić do siebie mając spokój, który wynika z tego, że głód nie przyciska ich do pracy w fabrykach zagranicznych magnatów albo w garażu u Janusza.
Za 10 lat jak demografia przyciśnie to też będziemy sprowadzać do siebie pakistańczyków i ludzi z Afryki bo obecny system nie wytrzyma a zasób migrantów z okolicznych krajów nie jest nieskończony.

Zaznaczam - nie jestem za masową imigracją, powinniśmy dobierać ludzi, których chcemy przyjmować a następnie ich szkolić z języka i obyczajów ale to proces kosztowny i ktokolwiek kto zaproponuje taki system w PL przegra wybory właśnie z powodów, o których wspominałem wcześniej + na rynku zwyczajnie brakuje mieszkań bo deweloperzy łupią ludzi ograniczając podaż w każdy możliwy sposób. Myślisz czemu PIS sprowadza co raz więcej ludzi mimo narodościowych haseł? Doskonale wiedzą, że jak tego nie zrobią to system, który już ledwo zipie po prostu walnie na mordę.

0dbytBiskupa

2023-09-16, 16:58
Nero1682 napisał/a:

Ale ty źle diagnozujesz przyczyny przemocy ze strony migrantów w stosunku do obywateli zachodu.
Jeżeli nie kontrolujesz migracji i sprowadzasz każdego człowieka, który nie zna języka albo zna bardzo słabo więc taki człowiek kończy w robocie, w której zarabia grosze i zostaje marginesem społecznym to myślisz jak to się skończy? Takie osoby często będą się radykalizować bo zrozumieją, że są dymane a cała "bogata europa z prawami człowieka" to ściema. Te bogactwo i prawa są dla rodowitych i elity a nie dla nich, oni są tanim bydłem, który ma tam pracować w pracach, których europejczycy już nie chcą wykonywać.
Zresztą typowy murzyński expat w PL to nie jest typ z Afryki bez wykształcenia tylko najczęściej Afroamerykanie z lepszym wykształceniem niż większość populacji u nas. Wiem bo pracowałem z takimi ludźmi.
My ściągneliśmy dosłownie wszyskich ludzi, których się dało z Białorusi i Ukrainy bo brakuje rąk do pracy co wynika z tego, że rynek się rozwija ale rąk do pracy brakuje, tzn. brakuje do gównopracy za gówniane stawki. Polacy w "dobrobycie" wolą pojechać za granicę, tam zaoszczędzić na zupkach chińskich i wrócić do siebie mając spokój, który wynika z tego, że głód nie przyciska ich do pracy w fabrykach zagranicznych magnatów albo w garażu u Janusza.
Za 10 lat jak demografia przyciśnie to też będziemy sprowadzać do siebie pakistańczyków i ludzi z Afryki bo obecny system nie wytrzyma a zasób migrantów z okolicznych krajów nie jest nieskończony.
Zaznaczam - nie jestem za masową imigracją, powinniśmy dobierać ludzi, których chcemy przyjmować a następnie ich szkolić z języka i obyczajów ale to proces kosztowny i ktokolwiek kto zaproponuje taki system w PL przegra wybory właśnie z powodów, o których wspominałem wcześniej + na rynku zwyczajnie brakuje mieszkań bo deweloperzy łupią ludzi ograniczając podaż w każdy możliwy sposób. Myślisz czemu PIS sprowadza co raz więcej ludzi mimo narodościowych haseł? Doskonale wiedzą, że jak tego nie zrobią to system, który już ledwo zipie po prostu walnie na mordę.


Masz całkowitą rację, ale tłumaczenie takich spraw typowemu sadolowi to rzucanie pereł przed wieprze. Napiszesz coś nie do końca zgodnego z jego prymitywnymi poglądami i od razu jesteś lewakiem, komuchem albo banderowcem. Tu 9 na 10 ma mózg prosty jak konstrukcja cepa.

Drac0n

2023-09-16, 17:53
0dbytBiskupa napisał/a:

Sadolowi rasiści nie wiedzą co myśleć. Z jednej strony, podoba im się takie napie**alanie baby, z drugiej, jak tu chwalić kozojebców? Mam propozycję: przejdźcie na islam i stwórzcie własny kalifat. Wreszcie poczujecie się jak prawdziwi mężczyźni. Ale jest jeden problem: islam pozwala na posiadanie kilku żon, można je napie**alać, ale też nakazuje je utrzymać. A wy, gołodupcy, ciągle na garnuszku mamusi, nawet na siebie nie zarabiacie. To z czego utrzymacie choć jedną?
Dlatego, zamiast baby bijecie kapucyna.



A jeżeli na początku małżeństwa stać mnie było na 4 żony, a potem już tylko na 3, to czy tą 4tą mam wyrzucić do śmieci czy ją po prostu utopić?

metyoo

2023-09-16, 20:23
i po co się tak wyzywająco ubierały?

0dbytBiskupa

2023-09-17, 04:27
Drac0n napisał/a:

A jeżeli na początku małżeństwa stać mnie było na 4 żony, a potem już tylko na 3, to czy tą 4tą mam wyrzucić do śmieci czy ją po prostu utopić?


Sprzedać.

t0m3k__

2023-09-18, 14:13
onucek napisał/a:

Miły kolego. W europie zachodniej stworzono państwa w których jeszcze 30 lat temu żyło się w miarę normalnie, dostatnie i bezpiecznie oraz nie musiałeś oglądać na ulicy na przykład wspomnianych kozojebców. W pięknym kraju, z którego pochodzi ten filmik powyżej, poziom życia od setek lat jest taki jak na tym właśnie filmiku. Teraz te kraje w europie skazują się na zalanie ludnością z takich właśnie krajów jak ten z którego jest ten uroczy filmik, kosztem własnej ludności, która zbudowała w miarę normalne i dostatnie państwa. Myślę, że to irytuje osoby, które nazywasz sadolowymi rasistami.



W europie zachodniej nigdy nie było bezpieczniej niż dzisiaj. Ludzie też nie żyli tak bogato.