18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzech kakaowych rycerzy bije białego chłopaczka

Lee225 • 2023-03-23, 20:31
Trzech podczłowieków o kakaowym kolorze skóry bije białego dzieciaka. Cała czwórka do utylizacji. :wisielec:


Maksiekos

2023-03-23, 20:36
czekam na 2 część jak te negroidy sa kopane

paniczmax

2023-03-23, 20:38
murzyn zawsze będzie murzynem czy to w Afryce, UK, USA czy Germany do powieszenia zatem nie murzyn ale to całe lewackie bando które ich tam sprowadziło, teraz nawet tego ludzkiego gówno nie sposób się pozbyć bo to już nie emigranci a dzieci i wnuki tych którzy przybyli a więc obywatele

highlogic

2023-03-23, 20:43
Kilka gówien bije dzieciaka. Tutaj w Polsce tych negroidów doj***łbym w 5 min. Wystarczyłby tel a załoga się zjeżdza i dojeżdza.
Czy ty byłby rasizm?

neo001

2023-03-23, 20:54
Maksiekos napisał/a:

czekam na 2 część jak te negroidy sa kopane



To zachód i wtedy byłby to rasizm, a na filmiku trzech 6 latków bawiło się ze swoim gorszym kolegom w multikulti fajne zabawy.
Unia i lewactwo to ścierwo, bo nawpuszczali tego bydła i nie potrafią wytresować.

highlogic napisał/a:

Kilka gówien bije dzieciaka. Tutaj w Polsce tych negroidów doj***łbym w 5 min. Wystarczyłby tel a załoga się zjeżdza i dojeżdza.
Czy ty byłby rasizm?



Tak i w tym problem. Słusznie byś uczynił, ale w TVN/onecie itp. tak by was zgnoili że byś do końca życia pożałował słusznie wykonanej pracy.
U nas sensacją były "kupione" urodziny hitlera, a za odrą odradza się to towarzystwo i w ściekowych mediach cisza!

Bul_od_bytu

2023-03-23, 21:26
Młody brytol płaci za kolonialne igraszki pradziadka :D I koło życia się toczy.
j***ć tych idiotów co i u nas by chcieli opie**alać czarne kolby importowanym brudasom

radek225

2023-03-23, 21:29
paniczmax napisał/a:

murzyn zawsze będzie murzynem czy to w Afryce, UK, USA czy Germany do powieszenia zatem nie murzyn ale to całe lewackie bando które ich tam sprowadziło, teraz nawet tego ludzkiego gówno nie sposób się pozbyć bo to już nie emigranci a dzieci i wnuki tych którzy przybyli a więc obywatele



Jak można tak wierutnie kłamać? Zadałem pytanie sztucznej inteligencji. Chyba bezstronna maszyna lepiej wie, jak jest naprawdę niż uprzedzony biały jak Ty. Oto dowody:


Przestępczość a rasa.



Dlaczego czarnoskórzy popełniają więcej przestępstw niż rasa biała?

To twierdzenie jest stereotypem rasowym i nie ma naukowego uzasadnienia. Nie istnieje żadna biologiczna korelacja między rasą a skłonnością do przestępczości.

Zjawisko większej liczby czarnoskórych w systemie sprawiedliwości karnej w Stanach Zjednoczonych wynika głównie z problemów strukturalnych i społeczno-ekonomicznych, takich jak nierówności w dostępie do edukacji, zdrowia, mieszkań, pracy i sprawiedliwości. Wiele badań pokazuje, że czynniki takie jak ubóstwo, brak perspektyw życiowych, wykluczenie społeczne, dyskryminacja rasowa, złe traktowanie przez policję i inne czynniki społeczne mogą prowadzić do większego ryzyka popełnienia przestępstw.

Ponadto, istnieją dowody na to, że czarnoskórzy częściej są skazywani i otrzymują dłuższe wyroki niż biali, nawet w przypadku podobnych przestępstw i historii kryminalnej. Jest to często wynikiem uprzedzeń rasowych i nierówności w systemie sprawiedliwości karnych.

Dlatego ważne jest, aby nie rozpatrywać kwestii przestępczości w kontekście rasy, ale zwrócić uwagę na czynniki społeczne, ekonomiczne i strukturalne, które przyczyniają się do popełniania przestępstw oraz nierówności w systemie sprawiedliwości karnych.

Bul_od_bytu

2023-03-23, 21:45
radek225 napisał/a:

Jak można tak wierutnie kłamać? Zadałem pytanie sztucznej inteligencji. Chyba bezstronna maszyna lepiej wie, jak jest naprawdę niż uprzedzony biały jak Ty. Oto dowody:.



To ciekawe z tymi karami bo ile razy już oglądaliśmy jak zła policja odjebuje jakiegoś młodego murzyna, który ma 24 lata na karku i kartotekę jak j***ny Nikoś z wybrzeża po 20 latach działalności artystycznej. i właśnie dokonuje kolejnego napadu. Rozumiem, że czeka aż miejsce w pudle zwolni jego stary czy może za ileś tam napaści dostawał śmieszne kary "aby młodemu szympansowi nie podcinać gałęzi na którą się dopiero wspina", które wymierzał rasistowski sąd?
Wypie**ol do śmieci tego chińskiego makbuka, którego kupiłeś w cenie PS3 i na którym takie głupoty "sztuczna inteligencja" ci opowiada :D


radek225

2023-03-23, 21:53
Bul_od_bytu napisał/a:

To ciekawe z tymi karami bo ile razy już oglądaliśmy jak zła policja odjebuje jakiegoś młodego murzyna, który ma 24 lata na karku i kartotekę jak j***ny Nikoś z wybrzeża po 20 latach działalności artystycznej. i właśnie dokonuje kolejnego napadu. Rozumiem, że czeka aż miejsce w pudle zwolni jego stary czy może za ileś tam napaści dostawał śmieszne kary "aby młodemu szympansowi nie podcinać gałęzi na którą się dopiero wspina", które wymierzał rasistowski sąd?
Wypie**ol do śmieci tego chińskiego makbuka, którego kupiłeś w cenie PS3 i na którym takie głupoty "sztuczna inteligencja" ci opowiada



Jakbyś nie zauważył to to jest sarkazm i robię sobie jaja. Faktycznie wszystko powyżej wysrała sztuczna inteligencja. Śmieszy mnie tylko to jak nawet i ona próbuje usprawiedliwiać występki oraz przestępstwa czarnych z USA. Oni nie są źli tylko środowisko w jakim się chowali. Oni są wiecznie pokrzywdzeni i stąd ich takie nastawienie do reszty społeczeństwa. Na następny raz zanim mi odpowiesz to przypomnij sobie znaczenie takiego słowa jak sarkazm :) .

Bul_od_bytu

2023-03-23, 22:07
radek225 napisał/a:

Jakbyś nie zauważył to to jest sarkazm i robię sobie jaja. Faktycznie wszystko powyżej wysrała sztuczna inteligencja. Śmieszy mnie tylko to jak nawet i ona próbuje usprawiedliwiać występki oraz przestępstwa czarnych z USA. Oni nie są źli tylko środowisko w jakim się chowali. Oni są wiecznie pokrzywdzeni i stąd ich takie nastawienie do reszty społeczeństwa. Na następny raz zanim mi odpowiesz to przypomnij sobie znaczenie takiego słowa jak sarkazm .



k***a już myślałem, że to prawda :D Za dużo w robocie siedzę żeby śledzić temat AI na bieżąco, ale nie zdziwiłbym się gdyby i tam j***na poprawność polityczna zawitała czego efektem są takie zj***ne argumentacje na obronę faktów o murzyńskiej przestępczości.

Staram się już nie używać sarkazmu bo mam wrażenie, że to staje się prawdą. Kiedyś się śmiałem z dowcipu o policjancie, który chciał kupić globus Polski, aż niedawno w Leclercu trafiłem na takie coś w dziale "Pomoce szkolne". Ja już sobie nie żartuję bo to się spełnia

ko...........wy

2023-03-23, 22:09
na opał z nimi...

GeorgeHarvey1

2023-03-23, 23:00
Może zacząć AI wykorzystywać do ich utylizacji?


GIF-Seeker

2023-03-23, 23:31
Zajebisty materiał do edukacji! Mój syn jest właśnie na etapie tej sp***olonej mody Drill'u, ciuchy za pierdylion cebulionów w których zapie**ala cała klasa, wyglądają jak typowe Sebastiany (bez obrazy dla Sebastianów) groźne miny, jakby w żyłach płynęła uryna z londyńskiego getta. Małe k***ie jedyną przemoc jaką widziały, to jak stary, starą w kuchni po dupie klepie. Rano chucjowi pokaże, jak bracia bandyci by go przywitali na wyspach... k***a, co za czasy, co za wzorce.