18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzech kakaowych rycerzy bije białego chłopaczka

Lee225 • 2023-03-23, 20:31
Trzech podczłowieków o kakaowym kolorze skóry bije białego dzieciaka. Cała czwórka do utylizacji. :wisielec:


smc

2023-03-24, 00:02
Gówniaki teraz na boks niech zapie**alają, to jest ważniejsze niż matura.

Saika

2023-03-24, 01:14
M.O.R.T.E napisał/a:

Zajebisty materiał do edukacji! Mój syn jest właśnie na etapie tej sp***olonej mody Drill'u, ciuchy za pierdylion cebulionów w których zapie**ala cała klasa, wyglądają jak typowe Sebastiany (bez obrazy dla Sebastianów) groźne miny, jakby w żyłach płynęła uryna z londyńskiego getta. Małe k***ie jedyną przemoc jaką widziały, to jak stary, starą w kuchni po dupie klepie. Rano chucjowi pokaże, jak bracia bandyci by go przywitali na wyspach... k***a, co za czasy, co za wzorce.



To tak na marginesie... To kto k***a ma być jego ojcem i przykładem dla niego? Sąsiad? Listonosz? Czy pan Mieciu z pod 7 co tam hydraulikę robi za grosze?
Czasy są jakie są, to fakt jak diabli że ciężko o te "archaiczne wartości".
Postaw młodego w sytuacji bez "próndu" albo wywieź do lasu, daj szpadel albo bo jaw wiem, kilof siekierę wymyśl coś.
Pokaż czym jest praca, daj młotek do ręki i niech się nauczy co znaczy jebnąć się w palec.
Ale jak jest tak jak mówisz... To i ja mogę se gadać, jako "stary" bierz syna za bety i kształtuj póki możesz, nikt inny tego nie zrobi, no chyba że chcesz mieć "rapera" xD


TylkoPiSResztaToKurwy

2023-03-24, 03:45
ch*j z nimi kogo to obchodzi mogą sobie pogrom zrobić będzie mniej ludzi na świecie

MichaQ

2023-03-24, 05:20
Tak powinny być traktowane każdego dnia lewackie k***y żeby im się odechciało ściągać takie gówno do naszej ojczyzny.

Mors_Nigra

2023-03-24, 05:30
Maksiekos napisał/a:

czekam na 2 część jak te negroidy sa kopane



Srane, nikt ich nie ruszy w zj***nym jukeju. Na Polakach sobie narzekaniem odreagują.

Cipczan

2023-03-24, 06:35
highlogic napisał/a:

Kilka gówien bije dzieciaka. Tutaj w Polsce tych negroidów doj***łbym w 5 min. Wystarczyłby tel a załoga się zjeżdza i dojeżdza.
Czy ty byłby rasizm?



Ale ty jesteś zajebiście twardy, jak Psiku*as bez s!

juderaus

2023-03-24, 07:24
Niektórzy z negroidów nawet pracują .

darayavahus

2023-03-24, 07:53
I bardzo k***a dobrze. Nie żal mi frajerów z zachodu, którzy byly za tym, by to gówno sprowadzać.

Słyszałem, że niemcory chcą jeszcze z bańkę dzikusów do siebie sprowadzić. To się dopiero będzie działo.

Wielki006

2023-03-24, 09:37
j***ne czarnu.. chy

Gazownik

2023-03-24, 10:29
Ciężko zrozumieć ale małolat chyba mówi, że to nie on,że przyrzeka. Ktoś coś małoletnim bandziorkom odj***ł może zaj***ł i szukają winnego

Bartvons

2023-03-24, 11:26
Najlepsze jest ze ile czarny nie bil by białego to i tak dalej bedzie sie czul gorszy. I ma racje

zendo178

2023-03-24, 18:54
paniczmax napisał/a:

murzyn zawsze będzie murzynem czy to w Afryce, UK, USA czy Germany do powieszenia zatem nie murzyn ale to całe lewackie bando które ich tam sprowadziło, teraz nawet tego ludzkiego gówno nie sposób się pozbyć bo to już nie emigranci a dzieci i wnuki tych którzy przybyli a więc obywatele



jacy obywatele jak świnia urodzi sie w stajni nigdy nie bedzie koniem. Na szczescie murzynow latwo rozpoznac w siatki łapac i na statki . Jakby to było wszystko takie proste.

PutinToSmiec

2023-03-24, 22:16
Zwykła patologia . W PL tez tak jest tylko to białe polaczki gnębią innych . Ludzie to zwierzeta .. pochodzą od małpy .. kolor nie ma znaczenia ... kazdy jest zj***nym padlinozercą . :lol:

danielusx25

2023-03-24, 23:05
teraz czekam na part 2 jak biali dorywają tych sparowców katowania dziecka i kady dostaje uśpiony

slavcis

2023-03-26, 20:25
czarne kurestwa