18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Trutka

Fa...........um • 2012-07-16, 21:09
Pewnego razu ojciec wybrał się ze swoim synem na zakupy. Kiedy stali przy kasie wzrok dziecka przykuła paczka prezerwatyw. Były kolorowe i z truskawkami na obrazku. Chłopak myśląc, że to gumy do żucia wziął paczkę do ręki i powiedział do taty:
- Tato! Kupisz mi takie gumy?
- Odłóż to - powiedział ojciec.
- Proszę, tato! Podzielę się jedną z tobą...
- To nie są gumy do żucia...
- A co to jest?
- To? To taka trutka na bociany...

po tagach nie znalazłem

tomsson

2012-07-17, 13:26
Widze Bongman ma plecy. k***a kolesiostwo jest wszędzie.

Gabranth

2012-07-17, 13:33
Kiedyś szczytem lansu w hejterstwie był jeżdżenie po Cordobie... czy jak mu tam było :\

Alwaro

2012-07-17, 15:24
"po tagach nie znalazłem" - k***a następny, kogo to k***a obchodzi... było to znajdzie się w odpowiednim miejscu... jeszcze k***a napisze to taki farfocel małymi literkami, a użyszkodnik nadwyręża wzrok, żeby przeczytać coś co wk***ia moderatorów

nomadzio

2012-07-17, 17:35
po komentarzach widze że "ktoś" zrobił dobrze adminowi ;)

Fa...........um

2012-07-17, 18:20
Alwaro napisał/a:

"po tagach nie znalazłem" - k***a następny, kogo to k***a obchodzi... było to znajdzie się w odpowiednim miejscu... jeszcze k***a napisze to taki farfocel małymi literkami, a użyszkodnik nadwyręża wzrok, żeby przeczytać coś co wk***ia moderatorów




Jesteś modem? Nie? To po ch*j się wypowiadasz? Jak Ci nie pasuje to nie czytaj. użyszkodniku

Plecionkarz

2012-07-17, 18:47
Oj chyba nowa pozycja w regulaminie powstała. Tyle warnów w jednym temacie.

Infanymous

2012-07-17, 19:34
@tomsson

Jakie plecy? To, że ludzie sie spuszczają nad tematem sucharów bongmana i muszą o tym przypominać wszędzie nazywasz plecami u modów?

zonabregana

2012-07-18, 00:01
czy teraz za użycie ksywy B.....n dostaje się warna z automatu?- żeby nie było mi się nawet niektóre jego posty podobają (z uwagi że swoich nie mam ) żart jak żart (aczkolwiek swoją brodę posiada)

Drathir

2012-07-18, 00:59
wow, a juz myslalem ze bongman szaleje

0statniSprawiedliwy

2012-07-18, 00:59
♣ napisał/a:
1.Czytam
2.Próbuję zrozumieć
3.Próbuję się zaśmiać
4.Zerkam na autora tematu
5.Nie to nie BongMan


1. Czytam
2. Rozumiem
3. Uśmiecham się
4. Zerkam na komentarze
5. Podejrzewam warna więc śmieję się jeszcze raz
______________


hahahaha wykrakałem Ci :D