18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trup za kierownicą

T3RMINATOR • 2017-12-10, 21:27
W piątek martwy kierowca wiózł dzieci na wycieczkę! W drodze miał prawdopodobnie zawał, a gdy pasażerowie zorientowali się, że ich szofer nie żyje, było już za późno. Autobus zjechał na lewą stronę i rozbił się w rowie. To cud, że nikt nie zginął. A może dzieci ocaliła Matka Boska Kodeńska - Królowa Podlasia? To właśnie do jej sanktuarium jechali uczniowie.
Tej tragedii nic nie zapowiadało. Przed wyjazdem policja sprawdziła autokar, którym jechać miało ponad 40 dzieci. Kierowca Andrzej W. (+63 l.) był trzeźwy i nie skarżył się na żadne dolegliwości. Co więc stało się około godziny 8 rano na drodze zaraz za Miastkiem Kościelnym (woj. mazowieckie)? Trudno powiedzieć. Wiadomo tylko, że pan Andrzej nagle zmarł!




htp

2017-12-11, 16:00
KlinikaAborcyjna napisał/a:

up
według profilu masz 27 lat i już jesteś po zawale? :nie_znaju:


Wstyd się przyznać w pewnym wieku, że się wchodzi na sadistica :)

Dr0mg

2017-12-11, 20:13
htp napisał/a:


Wstyd się przyznać w pewnym wieku, że się wchodzi na sadistica :)



rocznik 1990, troche stary jestem no ale cóż zawał miałem w wieku 26, ponoć tydzień wcześniej przywieźli chłopaczka 20 lat z siłowni

ps. że mam pokazać owłosienie na jajach żebyś uwierzył ? :D

htp

2017-12-11, 20:52
[quote="Dr0mg"]

rocznik 1990, troche stary jestem no ale cóż zawał miałem w wieku 26, ponoć tydzień wcześniej przywieźli chłopaczka 20 lat z siłowni

ps. że mam pokazać owłosienie na jajach żebyś uwierzył ? :D [/quote
Wierzę i szczerze współczuję, powiem więcej, nie zazdroszczę.
Co nie zmienia mojej opinii :)

s0pel

2017-12-12, 12:24
Jak cud że nikt nie zginął? Przecież kierowca umarł :D

MadZdzich

2017-12-12, 14:02
Bosek mówi że to nie jego matka. Może to matka Kurka?

zakmen

2017-12-12, 16:32
@KlinikaAborcyjna

Moja ciocia jest po dwóch zawałach oba gdzieś pomiedzy 23-25 rokiem życia. Mój kuzyn 16 lat zawał podczas nurkowania (chyba nie muszę pisać jak to się skończyło). I kilka przypadków z otoczenia gdzie młodzi ludzie dostają zawału siedząc w wannie albo przed kompem. Od urodzenia wpie**alasz chemie, oddychasz odpadami, promieniowanie atakuje cię z każdej strony a życie w stresie zaczynasz przeważnie od szkoły średniej. Ja się dziwię że co druga osoba nie ma zwału w wieku 25 lat.

RicziPoor

2017-12-12, 22:26
Co? Wziął i umarł?

kokos_123

2017-12-12, 22:38
zakmen napisał/a:

Mój kuzyn 16 lat zawał podczas nurkowania


Jestem ciekawy, czy mieszanka powietrzna w butli miała na to wpływ...

zawał serca to szerokie pojęcie, to że jest najczęstszy w starszym wieku, nie odznacza, że dziecko nie może mieć zawału.

nazuel

2017-12-13, 12:59
kokos_123 napisał/a:



Obrazek

aż sie zalogowałem, żeby CI dać piwo :D

Browarex97

2017-12-13, 19:25
Abraxus napisał/a:

Znając polską policję panu Andrzejowi wystawiono mandat w wysokości 500 zł za spowodowanie wypadku :)




Gówno prawda!
Zgodnie z literą prawa, wyrażenie wypadek jest stosowane, gdy hospitalizacja rannych z kolizji wynosi powyżej 7 dni lub gdy uczestnik kolizji umarł

Może zostać ukarany za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym mandatem o wysokości DO 500 zł i 6 punktów karnych