18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Trup za kierownicą

T3RMINATOR • 2017-12-10, 21:27
W piątek martwy kierowca wiózł dzieci na wycieczkę! W drodze miał prawdopodobnie zawał, a gdy pasażerowie zorientowali się, że ich szofer nie żyje, było już za późno. Autobus zjechał na lewą stronę i rozbił się w rowie. To cud, że nikt nie zginął. A może dzieci ocaliła Matka Boska Kodeńska - Królowa Podlasia? To właśnie do jej sanktuarium jechali uczniowie.
Tej tragedii nic nie zapowiadało. Przed wyjazdem policja sprawdziła autokar, którym jechać miało ponad 40 dzieci. Kierowca Andrzej W. (+63 l.) był trzeźwy i nie skarżył się na żadne dolegliwości. Co więc stało się około godziny 8 rano na drodze zaraz za Miastkiem Kościelnym (woj. mazowieckie)? Trudno powiedzieć. Wiadomo tylko, że pan Andrzej nagle zmarł!




Halman

2017-12-10, 21:32
Matka Boska Kodeńska?

o matko boska sosnowiecka...

St...........on

2017-12-10, 21:47
Mój brygadzista miał na raz wylew do mózgu i zawał. Miał 49 lat, nigdy przedtem nie miał problemów z nadciśnieniem. Zmarł po cichu, sam w domu... Nigdy nie wiesz kiedy przyjdzie twoja kolej :)

Dr0mg

2017-12-10, 21:48
zawałów jest kilka przy jednym serce staje i tyle, inny to agonia -ból 7/10 gdy bolą tylko ręce (lub szczęka jak u takiej babci) a później to gówno rozlewa się na klatkę piersiową duszności, wymioty momentami robi się ciemno i do tego pali jak sk***esyn -tyle to pamiętam z tego który miałem pewnego piątkowego popołudnia. to co się działo w szpitalu to już opowieść na inny materiał.

KlinikaAborcyjna

2017-12-10, 21:53
up
według profilu masz 27 lat i już jesteś po zawale? :nie_znaju:

remi1982

2017-12-10, 21:54
Dr0mg napisał/a:

zawałów jest kilka przy jednym serce staje i tyle, inny to agonia -ból 7/10 gdy bolą tylko ręce (lub szczęka jak u takiej babci) a później to gówno rozlewa się na klatkę piersiową duszności, wymioty momentami robi się ciemno i do tego pali jak sk***esyn -tyle to pamiętam z tego który miałem pewnego piątkowego popołudnia. to co się działo w szpitalu to już opowieść na inny materiał.



Przerażające k***a. Życze zdrówka. Łap browara. Bezalkoholowego oczywiście :mrgreen:

Zabójca

2017-12-10, 22:01
Ja tu cudu nie widzę, a matkę boską bym wypieprzył w niebie.

dr_dex

2017-12-10, 22:43
ciekawe czy chociaz kierowca przezyl ?

Putikonto

2017-12-10, 23:47
częste walenie konia wprowadza równowagę w przepływie krwi przez organizm. oczywiście chodzi o walenie konia tacie.

Dr0mg

2017-12-11, 00:25
remi1982 napisał/a:



Przerażające k***a. Życze zdrówka. Łap browara. Bezalkoholowego oczywiście :mrgreen:



ty łapserdaku, dobrą przyczynę miałem a w sumie to jej brak usłyszałem tylko "równie dobrze mógł Cie trafić piorun" aczkolwiek mógł się urwać cypelek z zastawki a obecna technologia nie pozwala tego zbadać.

kokos_123

2017-12-11, 02:04
Baldwin29 napisał/a:

W piątek martwy kierowca wiózł dzieci na wycieczkę!
To cud, że nikt nie zginął.




Wiewór

2017-12-11, 07:52
Znając polską policję panu Andrzejowi wystawiono mandat w wysokości 500 zł za spowodowanie wypadku :)

support3

2017-12-11, 08:47
"Matka Boska Kodeńska" -lol to chyba kodowców, ale się poj***ło na tym świecie niech Matka Boska Komputerowa ma nas w swojej opiece wraz z Matką Boską Sadolską.

Wiewór

2017-12-11, 09:00
support3 napisał/a:

Matką Boską Sadolską.


Matka boska sadolska. Nawet to sobie wyobraziłem.
Ikona przedstawiająca małą skromną kobietę, o delikatnym licu, trzymająca różaniec rękami złożonymi w modlitwie.
Z zamyśloną twarzą i oczami skierowanymi w niebo.
A na dole gargantuiczna obrzezana pyta grubości złożonej pięści, wisząca do połowy podudzia :amused:

Jak mamy jakiegoś sadolowego artystę malarza pokojowego to mógłby pie**olnąć taką ikonę w czynie społecznym.

wszystkozajete1234

2017-12-11, 15:51
Abraxus napisał/a:


Matka boska sadolska. Nawet to sobie wyobraziłem.
Ikona przedstawiająca małą skromną kobietę, o delikatnym licu, trzymająca różaniec rękami złożonymi w modlitwie.
Z zamyśloną twarzą i oczami skierowanymi w niebo.
A na dole gargantuiczna obrzezana pyta grubości złożonej pięści, wisząca do połowy podudzia :amused:

Jak mamy jakiegoś sadolowego artystę malarza pokojowego to mógłby pie**olnąć taką ikonę w czynie społecznym.


Mówisz, masz: