18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trollowanie ludzi z samsungiem

boooreq • 2013-03-18, 21:37
Sam się dałem przed chwilą strollować...

Znajdujemy delikwenta z samsungiem ( na pewno działa na tych dotykowych od Avili w górę ) i wkręcamy mu coś typu, że musi wpisać pewien kod w tele bo potrzebujesz jakiś danych serwisowych telefonu czy coś..

1. Dyktujemy koledze kod : *2767*3855#
2. Czekamy 2 sekundy
3. Cieszymy ryjło z miny kolegi który na ekranie zobaczył factory reset :D

Tracimy ustawienia, kontakty które są na telefonie i wszystko wraca do ustawień domyślnych :( Sam się dałem na to nabrać bo chciałem pomóc kumplowi:D

Miłego trollowania

Prono

2013-03-18, 21:39
to już inny level. Sk***ysyństwo...

~Blackhunter

2013-03-18, 21:40
... aha bo Ty jesteś z Sosnowca :-/
To wiele tłumaczy.

boooreq

2013-03-18, 21:41
Rzeczy z sim i karty pamięci zostają, jedyny problem to kontakty i te wszystkie ustawienia blokad itp. Na początku czułem zażenowanie ale potem sam zacząłem się z tego śmiać ;d Troche dystansu do życia :)

haneczka1989

2013-03-18, 21:42
Jak ci się mózg skasuje to też będziesz miał dystans do życia !! ;)

djpaczu94

2013-03-18, 21:46
To już nie jest dystans do siebie, tu się już zaczyna sk***ysyństwo, komórka to rzecz prywatna na której mam różne rzeczy potrzebne do codziennej egzystencji, osobiście jak bym miał takiego zj***nego kolegę i mi coś takiego zrobił to by chwycił gonga w morde, nie miał by chyba nikt skrupułów jak by mu pin do karty wj***ło albo ogólnie możliwość payTel(mam samsunga SIII i różne rzeczy fajne w nim są). Nie chce robić z siebie tutaj jakiegoś j***nego biznesmena, bo nim nie jestem, po prostu chciałbym tutaj podkreślić że telefon staje się szalenie prywatną rzeczą która (chcemy czy nie chcemy) nie powinna stawać się przedmiotem tak głupich żartów

SzokAT

2013-03-18, 21:50
k***a, burzycie się jak poj***ni :roll:
Sk***ysyństwo, nie sk***ysyństwo... :thisissadistic:

hierek18

2013-03-18, 21:55
"djpaczu94" a jednak wyszło że jesteś j***nym drętwym biznesmenem który się żali że ma jakiś nowszy tel...
:thisissadistic:

SKINHEAD

2013-03-18, 22:06
To szczyt sk***ysynstwa... rozj***lbym Ci ryj za taki "zart"

djpaczu ma racje... wyobrazcie sobie ze wasz zajebisty kolega robi wam taki zart... i 320 kontaktow z telefonu idzie sie jebac w tym 20 ultrawaznych telefonbow do fajnych dup z ladnymi cyckami... Na sama mysl o tym mnie wk*** bierze...

jolmen13

2013-03-18, 23:11
stary jak słabo! Jakbyś był porządnym trollem wrzuciłbyś tu ten kod z dopiskiem, że "Sadyści wklepcie ten kod jak macie samsunga to wyskoczy wam coś zajebistego itp.". Strollowałbyś Sadola!

Sz...........an

2013-03-18, 23:46
Tyle w tym trollingu co mięsa w parówkach...

bohyn

2013-03-19, 02:35
sk***ysyństwo sryństwo pie**olicie istny sadyzm, chciałbym zobaczyć minę typa który wpisze ten kod a później będzie latał po serwisach żeby mu odzyskali dane. Troll level: żyd który uciekł z obozu.

Sensei chyle czoła.


A co do tych postów powyżej:


ssiwy

2013-03-19, 04:45
Popatrzcie jakim trzeba być głupim, żeby jakiemuś debilowi dać wpisać nieznany wam kod, albo samemu wpisać gdy ktoś wam go podaje.

Harold

2013-03-19, 06:34
A mi pomogłeś, bo miałem zablokowane usuwanie ustawień na kod który założył poprzedni właściciel. Teraz cieszę się własnymi ustawieniami i wyczyszczoną pamięcią ;]